PDA

View Full Version : Търся представителството на касио.



Walker
09-01-2008, 23:22
Здравейте,

някой да знае къде в софия има магазин за часовници с марката касио? Интересува т ме официалните представители. Също така ако може някой да ми препоръча магазин за часовници където цените не са много солени. Решил съм да взимам подарък на приятелката - часовник до 100лв :roll: и харесах няколко модела на касио, но не ми се иска да ги поръчвам от нета, а да ги видя преди това.

pinko
09-01-2008, 23:26
Доколкото ми е известно, един от вносителите на часовници Касио е Пулсатор в Студенския град. поне там със сигурност има буквално всичките модели на перфектни цени.

Walker
09-01-2008, 23:33
Доколкото ми е известно, един от вносителите на часовници Касио е Пулсатор в Студенския град. поне там със сигурност има буквално всичките модели на перфектни цени.
Благодаря за отговора! :)
Когато търсих в интернет точно на тях попаднах, но незнам защо не можах да намеря адрес, а само информация за online поръчка :roll:
Сега го видях.

pent
09-01-2008, 23:33
Здравейте,

някой да знае къде в софия има магазин за часовници с марката касио? Интересува т ме официалните представители. Също така ако може някой да ми препоръча магазин за часовници където цените не са много солени. Решил съм да взимам подарък на приятелката - часовник до 100лв :roll: и харесах няколко модела на касио, но не ми се иска да ги поръчвам от нета, а да ги видя преди това.

добре си намислил... сравнително в този диапазон имаше Swatch дамски...

pinko
09-01-2008, 23:36
Доколкото ми е известно, един от вносителите на часовници Касио е Пулсатор в Студенския град. поне там със сигурност има буквално всичките модели на перфектни цени.
Благодаря за отговора! :)
Когато търсих в интернет точно на тях попаднах, но незнам защо не можах да намеря адрес, а само информация за online поръчка :roll:
Сега го видях.

http://www.pulsator.bg/pulsator_map1.gif

http://www.pulsator.bg/


Адрес:
W E
ПУЛСАТОР електроникс
България ЕАД
София 1700
Студентски град
ул. проф Кирил Попов №51

тел: +359 2 962-1234

Walker
09-01-2008, 23:58
Да да... видях го на техния си сайт :)
Отново ти благодаря pinko!

@pent за тези пари на swatch са им по-грозни моделите :roll:

MONI
10-01-2008, 11:33
Да да... видях го на техния си сайт :)
Отново ти благодаря pinko!

@pent за тези пари на swatch са им по-грозни моделите :roll:

Въпрос на вкус, аз грозен Swatch не съм виждал. :wink:

Виж и Fossil имат доста добри женски модели.