PDA

View Full Version : Тропа клучалката (Решен проблем)



rijko
11-12-2007, 22:55
:bangin: Тропа клучалката на багайника ,и ме побарква .Гледах раглобиавах ,смазвах клатих и пак тропа .Даите некав савет или иа пускам колата за продаване.

P.S. Alfa Romeo - 146

marrrto
11-12-2007, 23:05
колега на мене пък как ми скърца дясна задна кора направо се побърквам дайте някъф съвет и на мен плийз :roll:

rijko
11-12-2007, 23:35
колега на мене пък как ми скърца дясна задна кора направо се побърквам дайте някъф съвет и на мен плийз :roll:

А тука знам как се процедира ,се пак имам и Пежо 405 на което просто това да мо скарца кора си е фабрично .Значи отиваш копуваш си един спреи силиконов за кори така се казва :P :jumping: имаго в секи магазин за авточасти струва 10-15лв .Свалиаш кората праскаш по короата и вратите и хоп готово аз така направих и на алфата че поскарцваха през дупки.

Ама виш този багайник ,незнам немога се оправа с него. HELLP

marrrto
11-12-2007, 23:44
нямам никаква идея колега, да не би нещо амортисьорчетата му да са проблем :roll: да не е ключалката

на баща ми на старата така му тропаше цялата врата на комбито ама тя беше така май от възрастта

незнам

Kamen
12-12-2007, 08:23
Ключалката на багажника се регулира. Отвори багажника и часта която остава на купето като равиеш малко болтовете има възможнос да се движи нагоре и надолу. Свали я малко надоло да се затваря по-стегнато багажника и проблема се решава. Аз моя така го направих. Е сега малко по-трудничко се затваря но поне не тропа :)

Христо_Сираков
12-12-2007, 22:23
Ключалката на багажника се регулира. Отвори багажника и часта която остава на купето като равиеш малко болтовете има възможнос да се движи нагоре и надолу. Свали я малко надоло да се затваря по-стегнато багажника и проблема се решава. Аз моя така го направих. Е сега малко по-трудничко се затваря но поне не тропа :)и аз съм така малко свалих тази част на клучалката и вече не тропа

vegatta
12-12-2007, 23:04
колега на мене пък как ми скърца дясна задна кора направо се побърквам дайте някъф съвет и на мен плийз :roll:
Аз съм забелязал че като почне да скърца мойта , Карам я на автомивка и проблемите изчезват (тва е сериозно) :D :D :D

alexandur4o
13-12-2007, 00:24
ха аз пук имам такъв проблем с уплатнението на дясната врата и купувах какви ли не спреичета да ги пръскам и спира за един ден и после пак започва викам си с кво да ги намажа ве4е

rijko
13-12-2007, 22:33
:lol: Мерси Kamen,махнах двете тапи на пласмасовата кора с гидоре 10 ра3xлабих болтовете свалих ги 1-2 милиметра надоло и тропане нема . Да е жив и здраф форума .Утре отивам си порачам надпис за задното стакло www.clubalfaromeo.com (http://www.clubalfaromeo.com) :crazy: