PDA

View Full Version : Как да пусна ток в буксите за Ел.Седалки



Above&Beyond
14-01-2008, 19:32
Здравейте колеги.Взех си Ел.седалки, но нямам ток в буксите.Мерих на бушона и също няма ток.Релето ли липсва или какво?Стандартно ми е без ел седалки!Незнам има ли инсталация и за подгряването понеже имат и подгряване!Имам по две букси и от дете страни(малка и голяма).Къде по принцип се намира тва реле за седалките?

Above&Beyond
15-01-2008, 22:33
От толко хора никой ли няма ел седалки?Никой ли незнае къде има реле или нещо друго по въпроса!

Above&Beyond
16-01-2008, 15:39
Oправих се!Оказа се че си имам и интлация за подгряването!Заключете темата ако искате!

Boby
19-01-2008, 13:16
Деца..... :D

1.Всичко свързано с ел. инсталацията и въобще с ремонта по 164 има НАПРАВЕНА ОТДЕЛНА ТЕМА :!: :!: http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=13595

Въобще някой отваря ли я?? Вътре има описано всичко по ел. инсталацията включително и цветовете на жиците!Данните за разположението на релета,бушони и т.н. го има във всяка версия на Аутодатата+ в книжката на колата!

Първо четете там и което не е ясно питайте.

Above&Beyond
19-01-2008, 17:36
Само да кажа че на старата Алфа разположението на някои релета и бушони не е същото! :wink: Следователно хем съм ползвал търсачката,хем ръководството!Нямам книжка за суперка а за старата само и не ми помага!

Boby
19-01-2008, 18:14
Само да кажа че на старата Алфа разположението на някои релета и бушони не е същото! :wink: Следователно хем съм ползвал търсачката,хем ръководството!Нямам книжка за суперка а за старата само и не ми помага!

Както вече казах... там има ВСИЧКО :!: