PDA

View Full Version : Смяна на накладки на задните колела



ParisWind
24-11-2007, 18:13
Здравейте колеги, днес цял следобяд се мача да сменя накладкит ена задните колела но уви неуспешно! Единственото което успях да сътворя е да махна старите и хептен да я втасам защото сега не само че нямам нови накладки ами и стари си нямам и само оставих спирачният апарат да виси и сложих колелото за през ноща, че... такива са ми саседите че малко ме е страх на крик да я оставя:(
Моля ви д ами дадете маничко инфо ако сте сменяла защото при мен буталото на цилиндарчето е изкочило и не мога да поставя двете нови накладки :( 1.5 мм не ми достигат за да ги сложа
Предварително ви благодаря!
Поздрави

ALFA CORSE
24-11-2007, 18:16
Буталото се прибира с въртене. Ако е добре раздвижено се завива докрай на ръка :)

ParisWind
24-11-2007, 18:54
малииии колега благодаря ти много а то горкото бутало схто бой с чука и отжерки изяде ако знаеш :( утре схте му се извинявам много :)

lan
24-11-2007, 22:53
малииии колега благодаря ти много а то горкото бутало схто бой с чука и отжерки изяде ако знаеш :( утре схте му се извинявам много :)
Значи малко си го бил... :lol:

Alexanderbb
25-11-2007, 10:02
Поредно доказателство че 10 минути четене спестява много. И внимаваи с напасването на каналите в които влиза пъпката на накладките

ParisWind
25-11-2007, 12:09
Благодаря колега, наистина си доста прав че информацията е от полза и то доста! Тъй като днес съм на работа инструктирах баща ми да ги погледне и искренно се надявам, че ще се смили над мен и ще даде едно рамо днес, защото най-близкият ми почивен ден е Сряда, а сутрин преди работа ще ми е доста трудно в задръстванията да стигна до сервиза при положение, че на едното колело сега само съм сложил спирачният апарат без накладки на него:(