PDA

View Full Version : Тъжен ден за моята Алфичка :(



acko88
23-11-2007, 20:51
Днес както тъкмо си бях подгрял колата тръгвам за работа и на 200 метра от моя блок некадърен бакшиш изпуска завоя влиза в мойто платно аз се опитах да го избегна ама нещасника натисна спирачката и таксито като шейна се заби в мен и ме отнесе кам едно паркирало Клио та и него ометохме малко :( нещо нямам късмет тъкмо вече втори ден разхождах новите джанти :(

valjo
23-11-2007, 20:58
ужас колега, ама ти в това време наистина ли караш с летните гуми ???

човек ше се убиеш някъде, недей..... заеби ламарините, те се правят, ние да сме живи и здрави

acko88
23-11-2007, 21:05
Ами още несам търсил зимни че пък и сега като взех джантите нещо парите ми свършиха.Ами да ти кажа сичко става бакшиша като беше със зимни гуми пак си ме удари :D минало заминало важното е че сам добре и протокола е умен :) мисля скоро да има разплащане със някой застрахователи :D

J_I_V_K_O
23-11-2007, 21:26
аааааааааааааааааа УЖААСС.... чак ми стана жал :shock: :shock: :shock:

AlfaRomeo
23-11-2007, 21:27
Яки джанти ! Нема голема разлика дали си със летни или зимни,в това време,говоря като няма сняг де.

proper
23-11-2007, 21:34
Да, докато няма сняг е по-добре да си с летни и това е простата истина...
На зимната предимството и е
Грайфер........ако има сняг!
Мек материял за при под 7 градуса май......което като я загрееш си губи смисъла ..... освен ако има сняг (за да влезе в сила грайфера)
абеее е факт-а е, че са го ударила кола със зимни......

Съжалявам колега... скорошно оправяне!!!

AlfaRomeo
23-11-2007, 21:36
Да, докато няма сняг е по-добре да си с летни и това е простата истина...
На зимната предимството и е
Грайфер........ако има сняг!
Мек материял за при под 7 градуса май......което като я загрееш си губи смисъла ..... освен ако има сняг (за да влезе в сила грайфера)
абеее е факт-а е, че са го ударила кола със зимни......

Съжалявам колега... скорошно оправяне!!!

Така е,дано се управи колега скоро,по точно колежката (АЛфата).За радост на колегата нищо му няма !

valjo
23-11-2007, 21:43
като ги гледам тия джанти на друга кола, и ми е толко неестествено ... :cry:

колега, като гледам имаш доста щети :( внимавай хубаво къде ще я правиш, да ти напаснат луфтове и прочие, че ще се хапеш от яд, от опит говоря :frown:

Alfamaniak
23-11-2007, 21:49
EEeee адаш адаш лоша работа е къръка. Дано се разминеш с малко щети :wink:

Furious 155
23-11-2007, 21:53
Кофти случка, колега. Мен днес един ме истресе отзад, така че чак предната кола нстиснах. Уж няма нищо счупено ама това е отвън.... кой знае какво е под задната броня.... та такова ни е ежедневието - не те видях вика....

Abarth
23-11-2007, 23:56
Абе какво става в тоя форум бе,от една седмица все лоши работи,един алфист си отиде :cry: на друг му откраднаха алфичката,други ги ударили :shock: :(

acko88
24-11-2007, 00:04
Благодаря за добрите пожелания :) надявам се възможно в най-скоро време да сам я оправил ама май в неделя на срещата ще дойда със счупена кола :( ама нищо дано се саберат поне хора че още познавам много малко хора от форума:(:(:(

JORDANGT
24-11-2007, 00:30
Дано ти платят добре,но за всеки случей да знаеш че ако не си намериш предна броня тази мога да ти я възстановя(но си събери всички парченца) за да ти излезе по-тънко :idea:

Gho5t
24-11-2007, 02:02
Кофти и мене ме удариха преди вереме но беше смачкана само вратата и зех една от италианеца за 120 лева оборудвана и нямах грижи: ) ама тфойто е по кофти :(

MUROMAN
24-11-2007, 11:29
Ужас.много много съжалявам за случилото се - дано да я оправиш по бързо.

acko88
25-11-2007, 17:59
Май няма да са само тенекийте :( днес тъкмо стигнах на Бояна и рейката отказа :( някой колеги вече знаят тъй като бяха там.Утре в Булстрад ще пада веселба :evil: