PDA

View Full Version : СЕРВИЗ БУЛ ИНС - СПЕШНО!!!



BatVas
06-12-2007, 10:34
Кой сервиз на Бул Инс ще ми препоръчате . Щета по КАСКО

Става въпрос за Брони (лепене на спукано -ако не ги навия за ноеи- боядисване, ) преден капак (боядисване изчукване назъбено до човката, заден капак на спорт Вагона )

Това е в следствие на удар отзад и аз в предния на кръстовище (верижна 4 коли) колата е в движение но капе радиятора за водата - та смяна и на радиатор.

Та сервизите са :
ТАНДЕР - този на Бояна
СИОН - На Сливница (Бърза помощ)
ИСТОК - 4-ти Километър (МОТОТЕХНИКА)

КОЙ СЕРВИЗ - или в кой имате познати , връзки, впечетление и т.н.т

mim
06-12-2007, 10:44
не ходи в техен сервиз, а за сервиз Изток даже не си помисляй

BatVas
06-12-2007, 10:49
не ходи в техен сервиз, а за сервиз Изток даже не си помисляй

Ами задължават ме в техен - каското не е валутно.
А иначе пък изплащат смешни пари - та съм принуден в техен сервиз

proper
06-12-2007, 10:54
не ходи в техен сервиз, а за сервиз Изток даже не си помисляй

Ами задължават ме в техен - каското не е валутно.
А иначе пък изплащат смешни пари - та съм принуден в техен сервиз

Ехх аз ти писах в другата тема......кофти че не е валутно...на мен за 2 одраскани само калника ми изплатиха фактура за 500лв (Рок анд Ролл серв.) за основно пребоядисване без проблем хората и за 14 дни. За тва плащам повече, че поне после да са по-малко лутанията....абе да не се случва...

lyuli
06-12-2007, 10:56
еми май Изток е най-добре, или си го избери според това кой ти е най-удобен..... аз лично не съм много доволна от Изток, но за другите съм чувала още по-ужасни неща..... в крайна сметка 2 пъти са ми я боядисвали там и е що-годе добре (нацелиха цвета и има само 1 стичане на боята.....)

georgyg
06-12-2007, 11:29
ТАНДЕР - този на Бояна - тези са идиоти
На баща ми колата за пръскане на врата и праг -11 дена с връзки. Приемчика е познат.

Зле са, много.

П.С. Аз затова смених компанията.

viliivanov
06-12-2007, 12:00
В сервиз на Бул Инс..... Никога :shock: Кофти късмет. Ще ти окепазят колицата...

pipi
06-12-2007, 12:55
Аз ходих в Лазорит. Добре я боядисаха.

rtfm
06-12-2007, 13:18
Аз я карах в тандер за решетка и преден капак ми я правиха 50 дни!!! И ги направиха овратително капака си е оюе крив и решетката е от претопени кофички от кисело мляко. :evil:

marian
11-12-2007, 09:06
На мен ми боядисваха броня и калник в Тандер преди 1 седмица и сьм доволен.Направиха я за 4 дена.

viliivanov
11-12-2007, 12:48
На мен ми боядисваха броня и калник в Тандер преди 1 седмица и сьм доволен.Направиха я за 4 дена.

Колко ти излезе тази манипулация колега , че моята предна броня е на салата отдолу и искам да я оправям в скоро време. Сори за офф-а...!