PDA

View Full Version : Въпрос за ремонт???



belov_88
15-01-2008, 15:59
Привет колеги!!!значи прецака ми се двигателчето на 156 1.8 ,преди 3 месеца от тогава търся и успях да намеря чак сега!!!Въпроса ми е Александър ауто читав сервиз ли е за такъв ремонт с подмяна на двигателя който е същия(1.8),и след такъв ремот ще имам ли проблеми за напред,защото аз си харесвам колицата и искам да си я карам,а много хора ми казват "от това повече кола не става махай я"
Благодаря предварително!!!

fiore
15-01-2008, 17:34
като чета какво пишат за така наречения клубен сервиз- определено "александър ауто" е по читав. само че за тях времето е спряло- срокове никога не спазват. всеки който мине за нещо дребно е преди теб. ако го сменят те после си направи диагностика някъде другаде. ако слагаш стар двигател, не е зле(даже е задължително) да му смениш ремъци и ролки. щом я правиш за да я караш го провери добре .успех!

mim
15-01-2008, 18:01
за сашо ауто се четат далеч по-неприятни неща
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=18632

и да не забравиш да сервизираш новия двигател, преди да го сложиш, като това не включва ремъци и ролки

DJraceman
15-01-2008, 18:59
Колега аз ти препоръчвам Lisan & Drigata страшно много съм доволен и не само аз а много колеги ако искаш ще ти дам телефон за връзка
много внимателно и професионално работят СТРАШНО СА ДОБРИ :D

P.S.пратих ти координатите на лично съобщение Успех :D

fiore
15-01-2008, 19:15
за сашо ауто се четат далеч по-неприятни неща
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=18632

и да не забравиш да сервизираш новия двигател, преди да го сложиш, като това не включва ремъци и ролки както виждаш резервиран съм към александър ауто. те няма да прецакат двигателя и колата, но са мърльовци. и не са виновни монтьорите. там почти винаги се оказва че са ти направили още нещо или нещо е било за смяна и те са го сменили без да те питат. ако я правиш там ги предупреди че искаш предварително да знаеш, ако се налага такова нещо, защото иначе ще те сюрпризират с цената. освен това изрично им кажи какви консумативи да ти сложат и да гто запишат в картата. аз мога да препоръчам експрес сервиз- до герена са, ако искаш кординати- пращам. доволен съм от тях- коректни, точни и няма да скрият нищо от теб. разбират си от работата. ако видят че нещо не е добре по колата - ще ти го кажат

belov_88
16-01-2008, 18:51
мерси за мненията колеги!!!по това което пречетох май ще сменя сервиза!!!

VeilSide
17-01-2008, 11:36
Колеги, кажете някои сервиз в София. Не ми работи ABS-а. Предполагам че е грашка в компа?

fiore
17-01-2008, 12:02
мерси за мненията колеги!!!по това което пречетох май ще сменя сервиза!!! твоята кола да не е една сива стояща до входа на александър....

VeilSide
17-01-2008, 12:34
мерси за мненията колеги!!!по това което пречетох май ще сменя сервиза!!! твоята кола да не е една сива стояща до входа на александър....
Брато Нз кои е Александър/ Не познавам апсолютно никои с алфа/ :cry:
Живея в кв. Гоце Делчев. В момента е пред блока и си я вийдам от прозореца, виж номера.

belov_88
17-01-2008, 21:18
мерси за мненията колеги!!!по това което пречетох май ще сменя сервиза!!! твоята кола да не е една сива стояща до входа на александър....
да същата е точно на входа на сервиза!!!

VeilSide
17-01-2008, 22:39
[quote="belov_88":20zwym92]мерси за мненията колеги!!!по това което пречетох май ще сменя сервиза!!! твоята кола да не е една сива стояща до входа на александър....
да същата е точно на входа на сервиза!!![/quote:20zwym92]
:calc: на 5 метра от моита има една алфа с рег. нещо .....,. 8155 ако не се лъжа, с тазове е, сива ! И този сервиз дет казваш за какво е ? Срещу моита има салон за красота "Мария" :gruebel:

belov_88
18-01-2008, 00:20
[quote="belov_88":3gazjz8r]мерси за мненията колеги!!!по това което пречетох май ще сменя сервиза!!! твоята кола да не е една сива стояща до входа на александър....
да същата е точно на входа на сервиза!!!
:calc: на 5 метра от моита има една алфа с рег. нещо .....,. 8155 ако не се лъжа, с тазове е, сива ! И този сервиз дет казваш за какво е ? Срещу моита има салон за красота "Мария" :gruebel:[/quote:3gazjz8r]
дабе същата отпред е номера не си го познал де ама си близко !!!по принцип сервиза е уж за италианки ама нещо неми вдъхва доверие

DJraceman
18-01-2008, 13:25
Колега нали ти пратих телефона на Лисан обади му се и ще се разберете много добре работи страшно е внимателен и е супер професионалист заедно с Дригата ще ти свършат страхотна работа.

belov_88
18-01-2008, 14:07
еми то независи само от мене колега аз в александър ауто съм я оствил преди 3 месеца близо те са ми свалили и стария двигател абе въобще филма е пълен иначе ще му се обадя на този лисан който ми препоръча!!!