PDA

View Full Version : Помощ с мобилните оператори



Gligan
30-11-2007, 21:05
Колеги има ли някой който да работи в или с мобилните оператори? Трябва ми консултация и помощ, защото навсякъде удрям на камък и неразбиране. Интересувам се от кратките номера, откъде и как да се сдобия с подобен.

trouble
30-11-2007, 22:26
Кратки номера не се раздават на частни лица....

Димо
30-11-2007, 23:10
Мобилните оператори предоставят за ползване кратки номера основно на т.нар. "доставчици на телефонни и телекомуникационни услуги", а те ги предоставят за ползване на крайни клиенти. Тези телефони се предоставят за ползване от доставчиците на търговци (търговски дружества и еднолични търговци), но не и на физически лица без търговска правоспособност. Кажи какво точно те интересува (може и на ЛС). Мога да ти помогна да получиш кратки номера от номерационния капацитет и на трите мобилни оператора, но само, ако имаш предвид сериозен и легален бизнес. Забрави за кратък номер, ако ти трябва за лично ползване или за някаква "далавера" !

Gligan
01-12-2007, 00:34
Юридическо лице съм и за разлика от тия със секс телефоните и игрите имам оснавателна причина да искам такъв номер, но както някъде пишеше - булгаристан...

Оги
01-12-2007, 09:59
Колега аз преди време исках такъв номер,бях намислил една работа ,за която не остана време та тогава бях намерил телефона на един човек от София който ги продава и се занимава с тези работи.С течение на времето съм загубил този телефон ,но ако не успееш да намериш начин пиши на лични да помагаме.Познавам един управител на магазин на един от операторите ни та имам свръзка.Ако искаш помощ на лични пиши :D

ParisWind
01-12-2007, 23:41
Колеги има ли някой който да работи в или с мобилните оператори? Трябва ми консултация и помощ, защото навсякъде удрям на камък и неразбиране. Интересувам се от кратките номера, откъде и как да се сдобия с подобен.
Колега аз работя в Германос (Основен Търговски Представител на Глобул) и в общи линии правим 60 % от активациите на мобилният оператор. Дай на ЛС по-конкретна информация за това което ти е нужно и ще направя всичко възможно за да ти дам отговор в най-кратки срокове! Поздрави

Gligan
04-03-2008, 11:01
Искам да искажа специални благодарности на колегата Димо за отзивчивостта и помощта, която ми оказа за разрешаването на пробелама ми. Също така искам да благодаря и на колегите Оги и pariswind, които също се отзоваха и имаха желание да помогнат. БЛАГОДАРЯ МНОГО КОЛЕГИ!!!