PDA

View Full Version : Смяна на двигател



Chanef
14-01-2008, 13:55
Гледам, че лятото някой е питал за същото, но няма точен отговор.
Въпроса ми е мога ли да сложа друг двгател, без проблем при преглед или продажба?

MrX
14-01-2008, 15:29
Гледам, че лятото някой е питал за същото, но няма точен отговор.
Въпроса ми е мога ли да сложа друг двгател, без проблем при преглед или продажба?

ако двигателя е със същите параметри като стария и е документално годен няма да има проблем, ако е с други показатели ще се наложи на техно тест да се мине и ако всичко е наред пак няма да има проблеми

Бобби
14-01-2008, 15:59
:!: :!: :!: :?: .....за каква кола, и мотор иде на реч?

Kuku
14-01-2008, 16:02
А представи си, че е като нов?! :roll:

Kuku
14-01-2008, 16:47
Колега, Чанеф, реално погледнато, ако продаваш колата в същия град от който си ти, то номерата не задължително да се сменят и съответно, колата не трябва да ходи в КАТ, т.е. няма кой да ти проверява номера на двигателя ;)
Когато минаваш ГТП, също рядко се случват толкова педантични служители, които да сравняват номер на двигателя - повечето сравняват само този на рамата :roll:
Казвам го само като пример, напълно е възможно с теб да не се случи така, но в повечето случаи това е практика :roll:
Изхождайки от тази ми (овча) мисъл, следва, че няма да имаш проблем при смяната на двигател, който поне трябва изглежда на вид подобно на предишния :wink: но за свое успокоение, което съм сигурен, че желаеш е най-добре с документа за покупка на новия двигател да минеш през КАТ и да ти нанесат промяната в талона :wink:
ТУК (http://www.kat.mvr.bg) мисля, че ще намериш полезна информация :idea:

Бобби
16-01-2008, 15:54
Най добре е двигателя да няма номер, като при американките!.....то за някои си е консуматив :lol: ....имах преди една Ланча, която по талон се водеше без номер на двигателя!.....но като я прерагистрирах заради старите номера....умковците в КАТ взеха та го откриха зад масления филтър този номер......не ми се говори, какво стана след това....

DanchoTodorov
22-04-2008, 14:44
братле кажи какво е станало , че в момента аз съм на абсолютно същото дередже :(