PDA

View Full Version : Нещо трака като кълвач!



mr_minister
28-12-2007, 20:50
Драги съклубници и моята не е лесна! Аз съм онзи собственик на алфа 145, дето му наляха бензин в дизела. После се оказа, че се е развалил потенциометъра, после взе, че се е оправи от самосебе си /дано/ и сега нещо трака! Ама как трака, силно ясно, отчетливо и периодично! Ето какво стана! Карах си по цариградско, мисля със 80 и както си слушам музика "чук, чук, чук, трак, трак, трак". Намалих музиката и пак "Чук, чук, чук" ама вече по силно!
След недълги мои наблюдения установих, че трака само и единствено когато съм включил на скорост! Защо ли! После установих, че трака като подам газ и съм на скорост! И после стана така, че и без да подавам газ пак трака. Ама то е едно ясно,отчетливо и бързо /чук, чук, чук/
Какво ли може да е! Утре пак съм на автосервиз обаче до утре пак няма да мога да мигна! Брей, какво ли може да е :shock: :? :?:

BO
28-12-2007, 21:11
Каре.

trustworthy
28-12-2007, 21:15
На празен ход, на място трака ли и влияе ли се от температурата на двигателя?

mr_minister
28-12-2007, 21:31
На място не трака! При висока скорост трака, особенно като подавам газ! Примерно карам с 80 и трака! Изключавм от скорост и спира да трака! На ниски скорости не трака!

Xtrime7
28-12-2007, 21:56
Има вероятност да евътрешно каре.Но докато не се види всичко е догатки.