PDA

View Full Version : СРЕДСТВА ЗА ПОДПОМАГАНЕ НА ДДПВ "ДРУГАРЧЕ"-ВАРНА



ALFA CORSE
12-12-2007, 18:43
Поради ниската активност в раздела "Срещи и мероприятия" реших да пусна темата и тук.

Както се реши на последната среща, е открита сметка за дома за деца (ДДПВ "Другарче", гр. Варна, ул."Ген. Колев" 90).
Та идеята е да се съберат пари за дом "Другарче"
номера на сметката е:

IBAN: BG72 PRCB 9230 4015 4427 20
Емил Валентинов Пенчев
BIC код : PRCBBGSF
Прокредит Банк, Клон: Варна 2



за сега сметката е захранена от:

Phoenix - Емил Валентинов Пенчев/Мария Душкова Колева
mikoasp - Димитър Николов Димитров
///// - инж. Живко Николов Новаков
iee - Иван Енчев Емилов/Теодора Друмева Друмева
boian -Боян Георгиев
Tinoto - Мартин Крушев
emilio - Емил Николов
ALFA CORSE - Тодор Пенчев
pr_00f - Стефан
Иван Тенев (не от форума)
Morfius
Mary Jane - Марияна Маджарова
pinifarina - Иво
Shark24 - Николай Валентинов Пенчев (Брат ми)
bager - Николай
Gadimir - Станислав Кирев
Trustworthy - Пламен
Viki - Виктория
KirilSol - Кирил Соларов
mll- Минчо Лалев
sudo-Страшимир Михнев и Лидия
rokera-Тихомир Велев


+ още дарители (не са писали Л.С.) и сметката вече е 915лв . За да закупим одеалца на всички 58 деца не ни достигат около 90 лв.

п.п.
Дано да се включат повече хора, че идват празници :!: :!: :!:

п.п.п.
Моля, който е дарил някакви средства да си напише ника и имената на Л.С.

Колеги, старата сметката е закрита! Не внасяйте по нея. Поради известни недоразумения е открита нова сметка, чиито данни са обявените по-горе. За усвояването на парите ще се отчетем тези дни. Благодарим на всички, които помогнаха! Новата сметка ще е валидна до края на тази година.

phoenix
12-12-2007, 20:56
айде бе хора,
Поне по 5 лв. не е много,
тука във форума са над 1000 човека които са активни.......половината да дадат по 5 лв пак е добре......

phoenix
13-12-2007, 11:16
:shock: колко много хора са прегледали темите, а никой нищо.....

morfius
13-12-2007, 12:55
Номер сметка и IBAN - едното не замества ли другото?
BIC на банката/клона ?

phoenix
13-12-2007, 16:34
Номер сметка и IBAN - едното не замества ли другото?
BIC на банката/клона ?

ами имам SWIFT BIC код на Уникредит Булбанк Банк: UNCRBGSF
БАЕ код на Уникредит Булбанк: UNCR7527

Уникредит Булбанк, Варна-Черно море
ул. "П.Каравелов" №1

mikoasp
13-12-2007, 17:12
Днес дари средства-Тихомир Велев ,ще ги дам на извъредната среща(дано има такава).
Не е потребител във форума,не е един от нас,но за втори път участвува в събирането на средства.Някой го познават от срещата ни през април на Лучаното и морска гара.

viki
13-12-2007, 17:13
Аз съм избрала един JTD куриер,на който да дам моят принос :D :wink:

AlfaRomeo
13-12-2007, 18:03
Аз съм избрала един JTD куриер,на който да дам моят принос :D :wink:

Сори за офф-а ама Вики ти се появи.. :shock:

mikoasp
13-12-2007, 21:09
Аз съм избрала един JTD куриер,на който да дам моят принос :D :wink:

Сори за офф-а ама Вики ти се появи.. :shock:

Viki се поевява винаги когато требе :D

boian
13-12-2007, 22:10
И тук да предложа- да се видим в събота и/или неделя на Морска гара в 15.30ч с хората които искат да помогнат на дома. Иначе давам парите на Митко и толкоз.

trustworthy
13-12-2007, 22:24
и аз така смятам. Не съм сигурен, че няма да съм на работа и двата дена, но за събота сякаш е по-голяма вероятността да съм свободен :roll:

phoenix
14-12-2007, 14:30
:wink:

boian
15-12-2007, 07:59
Кво праим!?

mikoasp
15-12-2007, 08:44
Кво праим!?

Явно неделя е по добър вариянт!Така, че от мен предложение за неделя 15:30ч.
П.П.Нека всички който четат тук за ивъредната ни среща,да имат впредвид,че се събираме да проверим набраните средства в името на децата

Само да вмъкна,че най-ниската цена на български одеалца който съм открил е 18 лв. за бройка.Вносните стигат до 80 лв.

boian
16-12-2007, 14:38
Значи 15.30ч в неделя /днес/ на Морска гара!

mikoasp
16-12-2007, 17:28
Така,макар и само с трима представители от Варненския отбор,среща все пак имаше.
Днес свой принос в набиране на средства дадоха:

boian -Боян Георгиев

Tinoto-Мартин Крушев

emilio-Емил Николов

ALFA CORSE-Тодор

Утре ще внеса сумата по банковата сметка!

phoenix
17-12-2007, 10:53
Ами колеги супер....дотук нулева активност...200 човека са погледнали темата и НИКОЙ, не се е разделил с поне 5 лева... :shock: , освен нас 4-мата

pr_00f
17-12-2007, 10:59
Колеги,
Моля по сериозно по темата.
Слезте един ден от колите и ползвайте градски транспорт.
А спестената суме преведете :)


---------------------------------------------
Току що се отчетохме Аз, Морфиус и още един колега от работата ( Иван Тенев) :)
Нядвявам се скоро да пристигнат.

mikoasp
17-12-2007, 14:45
Колеги,
Моля по сериозно по темата.
Слезте един ден от колите и ползвайте градски транспорт.
А спестената суме преведете :)


---------------------------------------------
Току що се отчетохме Аз, Морфиус и още един колега от работата ( Иван Тенев) :)
Нядвявам се скоро да пристигнат.

Благодаря и на тримата!И аз около 9 ч.днес внесох от вчера сумичката в банковата сметка.Надявам се,че phoenix-Емил Пенчев ще има възможност с подкрепата на Теди от банката,да даде инфо за постъпленията :D

phoenix
17-12-2007, 15:19
За сега сме събрали 150лв.

pr_00f
17-12-2007, 16:28
Ашколсун!
Е това, е на Алфа форума винаги може да се разчита :twisted:

phoenix
17-12-2007, 16:57
+ 120 от колегата pr_00f, така че засега общо
270 лв. дотук

phoenix
20-12-2007, 12:29
Дотук събрани: 805лв

сметка: 7000 4501 3120 57
IBAN: BG15 UNCR 7000 4501 3120 57
Емил Валентинов Пенчев
SWIFT BIC код на Уникредит Булбанк Банк: UNCRBGSF

Уникредит Булбанк, Варна-Черно море
ул. "П.Каравелов" №1


Колеги, старата сметката е закрита! Не внасяйте по нея. Поради известни недоразумения е открита нова сметка, чиито данни са обявените по-горе. За усвояването на парите ще се отчетем тези дни. Благодарим на всички, които помогнаха! Новата сметка ще е валидна до края на тази година.
За да закупим нужните 58 одеяла не достигат 200лв.

mikoasp
20-12-2007, 15:44
Благодаря още веднъж на всички,които помогнаха за набирането на средствата!


Изкам да отбележа и категорично да заявя,че оттук ще имате възможност да следите напълно прозрачно всички наши действия по изпълнението на благородната инициатива! Съобщавам на всички,че банковата сметка не е регистрирана на дома,а е на членове от КАРБ,представители от Варненския отдел!

Така,че моля не звънете на Директорката на дома или на служители от дома,не ги притеснявайте излишно!Не изкам да обидя никой с това което Ви пиша,но това е факт!Дано тези който са постъпили по тоя начин да разберат за какво става въпрос!

Да не петним БЛАГОРОДНАТА ИНИЦИАТИВА ,по български начин!Мисля,че всички се чувстваме европейци!

mikoasp
21-12-2007, 14:25
Събраните парички до момента са: 865 лв.

Днес се отчетоха:

mll- Минчо Лалев

sudo-Страшимир Михнев и Лидия

trustworthy
21-12-2007, 15:00
...
Слезте един ден от колите и ползвайте градски транспорт.
А спестената суме преведете :)....

E аз не съм слизал от градския транспорт бе :), но понеже позлвах доста СЛУЖЕБЕН транспорт тоя месец, успях да спестя и да се отчета :)

Mary Jane
02-01-2008, 15:55
Исках само да попитам - дали след тази кампания ще може всеки, който има възможност и желание да продължи да захранва сметката и така когато пак се събере прилична сума пари да се помогне с храна, книжки, дрешки и др.????? Честита Нова Година на всички :)

phoenix
03-01-2008, 11:06
Разбира се, сметка ще има да стои отворена. Само че ще отворим сметка в Прокредит Банк и ще дадем достъп на модераторите да следят сметката. Изчакваме да минат празниците малко и ще я открием новата сметка. В сегашната банка имахме голям проблем със служителите, които едва ли не се подиграха на инициативата ни и решихме да я закрием и да открием в Прокредит Банк. Така че около 7/8-ми ще направим откриването на новата сметка, понеже в момента всички са заети, включително и аз. :)
Мерси на всички помогнали (и специални благодарности на Mary Jane) Предлагам да започнем да събираме пари и за Великден.

Mary Jane
03-01-2008, 11:59
Много благодаря за отговора! Когато сметката се открие, моля, да я обявите и така наистина от рано да започне събиране на средства за още необходими дарения - храна, дрешки и т.н. Нека повече хора се замислят колко е важно да си помагаме взаимно, а особено колко са нужни нашите помощ и внимание на децата без родители! Желая на всички много здраве, късмет и усмивки! :) Запазете добротата!!!!

mikoasp
17-01-2008, 18:58
Днес направихме поредното посещение до дома и дарихме последните 48 одеалца на децата :D

Така коледната благотворителна инициатива завърши!
Благодарности към Управитела и колектива на магазина,който успя да изпълни поръчката!

Благодаря и от мое име на Боян,Тиното и Феникс,които помогнаха да осъществим финала на дарението!

За крайната отчетност по разхода на средствата ще помоля Феникс да предостави тази възможност!


Благодаря!

phoenix
05-02-2008, 13:16
така...днес намерих време и приключих одисеята с банките. Сметката в Уникредит е закрита и е открита нова в Прокредит Банк, като там ще можем да я проверяваме и през интернет. Новата сметка е:

IBAN: BG72 PRCB 9230 4015 4427 20
Емил Валентинов Пенчев
BIC код : PRCBBGSF
Прокредит Банк, Клон: Варна 2

Може да се каже че събираме парички за подаръци за великден :!:
в сметката има 55лв.

mikoasp
05-02-2008, 21:51
така...днес намерих време и приключих одисеята с банките. Сметката в Уникредит е закрита и е открита нова в Прокредит Банк, като там ще можем да я проверяваме и през интернет. .....

Аз съм в течение на всички,да ги наречем "неприятни моменти" и искам да благодаря на Емо-phoenix за времето и нервите,които и той отделяше в изпълнението на благородната инициатива в името на децата :D

Сега отново Ви гарантираме,че ще имате пълната прозрачност по отношение на постъпленията в новата сметка и разходите в поредното следващо дарение :D

БЛАГОДАРЯ!