PDA

View Full Version : Някой от Благоевград



TaNo
09-12-2007, 18:18
Значи искам да попитам има ли някой от Благоевград.. хареса ли сме една Алфа GTV и искам някой да мини да и хварли едно око и да каже какво е положението на колата, да не стане така че да бием 200 км. на празно. Колата е нов внос на автосалон и човека с който говорих твърди че била перфектна.. :roll:

trouble
09-12-2007, 19:36
Никога не можеш да бъдеш сигурен дали е перфектна.....То тва с "колата е перфектна" всеки продавач го казва... и ми звучи като моето ....."много е хубав....", което аз използвам в моята търговия , хех...Аз като ходих да си купувам моята Алфа, онзи ми вика, че ако не си бил купил някво си БМВ, щял да си остави тая кола за него си....изтъркани номера...

TaNo
09-12-2007, 20:20
Колеги дайте малко съвети ся видях един Фиат Купе който ми хареса, и е на доста добра цена 2.0 16V добра ли е като кола какво ще кажете.Колата се намира в София и ми се ще някой да я погледне от вас само горе доло да ми каже да не би да е пълна гробница, и ако е хубава евентоално вторник сряда да идвам към софия и ще включим и една почерпка в цулата история :wink:

TaNo
09-12-2007, 20:24
Ето я колата http://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi?id ... 0953624159 (http://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi?id=11196350953624159) позната ли ви е смисал дали не е някой от Фиат форума.

PEPI-2ALFA
11-12-2007, 00:29
За Благоевград вируса ще ти свърши работа ако има време. Драсни му 1 лично - virusalfa

TaNo
11-12-2007, 11:01
За Благоевград вируса ще ти свърши работа ако има време. Драсни му 1 лично - virusalfa

За сега викам да не го разкарвам момчето, човека тварди обидително че колата била абсолютно перфектна :shock:
За сега искам да ми помегнете със съвети, колебаех се м/у Фиата Купе и Алфата GTV смисъл коя кола е по-добра според вас :?: Мен попринцип и двете ми харесват външно но кат чили нещо повече ме превлича алфата.. за двигатела на фиата само незнам дали е добър и т.н.

RoMeO_156_GTA
11-12-2007, 17:39
За сега искам да ми помегнете със съвети, колебаех се м/у Фиата Купе и Алфата GTV смисъл коя кола е по-добра според вас :?:..... за двигатела на фиата само незнам дали е добър и т.н.
Бате за теб ли ще я вземаш :shock:
А доколкото съм запознат , 2.0 на Фиат са 4 и 5 цилиндрови за Купетата ,петака май е като на Браво ХГТ .Има доста теми съм засичал ,тук и във фиат форума .
А относно избора ,и на мен двете ми харесват :roll:

Mury
11-12-2007, 17:52
Opределено ГТВ,макар преди около 7-8 години да бях влюбен във Фиат купе,сега ми харесва много повече ГТВ-то :wink: :wink: :wink:

Nasko_77
11-12-2007, 22:27
Тано... ми тя разликата в цената на тези две коли не е ли големичка :roll: Стига бе... Алфата е къде-къде по :wink: И Фиата много ми харесва, но щом не е турбо... взимай ГТВ-то. Стига да е читаво де 8)

TaNo
11-12-2007, 22:55
Ми големичка е разликата в цената :( просто това фиатче ми изглеждаще супер за тея пари, имало само проблеми с боята ма познавам много добър бояджия който може да ми го направи като нов. Ама алфичката май е по готина както и вия викате. Иначе ги гледам тука на обявите ама 6-7000 лв. нищо добро няма :( Има една в банско за тея пари уж била добра ма нещо не ми се рискува толкова пътуване. Неска гледах една Пловдивска и съм разочерован от живота, как е възможно толкова да се почупи една кола тва трябва много да си я мразиш или дедазнам :?