PDA

View Full Version : Сервиз за Алфата ми в Бургас



nickalas
21-01-2008, 19:28
Къде в Бургас има добри майстори, които да си разбират от работата и да знаят кое къде и как.
Става въпрос за Алфата ми 156. Дайте предложения

Novachev
21-01-2008, 19:37
Кое по точно диагностика двигател окачване или смяна на консумативи

nickalas
21-01-2008, 19:39
смяна на консумативи
искам да ми сменят въздушния филтър, днес опитах но не успях. Как върви смяната му, какви пари?

Novachev
21-01-2008, 19:47
Всеки един сервиз ще ти го сменят за 5 мин няма значение кой

Neokill
21-01-2008, 19:55
Ако е за смяна на масло и филтри всички. За нещо повече никой :wink:

Novachev
21-01-2008, 20:07
Ако е за смяна на масло и филтри всички. За нещо повече никой :wink:
Ай ся ти пък недей отчайва човека за окачването знам едно две места дето пиапат сръчно а и диагностика може да направят в Боша на околовръстното горе долу( защото като ходих при тях не ми провериха свещите а две не работеха, просто не са виждали много алфи с по много свещи, иначе сонда ми откриха и смениха халогените ми намериха адаптация на клапата правиха )

nickalas
21-01-2008, 20:07
Утре тогава ще прескоча до сервиза на Бош до зеленчуковата борса. Надявам се да не ме върнат. Преди 2 месеца бях ходил там и останах много доволен.

Novachev
21-01-2008, 20:12
Утре тогава ще прескоча до сервиза на Бош до зеленчуковата борса. Надявам се да не ме върнат. Преди 2 месеца бях ходил там и останах много доволен.
Не ти говоря за него нямам впечатления този за който ти говоря се намира в посока от Меден рудник към Буграс по околовръстния край езерото някъде по средата преди сервиз Хонда има една табела пише Bosch service качваш се по черния път и 5 м в дясно има един голям заграден двор там е сервиза има и разни други сервизи.

Neokill
21-01-2008, 20:13
Ако е за смяна на масло и филтри всички. За нещо повече никой :wink:
Ай ся ти пък недей отчайва човека за окачването знам едно две места дето пиапат сръчно а и диагностика може да направят в Боша на околовръстното горе долу( защото като ходих при тях не ми провериха свещите а две не работеха, просто не са виждали много алфи с по много свещи, иначе сонда ми откриха и смениха халогените ми намериха адаптация на клапата правиха )

На мен и тва не могат да ми свършат в тоя Бош - за CF2 нямали софт. Хубу че Бобо има. Нали се сещаш в другите сервизи какви драми има даже и с ремъци и тям подобни. :twisted:

vladu
21-01-2008, 20:20
аз с 146цата съм имал драма в Кафеджиев ... малоумници. Мани ми цифра пара ми взеха.

Novachev
21-01-2008, 20:24
:offtopic: Абе Neokill дай да направим един коператив пети си поръчах за 1,8 и 2,0 сега остава за 1,4 и 1,6 и нещо за балансиращите валове на 2,0-та да измислим и да ги мятаме на промоция без това имаме вече опит с разни дебеломери

vladu
21-01-2008, 20:26
:offtopic: Абе Neokill дай да направим един коператив пети си поръчах за 1,8 и 2,0 сега остава за 1,4 и 1,6 и нещо за балансиращите валове на 2,0-та да измислим и да ги мятаме на промоция без това имаме вече опит с разни дебеломери

:offtopic:
ейй меркантили бе .. от хобиту бизнис тръгна а.

ЕВАЛАТА - вече и на море по Бургас ще може да се оди - сал сервиз да отворите чакаме ...