PDA

View Full Version : "Най-горещата" кола според Playboy



pent
10-12-2007, 09:16
ей я :)

R8 :)
http://www.automotoportal.com/media/images/vijesti/071208001.jpg (http://autoreader.net/2007/12/10/playboy-crowns-the-hottest-cars-of-2008/)

BEST LUXURY SPORTS COUPE: Maserati GranTurismo
SMARTEST PURCHASE: Smart Fortwo
BEST SPORTS SEDAN: Cadillac CTS
BEST SUV: Land Rover LR2
BEST CROSSOVER: Buick Enclave CXL
BEST CONVERTIBLE: BMW 335i
BEST EARTH-DAY CAR: Mercedes-Benz E320 Bluetec
BEST PINT-SIZE PERFORMANCE: Volvo C30

повече (http://autoreader.net/2007/12/10/playboy-crowns-the-hottest-cars-of-2008/)

marrrto
10-12-2007, 09:23
а Порше го няма никъде :(

pent
10-12-2007, 09:37
те тия са се побъркали тотално, не им е лесно по цял ден да гледат ц*ц*... спортен седан -> Кадилак :shock: :shock: :shock:

marrrto
10-12-2007, 09:44
те тия са се побъркали тотално, не им е лесно по цял ден да гледат ц*ц*... спортен седан -> Кадилак

хамериканци, кво друго да им измислят "патриотичните" им глави :shock:

Alfa User
10-12-2007, 09:58
а Порше го няма никъде :(

Че кой ти кара Порше тия дни ?!? Освен софийските баровци де ... :lol:

BatVas
10-12-2007, 10:43
всекидневна кола Мерц 320

Баси малолитражката.

Скоро ще им дойде акъла

- Иран спря да продава петрол за долари :!:
инфо http://money.ibox.bg/news/id_27310403

Naso
10-12-2007, 10:46
То това Р8 и в България се аресфа много :) Вчера тия тупани от моторшоу (дано колегата чете) "пилота" и "водещия" такъв смях (а и срам) ми причиниха... Стегнете ги малко ! Р8 по-убаво от Галардо, ама разбира се ;) и един мармот завива марципан за малкия водещ в станиол, да му шумка и да си се смейка :)

Derry
10-12-2007, 11:59
За Мазерати и Ланд ровера пдкрепям другите кучета ги яли не ми харесват, пък на тия как им хрумна идеята R8 по хубаво от Ламбо и освен марципан и малко млекце в каничка да преглъща по лесно.

raiders
10-12-2007, 12:38
То това Р8 и в България се аресфа много :) Вчера тия тупани от моторшоу (дано колегата чете) "пилота" и "водещия" такъв смях (а и срам) ми причиниха... Стегнете ги малко ! Р8 по-убаво от Галардо, ама разбира се ;) и един мармот завива марципан за малкия водещ в станиол, да му шумка и да си се смейка :)

Що да не е по-яко Ауди-то, за мен е №1, след това Порше

Naso
10-12-2007, 23:00
Що да не е по-яко Ауди-то, за мен е №1, след това Порше

Добре де, имаш 2 коли на 1 шаси и едната със 100 коня отгоре... е аз ли бъркам ? Да не говорим, че едната е име в суперспортните автомобили от има няма 40 години, а другата е просто търговска марка, която е имала честа да се нарича автомобилен производител за около 10 години и то с двигатели на Пежо... Да си спортист се иска и малко история :) По възможност независима :)

DJraceman
10-12-2007, 23:23
А след толкова история Поrше излезе с истински спортист...направо ми се реве Porsche 911 GT3 RS :twisted:

marrrto
11-12-2007, 06:38
А след толкова история Поrше излезе с истински спортист...направо ми се реве Porsche 911 GT3 RS

Е няма по хубаа кола от тази, и за какви аудита въобще говорим :D

code
11-12-2007, 11:27
Най-горещата кола е Трабант след късо съединение :twisted: за всички времена не само за 2007г

pumukle
11-12-2007, 12:53
всекидневна кола Мерц 320

Баси малолитражката.

Скоро ще им дойде акъла

- Иран спря да продава петрол за долари :!:
инфо http://money.ibox.bg/news/id_27310403
Чети, Васе, чети....best earth-day...демек екологичен автомобил.
Това е новата им технология на Бенц "ultra-high-pressure Common-rail Direct Injection" движещи се с "Ultra-low-sulfur diesel fuel". По-екологична е и от бензинов Smart.

Stoyan Georgiev
11-12-2007, 13:11
Що да не е по-яко Ауди-то, за мен е №1, след това Порше

Добре де, имаш 2 коли на 1 шаси и едната със 100 коня отгоре... е аз ли бъркам ? Да не говорим, че едната е име в суперспортните автомобили от има няма 40 години, а другата е просто търговска марка, която е имала честа да се нарича автомобилен производител за около 10 години и то с двигатели на Пежо... Да си спортист се иска и малко история :) По възможност независима :)

ам за спорната история малко може да се поспори :P първите куатрота се израчкали конкуренцията в рали шампионатите преди 20-25 годинки :P

а пък и ауди имат успехи в прототипните серии и т.н. :P

верно, че им липсва "pedigree"-то на ламбо, ама така да ги пренебрегваш е малко строго :P

Naso
11-12-2007, 13:42
Не ги пренебрегвам, но някак това се губи в останалата никак не славна (за съжаление) история. Не са виновни те, че са ги национализирали и после овчарите от Мерцедес и ФВ са си играли на дай ми на ти :) Пък и не всеки може да се похвали със служител като Енцо Ферари :)

sa6o_roman
12-12-2007, 04:00
Я па сам Сашу Роман и сам шеф на фирма за извозване буклук с къруци. Най добрте ми служители са Енцу клошара и коня Фирари. Найш къф е бесен, скача на 2 крака и те яри :lol: :lol: :lol:

мноо ме дразнят ферари и ламборджини! само алфа и мазарати (от мен да мине за мацератиту) !!!! :!:

бтв базовия мотор на порше 924 е 2.0 на Ауди :roll: случват се секви щуротии

Tie
15-12-2007, 17:30
"Sa6ko s romana" - начи викаш Енцо Ферари и Феручио Ламборгини са никакви а??? А бе ти как се чувстваш, нещо настинка, темепратура да имаш? Е**хти и малоумното изказване, просто по-добре не коментирай без да си запознат с историята на тези марки :idea: И кво викаш, иначе Мазерати те кефят, а Ферари не, а :?: :lol: И я ми кажи като "просветен" каква е технолочината разлика м/у Ферари и Мазерати и къде се произвеждат 2/3 от Мазерати-тата в наши дни Лелелеле колко мъка има по тоя свят :!:

Bobi_33
15-12-2007, 21:32
Aм за спорната история малко може да се поспори :P първите куатрота се израчкали конкуренцията в рали шампионатите преди 20-25 годинки :P

а пък и ауди имат успехи в прототипните серии и т.н. :P

верно, че им липсва "pedigree"-то на ламбо, ама така да ги пренебрегваш е малко строго :P

Ти на тва история ли му викаш, 1-2 години лидер и след това убит в миг от италианския кениф Ланча (която и до ден днешен остава с недостижимите 6 пореднититли

Относно Ламбо самия Феручо си е поставил няколко условия още със създаването на идеалният GT

Bobi_33
15-12-2007, 21:35
Я па сам Сашу Роман и сам шеф на фирма за извозване буклук с къруци. Най добрте ми служители са Енцу клошара и коня Фирари. Найш къф е бесен, скача на 2 крака и те яри :lol: :lol: :lol:

мноо ме дразнят ферари и ламборджини! само алфа и мазарати (от мен да мине за мацератиту) !!!! :!:

бтв базовия мотор на порше 924 е 2.0 на Ауди :roll: случват се секви щуротии

Ти имаш ли си идея що за автомобил е Ферари или Ламборгини, или познанията ти се простират само до Голф 2 ???

Bobi_33
15-12-2007, 21:39
А след толкова история Поrше излезе с истински спортист...направо ми се реве Porsche 911 GT3 RS :twisted:

Некое сериозно Порше ше ми препоръчаш ли, ма да е атмосферка, че да видим как се вадят коне без сушоари

sa6o_roman
15-12-2007, 23:54
Tie, извинявай че обидих дядовците ти, не знаех че са ти толкова близки, че да ги браниш така :lol: То и алфа е преработен фиат, ама фиатите ги псувате. а кво ще кажеш по въпроса че 8C copetizione не само че е с всичко paste-нато от ферари, ами самия интериор е с дизайн присъщ за ферари. :roll: за ваше съжаление не съм зациклил само на една марка и имам познания за повечето марки повече от някои от вас. говоря за марки, не за механика поддръжка ала бала.

говорех за разликата като концепция или модел или както щете го неречете м/у ферари и мазерати. иначе знам за срамния факт че сичко италианско е под една шапка и мазерати са с двигателите на ферари. на коя марка да се кефа аз си решавам. ае пъсс 8) :wink:

code
16-12-2007, 15:22
Bobi_33 пише по 3 поредни мнения. :twisted: 3 пъти дневно :) и джитка с Алфа 33

Naso
16-12-2007, 15:38
Сашо с романа, кой псува ФИАТ в тоя форум ? Покажи ми един човек, който да има против 500, ама един човек само ????? Или да има против есе есе ? Много добре знаем, че има преработени ФИАТ-ове на Алфи, но какво лошо има в това ? Ланча Делта също е ФИАТ и какво от това ?

sa6o_roman
16-12-2007, 17:28
Много добре знаем, че има преработени ФИАТ-ове на Алфи, но какво лошо има в това ? Ланча Делта също е ФИАТ и какво от това ?

няма лошо ест.. все пак виждате че 1.8 на фиат 131 коня не е нищо в сравнение с варианта на същия двг при алфа, т.е. въпреки еднакви платформи ала бала и тн. и фиат и алфа и ланча и мазерати и ламбо и фарари са си савсем различни марки. Просто пичовете поставиха вапроса за компетентността ми относно италианските и въобще всички автомобили.

иначе не ми се рови, но в много теми се изказват иронични или шеговити подмятания към фиат. даже и лично съм чувал думи като "италиански кенеф" на вас си ви е позволено де, то и аз си псувам мойта кола.

а първия ми пост, да спомена за бавноразвиващите се, си е чист хумор

Поздрави, Насо

Bobi_33
16-12-2007, 21:38
Bobi_33 пише по 3 поредни мнения. :twisted: 3 пъти дневно :) и джитка с Алфа 33

Плашиш ме калега, да не работиш за ЦРУ или КГБ

vladu
16-12-2007, 21:56
представи си ако караше 166?!?

Bobi_33
17-12-2007, 21:27
представи си ако караше 166?!?

Или пък Сааб 9000 ........

Tie
18-12-2007, 14:03
От какво е "paste"-нато 8C Competizone-то??? Ти въобще наясно ли си на чия база е изградена, в кой завод се произвежда и в кой сервизи ще се поддържа и обслужва тази кола :?:
Колега Naso, кой Фиат е преработен на Алфа :?: Не е ли точно обратното (поне в повечето случаи де) :idea:
Аз лично съм последния човек който ще се откаже от марката Фиат :wink: , от Ник-а ми предполагам че си личи - в момента карам кола от тази марка и съотношението: цена/качества/динамика ме удовлетоворяват на 100%

P.S. Никой не ти подлага знанията под въпрос :!: Проблема е че е меко казано "смешно" да определяш създателите на автомобилната история (и то написали я със златни букви) като Енцо Ферари, братята Мазерати или Феручио Ламборгини и др. (да не изброявам че пропускам много велики хора) че едва ли не не са постигнали нищо и колите им не струват :evil: Най-малкото е неуважително и несериозно твърдението ти колега :!:

sa6o_roman
18-12-2007, 18:34
Пич сори, не съм казал директно Енцо Ферари е кон или клошар, просто се пошегувах. Нали ги знаеш етносите как си кращават децата, кучетата, козите.. :lol:


фераритата съм ги признал, гледах и филма наскоро по бтв, ма не се радвам щот примерно секи като питаш (особенно дечицата) коя ти е любимата кола казват ферари. Или относно Ф1 - сички са за ферари, а кат питаш някои от тях нз кой е пилот ама иначе са върлите фенове братче хах
поздрави!! :)

Tie
19-12-2007, 14:13
Тука за съжаление си прав, и то много :( За мене белята навремето я направи тоя смешник Слави Трифонов с чалгията си "Едно Ферари с цвят червен" :evil: От тогава всеки селянин и циганин чул-недочул и знае за Ферари :evil: и носи шапка-яке Ferari :lol: от Хавлиенци :evil: А много малко хора са наясно с "Мита Ферари", историята, достиженията, успехите, славата, безбройните титли и успехи, техническите достижения и т.н. Ферари не е само един скъп автомобил - всяко Ферари е частица от историята, легендата, тръпката за скорост, успехи и недостижимост в моторните спортове :!: Изобщо най-славния състезателен тим за всички времена :!: :!: :!:

P.S. За това казвам че съм от Фиат-ите :lol:

sa6o_roman
20-12-2007, 04:34
не ща да ви дразня ама кат се замислите един голфаджия (спрямо вашето определение за такъв) ако удари 2 6ци от тото-то ше си купи ферари (щот се пак поршета под път и над път)

пр седмица в квартала на некаф светофар 1 ферари Ф430. седи 1мин на червено ама само форсира двигателя, сано дет не извади мегафон да крещи "скивайте, простосмъртни, аз карам ферари"

и все пак не можах да откъсна поглед от колата... :oops: