PDA

View Full Version : Аман вече от скапаното управление и от скапаната държава



cvetelin
03-01-2008, 16:58
как може 2 дни един снегорин да не мине по скапаните улици и да изчисти малко сняг. Как може 2 дни един камион да не мине да хвърли малко пясък. Аман вече от скапаната община и от ЧЕРВЕНИЯ УМРЯЛ КМЕТ!
За кво плащаме тея умрели данаци и 100 вида такси... да газим в 70 см сняг. Да ходим пеш на работа по простата причина, че няма градски транспорт! И защо няма защото същия УМРЯЛ ЧЕРВЕН КМЕТ нищо не прави!
Срамота ... езък за всичките приказки европа тва европа онова. Всичките ни цени станаха европейски .... па живеем като хора от 3-тия свят!

ДА ГО ДУХА СКАПАНАТА ОБЩИНА И СКАПАНИЯ ЧЕРВЕН КМЕТ!
ЧЕРВЕНИ ПРАСЕТА!

търтей
03-01-2008, 17:00
оно демокрацията е тъпа система
ма си има правила - на избори не се пие а се гласува, за да може после да пиеш на спокойствие, а не от мъка ...

marrrto
03-01-2008, 17:27
ма си има правила - на избори не се пие а се гласува, за да може после да пиеш на спокойствие, а не от мъка ...

ами явно повечето са гласували и ето го резултата :evil:

pent
03-01-2008, 17:34
бойко борисов единствен може да удари циклоп между очите!

бойко борисов никога не отстъпва- той просто напада в обратна посока

търтей
03-01-2008, 17:36
няма лезбийки има само жени които не са срещали бате гойко :lol:

marrrto
03-01-2008, 17:38
бате бойко и чък норис нема други :evil:

mim
03-01-2008, 17:41
ааа има, има, Брус Спасителят

marrrto
03-01-2008, 17:45
Брус Спасителят

:D тоз пък кой е че съм го пропуснал :D

AlfaRomeo
03-01-2008, 17:56
На всякъде ли е така не е почиестено не е упесачено,при нас минават ама нема грам пясък... Ех Ехх Русе 70 см ли сняг имате ко прайте вие бре ... :shock:

cvetelin
03-01-2008, 18:13
в целия град е паднал бомба :)

и продължава да вее да му * ** майката

milko_166
03-01-2008, 19:12
При нас в Плевен положението е много зле без хляб по кварталите дори и в скапаната Била няма.До кога ще продължаваме да бездействаме и да се дупим на скапаните управници и о6ще по скапаната система на управление.Има хора тежко болни който са работили цял живот и не могат да се лекуват понеже не могат да стигнат до здравните заведения заради бездействието на кметовете педераси по въпроса със снегопочистването по кварталите и мегдублоковите пространства.Ние който живеем по кварталите данаци и такси не плащаме ли?Маи таз година никой не трябва да си плаща ни6то.Извинете ме че си изпуснах нервите.Живи и здрави през новата 2008 и много 6тастливи.

BaiJedi
04-01-2008, 01:10
ББ оставя нощната лампа да свети не защото се страхува от тъмното,а защото тъмното се страхува от ББ. :lol:

Derry
04-01-2008, 08:49
При нас на село :D е по-лесно. Сняг 90 см. Улиците изчистени. Земеделския кооператив инвестира 500 лв. във нафта и два дена снегорина не се е спирал, лощото е , че в село добре ама не можеш излезе на никаде.

pipi
04-01-2008, 09:56
В моя квартал е бяла приказка има една партина, по която са минали 10-на коли и стига толкова. Те булевардите не са изчистили, а за уличките има да чакаме. Дано се стопи снега. :lol:

pent
04-01-2008, 10:19
да ве, днес зад мининстерството на земеделието паркирам.... пълно със свободни места ма алфата ми не може да се добере до тях, всичките са с преграда :)))

едвам я набутах, после как ша излезем незнам :roll:

proper
04-01-2008, 10:36
Ами Бойко може и да не е идеален, ама поне е мъжкар и като иска го ЧУВАТ!
Лично аз на К.Величков бях с приятели един полицай ми каза, че броят "снегорините" и са супер малко и повечето изобщо не чистят.......
Са кво е виновен КОЙТО и да е кмет, че фирмата която чисти са БЪЛГАРИ и като повечето тарикати в БГ се скатават и ЛЪЖАТ за излезлите машини......

Със закъснение, но оправиха централните улици.
А по страната кво става.....къде е Станишката....а принцеса ЕТЕМ "наблюдавала бедствията в отпуска".....ми и аз ги наблюдавам по ТВ-то....... да ми плащат министерска заплата........аааааа не става ,щото после някой трябва да краде от "реконструкциите"......а там са добри..оооо добри са...

Прекрасна държава сме от смирени хора...

В крайна сметка кмета не чисти...той плаща, а мизерниците дето са зели парите са виновни, че не чистят......

Бойко не е изобщо цвете, ама да си отворим очите и да виждаме какво реално става.........аз Е.Етем не я видях в 3 посред нощ да е на петолъчката да види кво става с 600коли закъсали в преспите.... а това е нейна работа....

търтей
04-01-2008, 10:38
Е.Етем не я видях в 3 посред нощ да е на петолъчката да види кво става с 600коли закъсали в преспите.... а това е нейна работа....

всъщност не си прав
на леля ебем ич не й е работа да гледа хората в преспите
работата й е да няма закъсали в преспите :wink:

ShoxXx
04-01-2008, 10:41
Това и да й го кажеш в очите, че е нейна работа тя ще те гледа странно и ще си мисли на нея ли говориш... :wink:

Аз като карам тия дни гледам повече в огледалата, отколкото пред мен. Всеки момент очаквам удара. Пред нас нали са жълти павета и стават по 5 катастрофи...верно леки, ама стават.
Вчера имаше 4-5 полицаи пред парламента, където обикновено седят. Понеже синята зона не беше почистена и колите няма къде да спират и петимата ходеха да махат колите, които са спряли неправилно и да се карат, а на кръстовището става ад, а те сякаш не го забелязват.

trustworthy
04-01-2008, 14:14
И във Варна не е чистено, ама поне не валя много и се кара що-годе нормално. Градско/извънградско не намерих разлика :roll: Все си е сняг, лед и тук-таме по шепичка сгурия или каквато там гняс използват. Това е за булевардите. Иначе днес няблюдавах интересно явление: няколко човека се мъчеха да бутнат задницата на един икарус, дето драпаше по баира от ОМВ към печатницата.
Спокоен съм , защото алфата съм я паркирал на сигурно място и няма лесен вариант да я удари някой, ако се занесе.
То това бедствие ще го превъзмогнем и няма да е за първи път. Много по силно ме вълнува в момента участта на корабокруширалите моряци и честно казано, бездействието (или по-точно казано: безхаберието) на спасителните екипи в района ме нервят далеч повече от безсилието на общините да се справят с обстановката :?

Derry
04-01-2008, 21:08
2-3 дена и ще се оправят нещата, дотогава пътуването ще си е приключение

Bottata
05-01-2008, 22:24
Само още един сняг от 30см ни трябва и да си седим всички вкъщи ..