PDA

View Full Version : за шоферите олигофрени



marrrto
09-12-2007, 22:10
колеги днеска днеска се благодаря че оцелях щото замалко :priest:
на една пряка( аз съм с предимство принципно) съм пуснал мигач от 50 метра да завивам наляво. вече сум почти спрял и аха да завия обаче викам да погледна в огледалото и точно в тоя момент един раздрункан мерцедес ме изпреварва със 70 поне а аз бях спрял за ляв завой :roll: ако не бях погледнал в огледалото и не се бях забавил щеше да ме отнесе олигофрена :twisted:

не мога да разбера как може да има такива дебили, просто съм възмутен
добре че се разминах

J_I_V_K_O
09-12-2007, 22:14
Еми човекът спазва правилата изпреварва си от ляво :lol: :lol: Колега ако сам не се пазиш няма кой да те пази и мисля всеки го знае :)

marrrto
09-12-2007, 22:17
:D виж за тва не се бях сетил :D така е ако не се пазим няма кой добре че имам навика да не бързам като завивам и винаги си имам едно наум. ама ако ми беше паднал тоя ...... :dark2: :machinegunner: :paddle: :spam_laser:

Kuku
09-12-2007, 23:11
Аз, около 18ч. днес, щях да се бия на светофара преди моста на Захарна фабрика, в посока Орион, заради един изключително т*п и пр*ст, ке*еш-пи*лигар, с "Пежо 306", който на предишния светофар, за да мине преди всички, мина през насрещното с минимум 60км/ч. и ако не го бях видял в огледалата, преди да се шмугне между мен и насрещно идващите, щяхме да станем на кайма :evil:
На светофара на Захарна фабрика спрях до него и го запсувах без изобщо да ми пука, че светна зелено вече, а тоя даже ми отговаря "до кога ще ви чакам на светофара.... не ми викай така.... ти ли ше ми кажеш......" :shock: :evil:
Така се нервирах, че ако не беше светнало зелено, не знам какво щеше да му се случи :evil:
А той, горкия, с една детска физиономия, един тъп и празен поглед, хилка и половина.... и тръгнал да се състезава в задръстването.... ако бях слезнал щях да го смажа от бой :evil

marrrto
09-12-2007, 23:15
колега за съжаление вече са много тия д*били които не спазват никакви правила. става опасно да се качиш в колата за да отидеш на работа

Alfa User
09-12-2007, 23:21
И занапред ще е така колеги, щом всеки знае че може да му се размине като бутне някое левче на ченгето... Ако важаха законите, и органите си вършеха съвестно работата (като в едната Германия примерно...) дали щеше да е пълно с такива идиоти-(само)убийци ? Май ще трябва да монтираме по едно ПКТ в колите, и като се случи нещо такова, да има яко :shoot:

marrrto
09-12-2007, 23:32
аз днеска тругнах да го гоня тоя да се разпраям с него ама си викам ко се занимавам с такива дебили, добре 4е се оттървах, но трябва да се направи нещо определено

по рано пък един мина на 4ервено и щеше да отнесе една женица която съвсем кротко си приличаше на зелено

ivo_red
09-12-2007, 23:56
като чета и имам чувството, че отивам на война, като седна в колата. От една страна пияни, друсани или просто некадърни "шофьори" и мутреси, които са много велики и карат с 200 , а от друга пак такива надъхани да раздават правосъдие. Разбирам, че има всякакви галфони по улиците, но според мен трябва всички да се поуспокоят когато сядат зад волана...но мисля за всеки случай да се оборудвам със средвства за самозащита, защото тук ако не те блъсне някой, то може да те набие на някой светофар, щото е мноо як и си го погледнал накриво...Хубава работа,ама...камери навсякъде му е майката. И яки глоби. като в Европа, снимат те, получаваш си по пощата фиша с глобата и снимка как правиш нарушение и натам се оправяй

marrrto
10-12-2007, 00:05
колега не че искаме да раздаваме правосъдие ама понякога нервите ти не издържат.... смея да твърдя че си спазвам правилата и ограниченията и е жалко жиота ми да заиси от някаки такива олигофрени на пътя...просто санкциите и контрола трябва да бъдат истински

ivo_red
10-12-2007, 00:20
колега не че искаме да раздаваме правосъдие ама понякога нервите ти не издържат.... смея да твърдя че си спазвам правилата и ограниченията и е жалко жиота ми да заиси от някаки такива олигофрени на пътя...просто санкциите и контрола трябва да бъдат истинскиКолега разбирам те и съм на същото мнение, просто призовавам всички да карат нормално и да не се правят на много велики по пътищата, че така стават поразиите. Много прост народ има по пътищата, а и извън тях и дано Бог ни пази...

mim
10-12-2007, 10:14
вчера в рамките на 500метра 2 кретена:
3+3 ленти с остров по средата, идиотът решава че не му се правят 50м за обратен завой и ми влиза насреща в еднопосочната улица и добре че там намалявам защото следва стеснение и остър завой

веднага след това излизам от локалното на цариградско, не стига че на осрова са паркирани грозните джипове на шибаната автокъща там и пречат на видимостта като излизаш, ами още по-шибан олигофрен с грозен джип ми се засилил и ми влиза в локалното през Изхода, следват спирачки, псувни..., да ми е живо и здраво Алфито и друг път да спира така, вътре джипарата нагъчкана с мутри и маймуни. Някой път ще ми падне пердето и ще си сменя фаровете с нови.

освен да си псувам няколко дена до следващия кретен, с който ще забравя тия, не знам какво мога да направя, някой път ще ги видя твърде късно и ще има близки срещи от челния вид

viliivanov
10-12-2007, 10:30
Аз, около 18ч. днес, щях да се бия на светофара преди моста на Захарна фабрика, в посока Орион, заради един изключително т*п и пр*ст, ке*еш-пи*лигар, с "Пежо 306", който на предишния светофар, за да мине преди всички, мина през насрещното с минимум 60км/ч. и ако не го бях видял в огледалата, преди да се шмугне между мен и насрещно идващите, щяхме да станем на кайма :evil:
На светофара на Захарна фабрика спрях до него и го запсувах без изобщо да ми пука, че светна зелено вече, а тоя даже ми отговаря "до кога ще ви чакам на светофара.... не ми викай така.... ти ли ше ми кажеш......" :shock: :evil:
Така се нервирах, че ако не беше светнало зелено, не знам какво щеше да му се случи :evil:
А той, горкия, с една детска физиономия, един тъп и празен поглед, хилка и половина.... и тръгнал да се състезава в задръстването.... ако бях слезнал щях да го смажа от бой :evil


Бой по канчето тия келемета със акнета друго не ги оправя..... и на такъв да му счупиш колата със собствената му глава, така или иначе нема му до'е акъла....Аман от тия бозайници татини и мамини дето са им накупили колите с нашите пари..... :evil:

SFINKS
10-12-2007, 12:19
Аз и един колега ще купуваме москвич или волга на партия и на такива тарикати дето засичат минават на червени и други такива ше ги блъскаме когато може . Да видим на кой ламарините са по-здрави

J_I_V_K_O
10-12-2007, 12:24
Аз и един колега ще купуваме москвич или волга на партия и на такива тарикати дето засичат минават на червени и други такива ше ги блъскаме когато може . Да видим на кой ламарините са по-здрави Тогава взимайте волгата :lol:

millko
10-12-2007, 12:35
Днес - 10.12.2007 около 8.30 ч. на магистрала Тракия около Ихтиман, много лошо ме засече червена Алфа 155 1.8 ТС!!! :angry: Минах на косъм от мантинелата!!!Щеше да се получи много грозна гледка-удар между две 155-ци!Два въпроса към колегата,ако чете този форум:
1.Освен фарове и халогени,какво друго да светна,че да ме видиш?
2.Има едни неща от двете страни,май огледала се наричаха, знаеш ли за какво се използват? :bash:

Alexanderbb
10-12-2007, 12:50
щеше да има снимка "те са нашата гордост" :clap2:

75TwinSpark
10-12-2007, 13:10
абе мани с тия камери кадето ги наслагаха навсякаде неможеш и главата да му разбиеш 8)

marrrto
10-12-2007, 15:32
Аз и един колега ще купуваме москвич или волга на партия и на такива тарикати дето засичат минават на червени и други такива ше ги блъскаме когато може . Да видим на кой ламарините са по-здрави

колеги да земете и мене да ме включите в тази благородна инициатива :metal:
то за тия олигофрени дръго не остава, а иначе волгата май по здраа ще дойде :D

code
12-12-2007, 19:56
Един стар случай:
Карам си по околовръста зад една Хонда, която кара със 80 в лявото платно иначе шосето пусто, коли няма. Гледам, че е вътре жена и си викам няма да светя, свиря или да се навирам да не я притеснявам. Обаче колежката ме вижда в огледалото и пуска десен мигач да се прибира вдясно. Обаче как го пуска? Тръгва да си подпъхва ръката под лостчето без да пуска волана просто го завърта за по-удобно :shock: Оттам през бордюра, вляво, вдясно накриви цялата предница и паркинг накрая в лентата на тролея :notify: