PDA

View Full Version : Помощ с тоците



RaggaJungle
24-12-2007, 13:08
здравеите колеги преди 3 дена си сложих DVD мноо яко стана в алфата знаете супер елементарно е да си го сложиш сам, сичко е букси и при тва са написани няма на4ин да съм сгрешил тъй като гледах и на старото CD как са кабелите, както и де е DVD-то има 1 кабел с надпис(hand breack) чудех се за какво и разбрах че е трябвало да бъде вързан някаде за ръчната и ще имам видео само при спряло положене и опаната ръчна, иначе няма да ми показва виедо като шофирам, естествено обдих се на 1 приател които разбира от тоци и тои ми каза 4е този кабел трябва да е вързан за маса, аз го варзах за масата на DVD-to и така си4ко се опрай, но до днес когато отидох в гаража Алфата ваобще не пожела да запали се едно никакав ток? варти ключа на празно????????????? моля кажете вазможно ли е да е от DVD-to или просто е много студено и алфата не и са паили????

благодаря предварително
и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ АЛФИСТИ :D :D :D :D

п.с. до сега от кактоя имам(1 година) ВИНАГИ е палила от първия път

Xtrime7
24-12-2007, 14:22
Може да остава някой консуматор в следствие на това което сте поставили.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ иот мен на всички.

monimsl
24-12-2007, 16:05
Според мене е 100 процента от него,или не е вързано както трябва и някаде отива тока.По принцип тези dvd-та имат голяма консумациа,дори и като си го спрял.

viper70
24-12-2007, 20:52
провери си клемите на акумолатора...със сигурност сте ги отка4али за монтажа при консумация 1 ампер 64 аампер4аса акумолатор дава ток в продължение на 64 4аса
тоест долри и по голяма консумация да има 2 ампера да беше пак са си 33 4аса а ти казваш в4ера го сложихме а на сутринта ни вопъл ни стон