PDA

View Full Version : Майка им и крадци мръсни!



pininfarina
07-01-2008, 22:14
На Темпрата ми дето съм я дал да я кара сестра ми с София са и счупили триъгълното прозорче на задната врата и са и гепали CD-то. SONY с MP3. Тя колата си е с Варненска регистрация и явно са решили че е някой, който е временно в града. Ей това да си насран скапан крадец не е работа. Свещи да си купи с тия пари тоя нехранимайко, дето го е свил. :priest:

deadairplane
08-01-2008, 01:47
Така така и аз те подкрепям само с малко уточнение свещите да са църковни и той да не е в състояние да си ги купи сам, ами неговите роднини да ги купуват.

AlfaRomeo
08-01-2008, 02:35
Шибалници,гадни олигофрени....Винаги е имало такива и ще си има.Дано ... :priest:

fred
08-01-2008, 20:32
На Темпрата ми дето съм я дал да я кара сестра ми с София са и счупили триъгълното прозорче на задната врата и са и гепали CD-то. SONY с MP3. Тя колата си е с Варненска регистрация и явно са решили че е някой, който е временно в града. Ей това да си насран скапан крадец не е работа. Свещи да си купи с тия пари тоя нехранимайко, дето го е свил. :priest:

Не знам как е във Варна, ама в София, ако се вижда касетофон, чанта и др такива в колата я шанса да ти я разбият е много голям, независимо каква е регистрацията.

JORDI
08-01-2008, 20:47
На Темпрата ми дето съм я дал да я кара сестра ми с София са и счупили триъгълното прозорче на задната врата и са и гепали CD-то. SONY с MP3. Тя колата си е с Варненска регистрация и явно са решили че е някой, който е временно в града. Ей това да си насран скапан крадец не е работа. Свещи да си купи с тия пари тоя нехранимайко, дето го е свил. :priest:

Не знам как е във Варна, ама в София, ако се вижда касетофон, чанта и др такива в колата я шанса да ти я разбият е много голям, независимо каква е регистрацията.
Ми те именно в София са му я разбили на човека :!: 8) Сваляйте панелите да не се виждат, кат ходите у тая крадлива столица бре :!:

virusalfa
08-01-2008, 21:14
Да му пожелаем на наркоманчето да го хванат с две кила багаж или да заспи вечен сън от свръхдоза тебешир и гипс!!!

wrc
08-01-2008, 21:14
Коя столица бе Джорди,щото те и в Старата столица така правят.Крадливи копелтии колкот щеш, да им еба майката-без извинение

JORDI
08-01-2008, 21:21
Коя столица бе Джорди,щото те и в Старата столица така правят.Крадливи копелтии колкот щеш, да им еба майката-без извинение
Прав си щото у Търново много коли със софийска регистрация се навъдиха ...с извинение:!: :wink:

pininfarina
08-01-2008, 21:23
И тук са така мамка им. Крадат като изтървани.Просто наистина не трябва да има нищо да се вижда в колата. Аз редовно си свалям панела и дистанционното от волана. А ако засека някой от терасана да пипа из нашия паркинг, така ще си пробвам новата въздушна пушка, наистина не му завиждам.

Derry
08-01-2008, 21:44
Имам си един приятел капитан в полицията, хванаха сина му с група диванета да крадат от колите на хората и да продават след това без пари. CD продават за 30 лв. Групата им е от 6 хлапета. Пари почти не им остават от цялата работа. Моя човек има доста пари, не е оставил сина си оня що краде неясно остана, само пердаха му остана. Това съвременната младеж с *** да я сочиш.

marian
08-01-2008, 21:46
И тук са така мамка им. Крадат като изтървани.Просто наистина не трябва да има нищо да се вижда в колата. Аз редовно си свалям панела и дистанционното от волана. А ако засека някой от терасана да пипа из нашия паркинг, така ще си пробвам новата въздушна пушка, наистина не му завиждам. Каква вьздушна пушка,5.5 мм.стои винаги в цевта

pininfarina
08-01-2008, 22:08
И тук са така мамка им. Крадат като изтървани.Просто наистина не трябва да има нищо да се вижда в колата. Аз редовно си свалям панела и дистанционното от волана. А ако засека някой от терасана да пипа из нашия паркинг, така ще си пробвам новата въздушна пушка, наистина не му завиждам. Каква вьздушна пушка,5.5 мм.стои винаги в цевта

И моята е 5.5 с газово бутало - 380 м.с. - от 30 метра в главата има съвсем минимални шансове да оцелее.

Alexanderbb
09-01-2008, 08:38
Миналата година в Люлин на един колега му разбиха колата. Отива той да подава оплакване в районното и там като разбират за какво става дума в прав текст му казват. " Ние знаем кой ти е разбил колата но той е малолетен и дори и да го приберем нищо не можем да му направим, а и понеже е наркоман веднага е пласирал откраднатото и е профукал парите за дрога."
Така че сваляйте панелите като слизате от колите и ги носете така че да се вижда ясно че ги отнасяте.
И като хванете някой да пипа товарене в багажника и водене на баня в суходолското езеро с верига на кръста

fred
09-01-2008, 11:31
На Темпрата ми дето съм я дал да я кара сестра ми с София са и счупили триъгълното прозорче на задната врата и са и гепали CD-то. SONY с MP3. .......
независимо каква е регистрацията.
Ми те именно в София са му я разбили на човека :!: 8) Сваляйте панелите да не се виждат, кат ходите у тая крадлива столица бре :!:

Да, в София, но според мен във всички големи градове е така. На един колега миналото лято, точно в центъра на Варна му разбиха колата и му обрали целия багажник, докато се разхождал - видели го явно, че слага вътре разни покупки преди това. Затова се учидих, че не е взел мерки, а за крадците трябва :smackbum:

milko_166
09-01-2008, 13:27
Преди година и половина ми счупиха задното стъкло с реотана на 145цата,заради кората с говорителите.Понеже не можа свинята да ми ги свали ми надупчи с нож говорителите и съдра облегалката.Всичко това ми излезе на 630 лв заради шибаните наркомани.Аз тогава нямах каско и си останах с пръс в .......Скапана държава скапана полиция.

slav40
09-01-2008, 15:10
Изкъртиха ми емблемата на задния капах(беше нова),неможах да й се нарадвам не мина и месец и .........

Crusader
09-01-2008, 15:23
Въздушна пушка ли ?!?
Ей го моето решенийце 9Х19 Luger Parabelum...родно производство.

търтей
09-01-2008, 15:24
и са кажи само че човек убиваш за една емблема?

slav40
09-01-2008, 16:02
аз бих счупил едно пръстче с голямо удоволствие :paddle: ....

Alexanderbb
09-01-2008, 16:13
и са кажи само че човек убиваш за една емблема?

днес емблема, утре кола, а после убийство с цел грабеж. Проблема е че крадците се възпитават в дух на безнаказаност а трябва да е точно обратното. трябва да имат страх за живота си

VFTI
09-01-2008, 16:31
и са кажи само че човек убиваш за една емблема?
Според мен има достатъчно точен мерник да им цапне по едно куршумче в краченцата... :x :x

Мамицата им мръсна крадлива....Аз за това и не смея да си сложа емблема :x :x

arieca155
10-01-2008, 09:07
аз хванах едно цигане да ми вратка задната емблема,и се 4уди как да я с4упи.не го бих,сложих му една пиратка в раката от ония 3 конски сили дето са , и му залепих раката стисната в юмрук с тиксо,само фитила и стар4еше.и да го бех наебал немаше да ми се сарди.сега нямам ядове поне с него и аверите му.

@lex
10-01-2008, 19:05
Тази сутрин осъмнах с една чистачка. Дано му изсъхнат ръцете на този.

ital_fen
11-01-2008, 12:49
И тук са така мамка им. Крадат като изтървани.Просто наистина не трябва да има нищо да се вижда в колата. Аз редовно си свалям панела и дистанционното от волана. А ако засека някой от терасана да пипа из нашия паркинг, така ще си пробвам новата въздушна пушка, наистина не му завиждам.

Колега, навсякаде крадат. Не се замислят че за 20 лева ти чупят стъклото а ти плащаш 40 за ново. Явно наистина решението е съчмите в г*за и толкоз. Незнам дали си забелязал но някой стабилно краде светлоотразители от Алфите, ако не се лъжа и твоя го няма!! Някой си прави егати колекцията ама ако го хвана бая секс ще види!!!!
То бива бива простотия ама чак толкоз.... От месец търся светлоотразител и няма.

Бобби
11-01-2008, 12:49
Трябва да важи - "око за око, заб за заб".....ако го хванеш, ръката да му отсечеш :!: ...та като остане без ръце, да ниама с какво да пипа :idea: ....и аз сам от пострадалите!....ако крадеш :?: ...кради милиони :idea: .....виждали ли сте депутат да краде аудио :?:

petko
11-01-2008, 14:01
Ами колеги положението е такова,
1.Когато човек е на крек е ясно,че каквото му попадне се крадне
2.Не е той виновен, виновно е обществото и държавата, че вместо "биЗнесмените" с колите За по 100.000+++ евро който пряко или коствено до един са в биЗнеса с дрога да са в конц. лагер, се раЗхождат по улицата и хората им се въЗхищават колко яки коли карат. Надявам се ви е ясно че с препродажба на картофи или домати 5.000.000евро не се правят.
Просто както каЗва Батето, на тая държава и трябва Режим, такъв като при Сталин......да видим дали тогава на някой ще му се прикара Мерцедес SL,AMG,SLR,ML
А тъй като обществото не иска да се справи с престъпността и е толерира, а обществото сме ние, нямаме право да пискаме, пиеш една водица и това е.
3.Благодариш се на Бога, че още не сме като в U.S. където За да си купят доЗичката те намушкват или те Застрелват като куче За да ти вЗемат обувките например или якето

.

nikkysix
13-01-2008, 20:08
до тук всички сте прави,разбира се!НО... много от нас си купуват от такива к***ленца я гуми с джанти я огледала я музика.май сами си правим обществото такова. ще се оправим само ако всички го желаем ,а до тогава те крадат а ние евентуално шамаросваме

pininfarina
13-01-2008, 20:43
И тук са така мамка им. Крадат като изтървани.Просто наистина не трябва да има нищо да се вижда в колата. Аз редовно си свалям панела и дистанционното от волана. А ако засека някой от терасана да пипа из нашия паркинг, така ще си пробвам новата въздушна пушка, наистина не му завиждам.

Колега, навсякаде крадат. Не се замислят че за 20 лева ти чупят стъклото а ти плащаш 40 за ново. Явно наистина решението е съчмите в г*за и толкоз. Незнам дали си забелязал но някой стабилно краде светлоотразители от Алфите, ако не се лъжа и твоя го няма!! Някой си прави егати колекцията ама ако го хвана бая секс ще види!!!!
То бива бива простотия ама чак толкоз.... От месец търся светлоотразител и няма.

Моя беше счупен като я взех, но вече си купих - 23 лева оригинален.

pininfarina
13-01-2008, 20:46
до тук всички сте прави,разбира се!НО... много от нас си купуват от такива к***ленца я гуми с джанти я огледала я музика.май сами си правим обществото такова. ще се оправим само ако всички го желаем ,а до тогава те крадат а ние евентуално шамаросваме

По скоро да продават по морги и заложни къщи, но не и на крайни купувачи, защото иначе могат много лоши неща да им се случат. Той багажника ми не е малък :twisted:

ital_fen
13-01-2008, 20:47
до тук всички сте прави,разбира се!НО... много от нас си купуват от такива к***ленца я гуми с джанти я огледала я музика.май сами си правим обществото такова. ще се оправим само ако всички го желаем ,а до тогава те крадат а ние евентуално шамаросваме

И ти си прав колега сами си го завираме ама няма как.. С тези цени.
Аз до преди 10 дена си търсих джанти за алфата ама нямаше никаде 2-ра употреба, и се принудих да взема нови (БСА 15") по 190лв бройката. Направо ми събуха гащите. И това не е всичко имах от предната зима 4гуми две гудрич и дже фулда еднакви 195/65/15 оказа се че колата ги отхвърли защото фулдата са с 3мм по високи и се наложи да си купя и гуми. И още 4 гуми Йокохама по 130лв и смятай за зимата 1200лв Еми след такива цени как няма да купуваме крадени??

koolio
13-01-2008, 21:24
до тук всички сте прави,разбира се!НО... много от нас си купуват от такива к***ленца я гуми с джанти я огледала я музика.май сами си правим обществото такова. ще се оправим само ако всички го желаем ,а до тогава те крадат а ние евентуално шамаросваме

И ти си прав колега сами си го завираме ама няма как.. С тези цени.
Аз до преди 10 дена си търсих джанти за алфата ама нямаше никаде 2-ра употреба, и се принудих да взема нови (БСА 15") по 190лв бройката. Направо ми събуха гащите. И това не е всичко имах от предната зима 4гуми две гудрич и дже фулда еднакви 195/65/15 оказа се че колата ги отхвърли защото фулдата са с 3мм по високи и се наложи да си купя и гуми. И още 4 гуми Йокохама по 130лв и смятай за зимата 1200лв Еми след такива цени как няма да купуваме крадени??
Еми е така, няма да купуваш :evil: Ще потърсиш малко повече или пък ще купиш по-нисък клас. то по тая логика направо да почнем да си ги крадем, така хептен без пари ще ни излиза :shoot:

ital_fen
14-01-2008, 08:51
до тук всички сте прави,разбира се!НО... много от нас си купуват от такива к***ленца я гуми с джанти я огледала я музика.май сами си правим обществото такова. ще се оправим само ако всички го желаем ,а до тогава те крадат а ние евентуално шамаросваме

И ти си прав колега сами си го завираме ама няма как.. С тези цени.
Аз до преди 10 дена си търсих джанти за алфата ама нямаше никаде 2-ра употреба, и се принудих да взема нови (БСА 15") по 190лв бройката. Направо ми събуха гащите. И това не е всичко имах от предната зима 4гуми две гудрич и дже фулда еднакви 195/65/15 оказа се че колата ги отхвърли защото фулдата са с 3мм по високи и се наложи да си купя и гуми. И още 4 гуми Йокохама по 130лв и смятай за зимата 1200лв Еми след такива цени как няма да купуваме крадени??
Еми е така, няма да купуваш :evil: Ще потърсиш малко повече или пък ще купиш по-нисък клас. то по тая логика направо да почнем да си ги крадем, така хептен без пари ще ни излиза :shoot:

Не ме разбра явно нямаше в цяла варна дванти 5*98 а за краденето мноо ясно че съм против просто казвам че при такива цени се принуждаваме да купуваме по втория начин...