PDA

View Full Version : Сервиз за генерация



Слав
18-01-2008, 10:30
Колеги,
от два три дни колата ми прогресивно увеличава шума от генерацията.Преди звучеше като "спортен" голф и се търпеше някак :lol:
Тази сутрин като я запалих обаче бучеше притеснително силно вече.Погледнах я отдолу и видях, че всъщност гърнето не е пробито, а виси....по-вече виси отпред.Не посмях да я подкарам така, за да не се наложи да си събирам гърнетата по улиците.

Въпроса ми е къде коректно и на прилична цена ще ми свършат работа, защото не смея да си ходя така до Перник.Иначе ако стигна дотам ще си я оправя аз, но сега...нямам избор :evil:

Всяка препоръка и всяко мнение са добре дошли.

Благодаря! :)

trustworthy
18-01-2008, 11:07
Виж в екстрийм тунинг!

търтей
18-01-2008, 11:08
той ако стигне до екстремните ще стигне и до перник :lol: :lol: :lol:
даже перника града голема май е по-близо :lol: :lol: :lol:

BasicElement
18-01-2008, 11:29
Ако искаш качествено изпълнение на добра цена, най-добре при Драго в Екстрийм.

Бобби
18-01-2008, 14:33
По пътят за Перник, отбий се в "ЕМ-КОМПЛЕКТ"...специлизиран сервиз за ауспоси....намира се на околоврасното в отсечката от резиденция Бояна като се спускаш към Горнобански път - от ляво...няма начин да не го забележиш....аз специално сам доволен от тяхното качество..

mim
18-01-2008, 14:44
дюд, я се пъхай отдолу, вържи го, да не виси, сигурно и ще го затвориш, и си го прави у вас, след като имаш тази възможност

мен ми е падало гърне в Несебър, след вързване и внимателно каране стигна до Бургас и там ми го оправиха (и други приключения за на маса :D )

Слав
21-01-2008, 19:14
Колеги прибрах се така до Перник.
Оказа се, че меката връзка се е скъсала и виси на една лентичка от 0.5 см... :lol:
Добре, че не се е откъснала цялата генерация, че тогава не ми се мисли колко щети щеше да има.
Сега смених връзката с оригинална от Фиат Крома, че и без това ми се моташе безцелно в гаража и всичко е ОК.

Благодаря на всички за съветите! :)