PDA

View Full Version : ае глей кви палавници имало в СУ



pent
05-12-2007, 11:44
http://www.vbox7.com/play:5cc854ea

даскала искал да си играе :evil: :evil: :evil:

proper
05-12-2007, 11:47
Един такъв в МЕИ-то по мое време после 2 седмици не идваше на лекции, а месец след това ходеше с очила!!! :):):) и не посмя повече.....приятеля на мацката си беше поиграл с него :):):) много яко беше...тоя после секи го подиграваше :):):)
Резил....

pent
05-12-2007, 12:06
смешно е просто... факултета по журналистика си отстоява славата!

ne0
05-12-2007, 13:05
СУпер аз там щях да влизам :):):)

ShoxXx
05-12-2007, 13:06
Аз пък там следвам... :roll:
Поне не е жирналистика.

Gogata
05-12-2007, 13:18
Аз за пореден се път се убеждавам,че не направих грешка,като не се записах там!No comment! :shock: :shock: :shock:

MBlaST
05-12-2007, 14:07
Аз завършвам сега ТУ-София филиал Пловдив и преди 1-2 години, доцент ,който обичаше да се закача така с колежките, намери смъртта си. Приятелят на момичето го заколи.... :roll:

търтей
05-12-2007, 14:09
Аз завършвам сега ТУ-София филиал Пловдив и преди 1-2 години, доцент ,който обичаше да се закача така с колежките, намери смъртта си. Приятелят на момичето го заколи.... :roll:

ебаси якото

:shock:

без да защитавам доцента приятеля нещо яко са е поулел

pent
05-12-2007, 14:11
Аз завършвам сега ТУ-София филиал Пловдив и преди 1-2 години, доцент ,който обичаше да се закача така с колежките, намери смъртта си. Приятелят на момичето го заколи.... :roll:

стига бе... не може! как ще го заколи? малко е прекалил!

IVO_GWM
05-12-2007, 14:17
Е в УНСС само го пребиха след като си поиска от една колежка преди 7-8 години.

AlfaRomeo
05-12-2007, 14:22
Тея въобще неса със всички си вси си искат и все ги бият,тоя най добре е направил напрао го заколил. :!:

BillyBoy`
05-12-2007, 15:10
то има една приказка които има дупка да си я пази :twisted:

Stoyan Georgiev
05-12-2007, 15:23
такива ги дърпаш някъде и им даваш малко от това дето искат че и отгоре.

тази между другото се съмнявам останалите преподаватели да я оставят да завърши ;)

MBlaST
05-12-2007, 17:33
Ето малко инфо от нета, от онова време....

Постоянна мярка за задържане под стража на 26-годишния Емил Иванов, който уби доцент Мирослав Маринчев от Техническия университет, постанови вчера Пловдивският окръжен съд. Иванов работил в частна печатница в града. Пред съда той заяви, че не е имал намерение да убива доцента във вторник вечерта.
Той искал само да поговори с него и да го помоли да остави на мира приятелката му Светлана, защото преподавателят я ухажвал много агресивно. По време на срещата обаче двамата се скарали и Иванов убил Маринчев.
Прокуратурата не поиска постоянна мярка задържане под стража за Светлана Рангелова. Тя ще остане на свобода под парична гаранция, чийто размер ще бъде оценен в зависимост от финансовото й състояние. Мярката за неотклонение на Емил Иванов подлежи на обжалване пред Апелативния съд в тридневен срок. Преподавателят от Техническия университет Мирослав Маринчев бе открит на 13 септември с много прободни рани в двора на вилата си в пловдивското село Извор.

viliivanov
05-12-2007, 18:42
Тази история ми напомня за филма Мргарит и Маргарита от едно време. За съжаление почти винаги такива гнусни чекиджий си заслужават ножа според мен. Няма нищо по-гнусно от това,някой изрод да се навира в живота ти против волята ти и да ти прави мизерий. И най гадното е, че такъв изрод после ще трябва го лежиш като човек, ако му теглиш куршума.

Може някой да ме обвини в нихилизъм и т.н. но положението е трагично, няма закони за обикновенния данъкоплатец, а истинските престъпници си живят живота, и ние си псуваме, щото единствено от това ни олеква и така върви светът и реалността всеки ден по малко ни убива без да се усетим. Последният път, когато едно нещастно копеле се опита да забива жена ми в Суинга, мнооого сбърка....;после му трябваше половин час да ни се извинява келемето... ами ако ме беше страх и му бях позволил да стигне по-далеч....? Нема начин. Живейте достойно ХОРА!!! Непозволявайте на никого да ви мачка, защото вие сте най-важни, за вас и вашите близки и никой не е повече от нас!!!!!! :)

acko88
05-12-2007, 20:20
Е нормално кво толко е.... му се на човека нещо ярешко само дето са го преебали малко с тоя репортаж :lol: ама като се замислим колко ли момичета ги е минал за някви 3-ки :shock:

Wolfy
05-12-2007, 21:52
Е нормално кво толко е.... му се на човека нещо ярешко само дето са го преебали малко с тоя репортаж :lol: ама като се замислим колко ли момичета ги е минал за някви 3-ки :shock:

Според мене поне 4-ки им е писал :twisted:

pent
05-12-2007, 22:25
хах и тази вечер беше яко.. тоя даскал е яко влязъл във филм и сам си вярва :shock:

Kuku
05-12-2007, 22:26
"Ами, ако ти хареса при мен?!" :lol:

Темпра
05-12-2007, 22:35
гледахме го с жена ми и направо се шокирахме...абе къв е тоя, разбрах само че е от факултета по журналистика...е баси резила... :shock: :shock: :shock:

PEPI-2ALFA
06-12-2007, 00:40
тази между другото се съмнявам останалите преподаватели да я оставят да завърши ;)
Направо трябва дипломата да и дадат. Завършен разследващ журналист. От Господари на ефира са и помогнали малко ама...пак.

blank_jack
06-12-2007, 12:40
Някой случайно да го е записал или качил във vbox?Че нямаше как да го гледам.

proper
06-12-2007, 12:42
[quote="Stoyan Georgiev":2f7n56ua]тази между другото се съмнявам останалите преподаватели да я оставят да завърши ;)
Направо трябва дипломата да и дадат. Завършен разследващ журналист. От Господари на ефира са и помогнали малко ама...пак.[/quote:2f7n56ua]

Умни са. Тя е завършила вече пред комисия. Браво на Университета за добрата реакция....Тва рядко се случва в БГ...


Междувременно от СУ съобщиха, че студентката е подала оплакване за сексуален тормоз още на 6 март т.г. На 26 март от Факултета по журналистика взимат решение и забраняват на преподавателя да й бъде дипломен ръководител, както и да я изпитва. Назначена е комисия, която да я изпита и на 25 юли т.г. студентката се е дипломирала. В писмените обяснения пред факултета преподавателят отрича обвиненията. От прокуратурата обявиха, че са се самосезирали по случая и се извършва проверка.

proper
06-12-2007, 12:44
Някой случайно да го е записал или качил във vbox?Че нямаше как да го гледам.


http://www.vbox7.com/play:5cc854ea

даскала искал да си играе :evil: :evil: :evil:

blank_jack
06-12-2007, 12:50
Някой случайно да го е записал или качил във vbox?Че нямаше как да го гледам.


http://www.vbox7.com/play:5cc854ea

даскала искал да си играе :evil: :evil: :evil:

:) ставаше въпрос за 2-рата част от снощи :)

proper
06-12-2007, 12:52
[quote="blank_jack":3fa755de]Някой случайно да го е записал или качил във vbox?Че нямаше как да го гледам.


http://www.vbox7.com/play:5cc854ea

даскала искал да си играе :evil: :evil: :evil:

:) ставаше въпрос за 2-рата част от снощи :)[/quote:3fa755de]

Сорри :) предполагам, че пак там го има....

Stoyan Georgiev
06-12-2007, 13:13
това, че е завършен разлседващ журналист е истина

това, което имах предвид е, че другит професори можеха да й стъжнят животеца ;)

евала, че са й дали дипломата, дори и само да си измият ръцете

търтей
06-12-2007, 13:21
http://www.vbox7.com/play:2be5bf5f

част 2

иначе тя убу се дипломирала сега остава и да се научи да говори правилно на български

emilio
06-12-2007, 13:38
В университета имахме един преподаател по математика, който пускаше списъци през семестъра на лакции. Ако те няма в определен брой списъци следва извънредната процедура. ЗА какво става въпрос:
В определен ден в края на семестъра всеки, който няма достатъчно присъствия на лекции се въоражава с бутилка алкохол и мезе и отива в уречен час в кабинета на въпросния преподавател. Започва се яко пиене гарнирано със стотици сексистки вицове. Партито продължава или докато настоятелните чистачки успеят да изгонят компанията или докато всички се натряскат като казаци и н 4 крака се приберат до Студентски град.
Това сега тормоз ли е или не е?

nikola_n
06-12-2007, 13:40
В университета имахме един преподаател по математика, който пускаше списъци през семестъра на лакции. Ако те няма в определен брой списъци следва извънредната процедура. ЗА какво става въпрос:
В определен ден в края на семестъра всеки, който няма достатъчно присъствия на лекции се въоражава с бутилка алкохол и мезе и отива в уречен час в кабинета на въпросния преподавател. Започва се яко пиене гарнирано със стотици сексистки вицове. Партито продължава или докато настоятелните чистачки успеят да изгонят компанията или докато всички се натряскат като казаци и н 4 крака се приберат до Студентски град.
Това сега тормоз ли е или не е?

Зависи колко ти се пие :lol:

pr_00f
06-12-2007, 13:42
Е тоя бастун нещастен не са ли го уволнеили вече ?

Mind_Control
06-12-2007, 13:44
а бе и той не е прост, щото никъде нищо конкретно не каза... а все още не е престъпление да каниш някого на гости..

katastrofiral
06-12-2007, 13:45
вЕрно приказваш,само кютек за чекиджиите,ама искам да ти обърна внимание на лековатото поведение на повечето женски на по следък,сещаш ли се-жените не са това което бяха-искат търсят оргазми сещай се човече,превръщат се в мъже с путки е това е,като сметнем гейовете дето търсят същото ама имат само задници и картинката е доста кафява ...е гати майтапа..

Kuku
06-12-2007, 13:48
Катастрофа, спестявай си епитетите, ако обичаш :idea:

Иначе си прав :wink:

pipi
06-12-2007, 23:23
Е тоя бастун нещастен не са ли го уволнеили вече ?

Може би си спомняш, че преди години имах подобен проблем. Сега "човека" е шеф катедра.

pent
07-12-2007, 11:46
добре де а тоя още ли е на работа?

emilio
07-12-2007, 14:35
Аз чух,че са го уволнили, а мадамата вече се е дипломирала пред комисия - реагирали са бързо ;)

pent
07-12-2007, 14:55
четох в нета тоя казал - 'играх една игра' - баси играта...

virusalfa
07-12-2007, 15:11
четох в нета тоя казал - 'играх една игра' - баси играта...Ше залагаме ли?Аз залагам,че ше му пръднат зад кащи!

pent
07-12-2007, 15:22
ми май вече са му пръднали.. договора му бил прекратен :)

колко залагаш?

BatVas
07-12-2007, 16:45
Aз ако съм на негово място сега ще съдя Нова телевизи я и продуцентите на Господари на ефира.
Никъде не и предлага пряко секс - кани я на гости на водка (тя от къде на къде иска да и даде изпит като цял семестър не е ходила на лекции - пита "Не може ли да се направи нещо" - ами може - Учиш и си вземаш изпита.

Той дъртия че е виновен виновен е - ама господарите от къде на къде нарушават конституцията като го филмират и излъчват без негово знание и разрешение със скрита камера.
На всякъде където правят предавания със скрита камера ти съобщават накрая и те питат съгласен ли си да те излъчат.
Поне мое да изкара някой лев от Нова и Халваджян, а те с тоя материал постигнаха своето - ама на база този материал не могат да го съдят. Всеки от вас е имал в института колежки които са си вземали изпитите без да учат (сетете се как) - в повечето случай те се предлагат сами (какво да направя за да мина) - та до голяма степен и тези курвички са виновни за създаването на такива преподаватели като този. Ами и на вас като ви се предложат 10 , като разберете , че и при колегата е така, ама той вече не отказвал , а хапвал от агнешкото и вие (освен ако не сте обратен" ще почнете да се съгласявате и да играете тези игрички - така че вина има и в студентките курвички и в преподавателите .

lyuli
07-12-2007, 16:49
да де, но в щатите и за по-малко ги осъждат за секс-тормоз.... не го изкарвайте Света Вода ненапита, щото не му е чист косъма. но и на девойката сигурно..... и аз съм имала преподаватели, които канеха определени момичета, но мен никога, така че и нейното поведение е от значение.

pent
07-12-2007, 17:02
определено нейното поведение е провокативно! но то е с цел, държи скрита камера и иска да го разобличи. с други думи, знаем че тя е поставена ;)

докато мишока си лапна въдицата :lol:

Colombo
08-12-2007, 16:00
В университета имахме един преподаател по математика, който пускаше списъци през семестъра на лакции. Ако те няма в определен брой списъци следва извънредната процедура. ЗА какво става въпрос:
В определен ден в края на семестъра всеки, който няма достатъчно присъствия на лекции се въоражава с бутилка алкохол и мезе и отива в уречен час в кабинета на въпросния преподавател. Започва се яко пиене гарнирано със стотици сексистки вицове. Партито продължава или докато настоятелните чистачки успеят да изгонят компанията или докато всички се натряскат като казаци и н 4 крака се приберат до Студентски град.
Това сега тормоз ли е или не е?
Ихаааа, в профила ти пише, че си строителен инженер (предполагам от ВИАС), подозирам че за Васко Петров говориш. Голям образ беше тоя, имахме право на пет отсъствия, а аз все се оказвах нередовен на неговите лекции :lol:

VFTI
08-12-2007, 17:13
В момента въпросния индивид е уволнен и се разследва от прокуратурата...

Студентката в това видео още преди 12 месеца си е взела изпитите пред изпитна комисия, която не вкл. въпросния индивид. Студентката в момента е зад граница-и още тогава скоро след изпита е офейкала. Видеото се излъчва чак сега защото: 1. Студентката да си вземе изпитите без напрежението от показаните кадри; Да е далече от страната ни; Видео материала да не оказва влияние на следствието.


Въпросното видео ще става и още по пикантно :idea: Не бързайте с изводите.

code
08-12-2007, 18:42
Гледах в Zazz-а тоя преподавател да се обяснява в Здравей България ли беше. И той и студентката и Нова ТВ са за еб.не :evil:

VFTI
08-12-2007, 20:58
Явно информацията, която ми е дадена е грешна...

Ето 2 те видеа от Заза........
http://www.zazz.bg/play:cd378a4f

http://vbox7.com/play:1a27c1ef

Моето мнение е ВИНОВЕН :lol:

Обаче това момиче орделено ще се развие в журналистиката :lol: