PDA

View Full Version : Кражба на решетка



VladoG
18-01-2008, 19:15
Ей такова нещо не очаквах. Тази сутрин гледам декоративната решетка на предната броня стърчи. Дърпана, счупена и зарязана на никъде.
Цял ден се чудя:
1. Опитал се е да я краде някой закъсал / сигурно за около петдесетина лева - все още не знам цената й / собственик на Алфа. Няма да го псувам в ефир, ама ака е така той си е за това. Ще си купиш скъпа кола пък ще крадеш от друга.
2. Доставят на някого поръчана решетка втора ръка. Ама са я счупили и са я зарязали защото не им върши вече работа.

Колеги, купувайте части втора употреба само ако ги виждате пред вас в автоморгата. Иначе и вашия ред ще дойде.
Това си мисля и исках да го споделя.

lord_chuldarkar
18-01-2008, 19:38
едно време беше модерно тъй - да се краде нощем за жълти стотинки предполагам

в Бяла слатина що народ се би в спор на кои са "летните" джанти :?

ти на осветено място ли е държиш нощем?
нямаш ли аларма?
каско?

crashtest
18-01-2008, 20:32
На мен преди 2 месеца, като осъмнах ми липсваше капачката на бронята.., там дето се навива чопа за тегленето! Дали са ми я откраднали или съм я загубил не знам, ама от тогава и предната и задната със силиконче, дано не се налага да я свалям повече! Ама живеем в България, това въобще не трябва да ни учудва или изумява! Поздрави!

VladoG
18-01-2008, 20:49
На осветено, с аларма и каско. Колко му е дръпнеш и бягаш.
И сега разправии с застрахователи, магазини, сервизи, загуба на време и т. н.

Acho
19-01-2008, 01:26
На мен за втори път в рамките на половин година се опитват да ми свият тези декоративни решетки (последния път отпреди 3-4 дни). Откъртват ги донякъде и после я аларма писва, я нещо са се уплашили ... ръцете да им изсъхнат, без извинение. Иначе се лепят в автостъкларница после.

fiore
20-01-2008, 13:05
като сте почнали, нека и аз да се оплача. преди няколко дне се качвам в колата и що да видя- нямя ги чистачките!!!! слизам, чудейки се да се смея ли да плача ли, и благославяйки неизвестния злодей и намирам лявото перо, което си е оригиналното, хвърлено до кофата за боклук. завалията сигурно е пробвал да си ги сложи на неговата кола ама това не му е паснало. а мислех че вече не се крадат чистачки.

teetrinker
20-01-2008, 13:11
Хехе така на един приятел посред бял ден в центъра му гепили антената за радиото, момчето кара citroen c4, чистак новичко, в гараж го държи. някой минал и просто развил резбата и свалил антенката и до там. Така че и в гараж да си я държиш, пак не си застрахован от нищо..

ChinaLord
22-01-2008, 22:54
...на такива неща се нагледах по колата си, че нищо не може да ме учуди вече...

136
22-01-2008, 23:11
На мен посред бял ден до църквата Свети Георги ми откраднаха капачките на винтилите . Бяха алуминиеви червени с цвета на колата и поради причината че и гумите са със азот напомпани . Не можах да повярвам . МИЗЕРНИЦИ

mll
22-01-2008, 23:17
уфффф, ... и аз от известно време взех вечер да си прибирам чистачките....предните ми ги свиха...сега си взех едни гумирани от Бош, и не ми се рискува....и аз ще се въздържа ог псуване, по въпроса с нещастието на колегата.....

lord_chuldarkar
23-01-2008, 00:58
на един колега му счупиха задното стъкло снощи или по скоро вчера - посред бял ден щот до тях има строеж и цялата кола опръскана с цимент

ся ще чакаме развитие по случая

slav40
23-01-2008, 16:09
и аз се записвам с опит за крадене на решетката ми - счупена на места и зае...на - отказали са се - ако евентуално някой хване крадец да го заключи и да пише във форума да минем да си го изкараме на него :boxing:

sparks
24-01-2008, 16:03
искам да ви попитам от каде да си купя решетка понеже и на мен някои завалия ми я опана

b0jo
25-01-2008, 09:39
ако хвана такъв да ми бара колата ще има чупене на крайници м.. им наркоманска

PEPI-2ALFA
26-01-2008, 03:44
Тая вечер в новините (не помня на коя тв ) даваха 3-4 снимки как човек хваща крадец разбил колата му (пасат комби). Беше го наседнал на земята и се виждаше счупеното стъкло на предната врата , разхвърляни инструменти (на крадеца). Е тоя е имал късмет да го хване на място.

krasy k
26-01-2008, 07:52
Мисля че този е имал късмет, че не съм го хванал аз,щеше да му трябва директно линейка ! Как някакъв идиот ще ми пипа Алфата ! Нямаше въобще да седя в/у него, той нямаше да може да се подмести.

GD
29-01-2008, 19:42
И намен са ми крадили решетката. Купих си нова от Александър ауто, мисля че за около 35 лв.


156 2.0 ТС 01