PDA

View Full Version : Някой ако може да помогне с информация за вносител



mohi
01-12-2007, 17:02
Интересува ме някой може ли да ми каже кой е официален вносител или представител за понтиак. Понеже имаме една кола Сатурн и седи вече...
незнам колко години в гаража със спукано (доста насолено в единия ъгъл) предно стъкло и ми казаха да търся при понтиак, а колата освен стъкло и амортесьори си е в много добо състояние, двигателя е пушка,
абе купена е чисто нова и само баща ми и аз сме я карали.
Знам че са и доста скъпи чарковете ама тя в това състояние е непродаваема, а пък ако я оправим по-добре да си я караме, плюс това е от пластмаса повечето работи и няма никъде грам ръжда.
май се поувлякох, ама както и да е благодарско предварително

П.С. в гугъл нищо не ми излиза

koolio
01-12-2007, 17:09
Не знам някога Понтиак да са били официално внасяни в България, по-скоро поръчай по E-bay или на някой, който ходи до САЩ.

cassillas
01-12-2007, 17:17
Които и да ходи до САЩ няма да донесе Предно стъкло в куфара!!?
Принципно има фирми за испращане на стоки от САЩ за БГ :bg: ама повечето им даваш стоката и те ти я доставят само без да се занимават да ти търсят по поръчка.Аз имам познати които се занимават с такъв бизнес(на доставки до БГ)ама трябва да си намериш кои :comphits: да ти го намери и купи там и моите познати 6те го доставят, но маи работят само в Чикаго

mohi
01-12-2007, 17:20
ами то нестава туко така, по принци бехме говорили с една фирма която внася части за американски коли ама точно стъкло не ставало, не разрешават да се товарят по самолети, а за кораб трябвало да се съберат
10 тина поръчки(познай кога) и те така :lol: абе лоша работа, за какво му е било на бащата да си купи такава кола "паметник"

mohi
01-12-2007, 17:27
ами то нестава туко така, по принци бехме говорили с една фирма която внася части за американски коли ама точно стъкло не ставало, не разрешават да се товарят по самолети, а за кораб трябвало да се съберат
10 тина поръчки(познай кога) и те така :lol: абе лоша работа, за какво му е било на бащата да си купи такава кола "паметник"


едит сега ми се обади зетя :) и ми каза че официален представител за дженерал моторс (сатурна е техен) е софия ауто, та ще звъня другата седмица да видим ко ше кажат


лел колко съм зле обърках бутонитр едит и цитат от бързане :oops:

Kuku
01-12-2007, 17:30
http://www.sofiaauto.bg :wink:

code
01-12-2007, 18:10
По скоро питай някой мощен стъклар - Кобра и там какви бяха, от Турция влачат всичко, може и да измислят нещо, ако има опция за поръчково.http://www.autoglass.bg/

nuvolari
06-12-2007, 08:08
Ако не си намерил стъкло пробвай във фирма Ломбард-внос на ам.авточасти-тел.029515342-Успех.