PDA

View Full Version : SOS Къде да намеря картер за Алфа 145????



fam
03-12-2007, 13:27
Много моля за съдействие, ако вече някой е минал по трънливия път на търсенето на резервни части. Опитвам се да намеря Картер за Алфата и....на всякъде са по заявка. А доставката ще отнеме в най- добрия случай - 40 дни. Моля за съвет и помощ. Дали да не сложим втора употреба? от къде да бъде взет той или НОВ....същите въпросителни. Моял ви за инфо...ще сме ви безкрайно благодарни

ne0
03-12-2007, 13:31
Първо спазвай правилата на форума.
Пиши какво караш, откъде си и т.н....
Второ има търсачка... даже и специална тема....
Трето завари си го ;)

fam
03-12-2007, 13:40
"Трето завари си го "
Ще започна от последното: НЕВЪЗМОЖНО защото:
Първо- аз не мога :idea:
Второ - и заварчика каза "ДА се смени" :idea:
.......
А на другите две забележки, втората е несъстоятелна..всеки който прочете питането ми..е наясно какво карам, а относно ПЪРВО....сори за правилата. Нов потребител съм, извинявам се ако нещо от действията ми не е в час...помолих за помощ просто... :oops:

Pinky
03-12-2007, 14:18
Най-напред, добре дошъл!
Като се има предвид опита във форума, наистина може да се предположи с голям шанс, че караш 145 или 146 туинспарк, но все пак е добре да го напишеш в подписа си, тъй като има и друга възможност, а освен това е и по правилата на форума.
И все пак, няма само един заварчик, пробвай и при друг.
И между другото има специална тема за картери при 145/6 туинспарк. Потърси я и я прочети, има доста полезна информация.

поздрави

fam
03-12-2007, 14:40
Е да ..можеше да прочета, но така докато стоеше темата, някой можеше д ами каже нещо ново, а аз през това време си попрочетох това- онова. Благодаря Ви. Дори мисля, че сме на път да се справим с положението. Не ви четкам, а защото е истина ви казвам че форума тук е супер. Много сте гъвкави, има изобилие от информация и контакти и което е най- важно за потребителя много начини да се справи с делничните си главоболия в графата - Автомобил.
Благодаря ви и УСПЕХ...

ne0
03-12-2007, 15:39
:)

ne0
03-12-2007, 15:39
:)

И правилата!!! НЕ заправяй.. какво, откъде.....