PDA

View Full Version : Интересно четиво за италианските автомобили втора ръка :)



tjman
04-12-2007, 14:59
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1132819

botsos
04-12-2007, 16:56
Ташак....

AlfaRomeo
04-12-2007, 23:49
Нема,с кво да се занимават,да си пишат простотии. 8)

Galeano
05-12-2007, 08:28
Голяма част от колите тук се вкарват от италиански автоморги. По тази причина от скоро в КАТ изискват оригиналния талон който в моргите не го дават.

Derry
26-01-2008, 21:12
Ако си внеса едно бракувано автомобилче 163+ к.с. и тука си го пусна в движение дали ще има акциз?

Mury
26-01-2008, 21:26
Затова доста хора си купуват коли,уж на страшна далавера,на по-ниска цена от пазарната и после плачат-как може кола 2000 г, например по километраж на 90 000-100 000 да е за основен ремонт,и кво,ето го отговора :idea: :idea: :idea:

Xman
23-03-2008, 17:01
По-голяма глупост скоро не бях чел-пълен ташак

vovata
23-03-2008, 18:04
Глупост ама истина,видял съм го с очите си !
Те затова в нашите автокъщи са по-евтини колите от колкото в Италия

gogo23
25-03-2008, 03:11
само се опрвдават

sa6o_roman
25-03-2008, 17:35
за какво се оправдават, че гледахме една страшна 147 жтд пр време на 100хил км, а като я видеха на комп излязоха 500хил. км. ?

Жалко е, но е факт.

AlfaRomeo
25-03-2008, 17:42
Само на алфите ли ги връщата,на немските каруци тях неги пипат нали аа :oops:

sa6o_roman
25-03-2008, 19:21
бах, не подбират естествено, само този доказан пример можех да ви дам обаче, тенденцията не е за италиански автомобили а автомобили на италианци :lol: :(

vovata
25-03-2008, 20:28
Тука в Пловдив в нашия блок съседния вход има един гараж пред които всеки ден има от 5-10 автомобила нов внос които чинно си чакат реда да им бъде превъртян километража.


Само на алфите ли ги връщата,на немските каруци тях неги пипат нали аа

Blade
04-04-2008, 01:13
Така е, като се чудят вече откъде да изсмучат материал ;)

DerMeister
04-04-2008, 13:52
Чистата истина си е. А после що им се носи слава на Алфи-те, че са боклуци. Ами аз миналата седмица минах на оглед за 146 JTD и огледах обстойно 3 "перфектни" на по 150000км. макс. Е вярвайте ми, тия коли ако не са от морга, бяха от дъното на Адриатическо море. И 3те нямаха детайл по екстериора, който да не е одран или чукнат, а на снимките не си личи. Едната е имала толко удари, че нямаше линия дето да съвпада и гумите бяха изядени от едната страна. Друга и свети като дискотека таблото, ама "тва е от един датчик за въздух, 40 лв. е". Третата и най-скъпа и свети лампата за airbag-a, беше на РЕАЛНИ 140000км., а по педала на съединителя нямаше почти гума. Като отворих капака и падна маската. Ама иначе са перфектни!

И като някой заблуден човек си купи некоя от тия коли кво се случва? Италианските коли са боклуци. :lol:

Xman
04-04-2008, 16:46
Чистата истина си е. А после що им се носи слава на Алфи-те, че са боклуци. Ами аз миналата седмица минах на оглед за 146 JTD и огледах обстойно 3 "перфектни" на по 150000км. макс. Е вярвайте ми, тия коли ако не са от морга, бяха от дъното на Адриатическо море. И 3те нямаха детайл по екстериора, който да не е одран или чукнат, а на снимките не си личи. Едната е имала толко удари, че нямаше линия дето да съвпада и гумите бяха изядени от едната страна. Друга и свети като дискотека таблото, ама "тва е от един датчик за въздух, 40 лв. е". Третата и най-скъпа и свети лампата за airbag-a, беше на РЕАЛНИ 140000км., а по педала на съединителя нямаше почти гума. Като отворих капака и падна маската. Ама иначе са перфектни!

И като някой заблуден човек си купи некоя от тия коли кво се случва? Италианските коли са боклуци. :lol:
Чудя се какво правиш в сайта с това твое мнение.Обиждаш мен и всички колеги. :x
Освен това, без значение в какво състояние са дошли колите ни, ние съумяваме и успяваме да ги поддържаме и караме. А това смятам е достойно за уважение. Аз специално от 10 /десет/ години карам Алфи и мнението ти не ме касае. Но както казва колегата Trendi ,,Мненията са като задниците-всеки си има"

nuvolari
04-04-2008, 17:17
Dermaister, с тази избушена корсичка да не спираш близко до Алфите ни,за да не ги прихване ръждата.......а знаеш ли какво олицетворява емблемата на опел????

Speeder
04-04-2008, 18:23
Dermaister, с тази избушена корсичка да не спираш близко до Алфите ни,за да не ги прихване ръждата.......а знаеш ли какво олицетворява емблемата на опел????

Колегата казва пълната истина за много от алфите в България!
Прочети му хубаво поста и ще видиш, че не се заяжда човека ;)

DerMeister
04-04-2008, 18:47
Dermaister, с тази избушена корсичка да не спираш близко до Алфите ни,за да не ги прихване ръждата.......а знаеш ли какво олицетворява емблемата на опел????


Чудя се какво правиш в сайта с това твое мнение.Обиждаш мен и всички колеги. :x
Освен това, без значение в какво състояние са дошли колите ни, ние съумяваме и успяваме да ги поддържаме и караме. А това смятам е достойно за уважение. Аз специално от 10 /десет/ години карам Алфи и мнението ти не ме касае. Но както казва колегата Trendi ,,Мненията са като задниците-всеки си има"
Вие няква мисъл влагате ли като четете и разсъждавате или така наизуст си говорите. :shock:

Първо харесвам супер много Алфи-те и до няколко дни ще съм собственик на такава и дано не са всички колеги от форума като вас.

Второ се опитах да кажа, че им се носи лоша слава на Алфи-те заради мърлявите кочини, които вкарват и продват за "много хубави" и хората после си патят.

И моля селските коментари за сегашната ми кола да си ги запазите за себе си, защото всяка кола си има предназначение и преимущества. :!:

code
04-04-2008, 19:10
Старо и дъвкано .

MaVrUt
04-04-2008, 20:35
и да триете мненията истината боли ! :twisted:

code
04-04-2008, 20:39
Ти пък за кво се вреш тука с тоя Сеат-печка само да създаваш работа на модовете, айде със Сеатите и компотите отзад . .

vovata
04-04-2008, 23:25
Обърнах те го на война,а не е правилно !
Все пак е форум !
Бъдете толерантни един към друг ! Тук и на пътя !

sa6o_roman
04-04-2008, 23:40
Ти пък за кво се вреш тука с тоя Сеат-печка само да създаваш работа на модовете, айде със Сеатите и компотите отзад . .

тогаз ко прай туй мондеу въ подписъ ти уа?

айде без обиди за автомобилите, баси снобарската работа, хората като не притежават алфа се едно клошар като влезне в шератон ли?

както казах в предишния си пост тва засяга автомобилите внесени от Италия, има голям шанс и на скапана японка от там да си земеш, в статията прочетохте защо. кво му мъдрите още?