PDA

View Full Version : Една каръшка командировка!



sitalk
10-12-2007, 09:37
Тръгвам с най големия си акъл сряда миналата седмица командировка.На магистрала "Хемус" сте видяли какво беше,виснах там 2-3 часа,по едно време ми идва идеята на първата отбивка да направя обратен и в София,но нали съм си инат продължих!Полицаите си нямаха идея какво се случва по нагоре по магистралата,никой не чисти,а местните "хиени"от Ботевград застали отстрани с джипките и чакат жертви!Да не ви казвам,колко коли имаше с летни гуми!"Мойта красавица" не пробуксува нито един път,даже ме питаха дали не е 4x4.Та,подминах аз отбивката на която можеше да се върна без проблем и познайте какво задръстване имаше в обратната посока между двата тунела,ужас!Връщане назад вече няма,към Ловеч снега почва да спира и вали дъжд,светят ми колети,че има полиция,но аз няма какво да се притеснявам и си карам и полицацая ме спира и се чудя защо?!!?То се оказа,че карам на габарити,не знам кога съм ги включил без да искам,написаха ми акт,а аз съм човека който през цялата година карам на фарове!До Русе всичко добре,но от там до Шумен,истнински кошмар,20см сняг на пътя,духа силен вятър с обилен снеговалеж срещу посоката движение,нищо не се виждана 5 метра,закъсали коли,тирове масово,както и да е и с това се справих,без проблем и нито едно буксуване!От там Шумен до Варна беше наред,пристигам в хотелчето,паркирам вътре и там собственика си изкопал шахта,която само я покрил с шперплат и както се сещате паднах в нея,така завърши първия ден! :cry: На следващия от Варна към Бургас,тъкмо стигнах последните завои и виждах Сл.Бряг ,една цистерна се беше обърнала и айде обратно до Обзор и от там през "готиния""Дюлински проход",където една кола трудно се движи,а си представете като отбиха движението от там,хубаво,че бях от първите и като за "капак"някъде по време на командировка някой ми одраскал вратата.Та,така приключи мойта одисея!

viliivanov
10-12-2007, 12:53
Бате, ти май каръка си го отглеждаш, като гледам какви са ти се случили.. То е така или глуха акула или свирка без топче, слагай синец против уроки, пални свещ, фърли боб и кокали за късмет.. Навремето си пръсках спирачните апарати и мотора на Корсата със светена вода... :lol:
Винаги като стане нещо подобно, си казвам: Дано ства си е отишло лошото.... Да ама не... :wink:

wasp
11-12-2007, 20:02
Баси, а аз тази зима една снежинка не съм видял още на живо :roll:

fred
11-12-2007, 21:13
Доста се развеселих от разказа ти, наистина лош късмет.Е дано да ти е за последно каръка :D

nasty
11-12-2007, 23:57
Тия па идиоти полицайте - кажи им да ти пишат фиш....бил си в ебати задръстването и си минал на габарити да не светиш на тия пред теб в очите ала бала.са и пари и точки.....

sitalk
12-12-2007, 09:36
Тия па идиоти полицайте - кажи им да ти пишат фиш....бил си в ебати задръстването и си минал на габарити да не светиш на тия пред теб в очите ала бала.са и пари и точки.....

Пробвах се колега,ама тия бяха такива темерути,че за пари неможеше и дума да става!Най-много сега да гледахте и четяхте за мен по теле визията и вестниците,как са ме заключили за подкуп на длъжностно лице! :wink: Аз просто исках,да покажа нагледно какво нещо е карака и ако ви тръгне така, по добре се върнете!

nasty
12-12-2007, 13:15
Тц...аз така миналата година декември на една караулка спирам оглеждам се полицая си ме гледа минавам той ме отбива (аз си знам изряден съм ) и той хопля караш без фарове младеж...как и да е забравил съм ма човека пич вика избирай акт или фиш :) и аз ми кфо е по добре...той ми акта ти е еди колко си лв и 4 точки май бяха тогава ,а фиша 20лв който я го платиш в данъчното я не...Писа ми 1 фиш и по живо по здраво :)

Galeano
12-12-2007, 21:39
:D Ама и тоя главоч как хубаво замаскирал шахтата а......
Добре ,че не си си счупил нещо :D