PDA

View Full Version : здравейте и от мен



CHILIEV
17-12-2007, 09:47
не мога да разбера защо толкова много се заяждате .. аз идвам от друг форум където няма такива неща ... тук почти във всяка тема има по някой пост, който обижда еди-си-кой... вие не се уважавате един друг, а какво очаквате като дойде някой друг като мен примерно прочете 10 теми и и картинката за отношенията във форума е готова ... пределно ми е ясно че с този си пост може би ще подразня някой ... и че нищо няма да променя , но ми стана истински неприятно че положението е такова ...
и все пак да не забравя за какво съм дошъл ... :D преди малко се регистрирах във форума ви и надявам се да си помагаме взаимно :) да не забравяме че сме фенове на италианките , а не да робуваме на междуличностни отношения...

с най-добри отношения
поздрави на всички :wink:

hsr
17-12-2007, 10:04
Добре дошъл :paddle: :torch: :chair:

CHILIEV
17-12-2007, 10:05
Добре дошъл :paddle: :torch:

:D

искам и да попитам как мога да маркирам всички форуми като прочетени без да се налага да влизам във всеки един от тях и да маркирам темите като прочетени

благодаря предварително

odisey
17-12-2007, 10:06
:bangin: :bash: :chair: :stretcher:

CHILIEV
17-12-2007, 10:07
:bangin: :bash: :chair: :stretcher:

благодаря .. много сте "изчерпателни"

hsr
17-12-2007, 10:08
Отдолу има едно поле "Кой е онлайн" и непосредствено над него пише "Маркирай всички форуми като прочетени" та оттам :P

CHILIEV
17-12-2007, 10:10
Отдолу има едно поле "Кой е онлайн" и непосредствено над него пише "Маркирай всички форуми като прочетени" та оттам :P

те тва вече е приказка :D

благодаря :D :)

mim
17-12-2007, 10:12
не се впрягай, на маса всички са приятели :D
добре дошъл

phoenix
17-12-2007, 10:25
Ми, споко, така е :D , италиански коли, италиански фенове, италиански страсти......важното е да си помагаме и после да имаме какво да си кажем на маса :tequilla: .
Друго си беше с Фиата, постоянно на маса и обиколки...спокоен живот, тук при Алфите всичко е скъпо и хората са малко нервни
преди с Фичо: :BBQ: :big_beer: :rosso_racers: , сега с Алфетката: :prescription: :shocked: :heavy_cry:
То картери, то дебитомери, то вариатори, кабели, свещи....но пък усещането като настъпиш газта е друго, те за това и страстите са на това ниво.

elenkov
17-12-2007, 11:19
не се впрягай, на маса всички са приятели :D
добре дошъл
покдрепям твоето мнение :) :evil:

поздрави

CHILIEV
17-12-2007, 11:31
не се впрягай, на маса всички са приятели :D
добре дошъл
покдрепям твоето мнение :) :evil:

поздрави

сигурен бях че така стоят нещата :mrgreen: :mrgreen:

sa6o_roman
17-12-2007, 17:23
искам и аз да се оплача :waving: много хора като ми видят подписа и веднага се настройват негативно, и кви ли не глупости ми дрънкат след мой пост.

ЩОМ СЪМ ТУК ЗНАЧИ СЪМ ФЕН, БЕ ХОРА :gives[1]: :drunk: :super: :jason2:

Поздрави :]

fnt
17-12-2007, 17:56
Няма значение каква кола караш, а каква носиш в сърцето.
Никой нищо не е казал за колата в подписа ти :drunk:

code
17-12-2007, 18:59
не мога да разбера защо толкова много се заяждате .. :wink:
Защото сме италианско семейство, обичаме да бучим :go: В спора се ражда истината, представяш ли си да кажа някоя простотия и следващите мнения да са:
- Господи isoiso, както винаги си прав :notworthy:
- isoiso абсолютно съм съгласен с теб :wink:
- според мен колегата е абсолютно прав за пореден път доказа своята компетентност :big_bow_down:
- isoiso ти си моят идол!!! :P
доста педалско, а :kiss: :roll2:
Разбира се и аз съм на мнение, че който спори заради самия спор е тъп.

75TwinSpark
17-12-2007, 20:11
не мога да разбера защо толкова много се заяждате .. аз идвам от друг форум където няма такива неща ... тук почти във всяка тема има по някой пост, който обижда еди-си-кой... вие не се уважавате един друг, а какво очаквате като дойде някой друг като мен примерно прочете 10 теми и и картинката за отношенията във форума е готова ... пределно ми е ясно че с този си пост може би ще подразня някой ... и че нищо няма да променя , но ми стана истински неприятно че положението е такова ...
и все пак да не забравя за какво съм дошъл ... преди малко се регистрирах във форума ви и надявам се да си помагаме взаимно да не забравяме че сме фенове на италианките , а не да робуваме на междуличностни отношения...

с най-добри отношения
поздрави на всички
_________________




колко мн си прав ако знаеше :frown:

elenkov
17-12-2007, 20:27
не се впрягай, на маса всички са приятели :D
добре дошъл
покдрепям твоето мнение :) :evil:

поздрави

сигурен бях че така стоят нещата :mrgreen: :mrgreen:

Ние сме лоши сприхави и негативно хора не си говорим и само се храним един друг :)

Колега така ти се струва според мен .. :) Всички тук са млади и отворени хора така че мисля че и ти ако си като тях няма да имаш проблеми или там некви дразги с колегите :)

Поздрави

code
18-12-2007, 08:43
Да якото чувство за хумор измества границата на поносимост :lol: Важното е само да не е смешно само за едната страна, а другата да се товари . . .

CHILIEV
18-12-2007, 09:31
Ние сме лоши сприхави и негативно хора не си говорим и само се храним един друг :)

Колега така ти се струва според мен .. :) Всички тук са млади и отворени хора така че мисля че и ти ако си като тях няма да имаш проблеми или там некви дразги с колегите :)

Поздрави

да.. ясно ....ами явно нещата са си наред ...
ами ей ма на и мене ... може би повече четящ отколкото пишещ съфорумец ама :) с каквото мога ще помагам и аз .. :D

marrrto
18-12-2007, 15:45
колега ти влез във VW форума да видиш там какво е :machinegunner: :cussing: :dark2: :metal: :bad_evil: :asthanos: :laser:
иначе добре дошъл!!!! :D :D :D

ne0
18-12-2007, 22:16
кой не го кефи има Бг Мама, и куп други форуми... кой не му харесва колата има други марки... абе кат не ви кефи със здраве и по-здрави!

Bobi_33
18-12-2007, 22:19
колега ти влез във VW форума да видиш там какво е :machinegunner: :cussing: :dark2: :metal: :bad_evil: :asthanos: :laser:
иначе добре дошъл!!!! :D :D :D

Да, ама там и потребителите са най-много на брой. Нормално е да е така. Тук потребителите се увеличават също, затова и храната идва в повечко.

ne0
18-12-2007, 22:24
колега ти влез във VW форума да видиш там какво е :machinegunner: :cussing: :dark2: :metal: :bad_evil: :asthanos: :laser:
иначе добре дошъл!!!! :D :D :D

Да, ама там и потребителите са най-много на брой. Нормално е да е така. Тук потребителите се увеличават също, затова и храната идва в повечко.

знаех си че си голфар .....

marrrto
19-12-2007, 07:21
знаех си че си голфар .....

кой аз ли ....... :roll: