PDA

View Full Version : Скоба за клапани, от къде?



Venci
15-07-2005, 14:22
И аз кога се сетих да се :hump: в тъпия :gay[1]: . Колеги трябва ми скоба за клапани. Мисля да си го купя този "dеvice" най-накрая, защото ми писна само да се моля на този и онзи и да влача глави до другия край на София в някой сервиз на приятел. Къде го продават това жувотно. В Мосю Бриколаж няма. Почивните дни мисля да си довърша главата и да я събера. Предлагат ми някаква скоба тип ладова. Не знам дали ще стане :gruebel: . Иначе гледах в един manual как изглежда оригиналната скоба и се хванах за главата :horror: :new_Eyecrazy: .

Bobo
16-07-2005, 00:24
Смятам че ако имаш мерак можеш и сам да си направиш :gruebel:

Иначе ладовата ще ти свърши работа мисла :roll:

75 2.0 turbo
17-07-2005, 17:03
Смятам че ако имаш мерак можеш и сам да си направиш :gruebel:

Иначе ладовата ще ти свърши работа мисла :roll:да бе да!! ти бобо кога си ползвал ладовата 4е знаеш как пасва на алфа :?:

Bobo
18-07-2005, 00:07
Смятам че ако имаш мерак можеш и сам да си направиш :gruebel:

Иначе ладовата ще ти свърши работа мисла :roll:да бе да!! ти бобо кога си ползвал ладовата 4е знаеш как пасва на алфа :?:

Точно преди две седмици я ползвах :pfbbt: Малко е по дълга ма става работата :director:

ilian75
30-07-2005, 22:37
твоят мотор е от типо, а не от алфа, просто ме извини, но това е истината. Венци реставрира класика със 8клапана по 9мм със сериозни пружини, а не 16 солети със Пружинки

75 2.0 turbo
31-07-2005, 02:40
хахахахахахах :lol: :roll: 8)