PDA

View Full Version : bezhaberie.com/



lyuli
22-01-2008, 10:40
сутринта гледах по нова интервюто с човека направил сайта.
мисля, че всеки от нас може да допринесе за този сайт!!!!!

http://bezhaberie.com/

trustworthy
22-01-2008, 10:47
Мисля, че сайтът е създаден с конкретна цел и касае предимно (да не казвам изцяло) живеещите в София и района :roll:

Аз от Варна мога само да стискам палци :)

lyuli
22-01-2008, 10:52
Мисля, че сайтът е създаден с конкретна цел и касае предимно (да не казвам изцяло) живеещите в София и района

Аз от Варна мога само да стискам палци


ами той човека каза, че приема от всякъде сигнали (аз видях, че има и снимки от сметището в Монтана...) А определено Варна е проблем град......

Mind_Control
22-01-2008, 13:24
Чл.165.(1) Определени от министъра на вътрешните работи служби:

1. ......................
2. При необходимост регулират движението по пътищата.
3. 3. Следят за състоянието на пътя и пътните принадлежности и предупреждават писмено собствениците или администрацията, управляващи пътя, за отстраняване на установени неизправности по тях.



Чл.178 (1) Наказва се с глоба от 100 до 1 000 лв.:

Ал.7. (нова – ДВ, бр. 43 от 2002 г.) длъжностно лице, което не е взело своевременно мерки за отстраняване или сигнализиране по установения начин на препятствие на пътя или неизправност на пътните принадлежности, които могат да застрашат безопасността на движението.



Това ми харесва най- много :D следващия път като искат да ви пишат акт за това, че сте влезли в дупки и сте си разбили колата, заради несъобразена скорост им ги плеснете тия членове в лицето :twisted:

BaiJedi
22-01-2008, 16:57
http://absurdi.com/home.html

lyuli
22-01-2008, 17:49
е това според мен е подходящо за сайта

http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... 0%E0%E2%E8 (http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=8933&highlight=%EA%F0%E0%E2%E8)

fred
22-01-2008, 20:56
Чл.165.(1) Определени от министъра на вътрешните работи служби:

1. ......................
2. При необходимост регулират движението по пътищата.
3. 3. Следят за състоянието на пътя и пътните принадлежности и предупреждават писмено собствениците или администрацията, управляващи пътя, за отстраняване на установени неизправности по тях.

Чл.178 (1) Наказва се с глоба от 100 до 1 000 лв.:

Ал.7. (нова – ДВ, бр. 43 от 2002 г.) длъжностно лице, което не е взело своевременно мерки за отстраняване или сигнализиране по установения начин на препятствие на пътя или неизправност на пътните принадлежности, които могат да застрашат безопасността на движението.
.:twisted:

През лятото чух, че в Япония, не помня точно града, но голям беше-Осака примерно, та кмета бил застрелян, от един, който си строшил колата в дупка /опа, и при джапанците има дупки/ и след това не реагирал на оплакванията, та така, не че е препоръчително да се убиват, ама......кой знае :shock:

Kuku
22-01-2008, 21:53
Опитайте се да дефинирате "препятствие на пътя" и "пътни принадлежности", за да видите, че този член от закона, спокойно може изобщо да го няма, защото и с него, и без него е все тая :(

Mind_Control
23-01-2008, 09:10
Опитайте се да дефинирате "препятствие на пътя" и "пътни принадлежности", за да видите, че този член от закона, спокойно може изобщо да го няма, защото и с него, и без него е все тая :(

1.Умряло куче
2.Кратер
3.разпръснати стъкла от ПТП
4.щайги паднали от камион..

Всичко, което не принадлежи на пътя оригинално е препятствие

А пътни принадлежности са мантинела, знаци, маркировка, едно, друго..

lyuli
23-01-2008, 09:38
Опитайте се да дефинирате "препятствие на пътя" и "пътни принадлежности", за да видите, че този член от закона, спокойно може изобщо да го няма, защото и с него, и без него е все тая :(

1.Умряло куче
2.Кратер
3.разпръснати стъкла от ПТП
4.щайги паднали от камион..

Всичко, което не принадлежи на пътя оригинално е препятствие

А пътни принадлежности са мантинела, знаци, маркировка, едно, друго..

и още тухли - от същия камион, или релси от друг......

cvetelin
23-01-2008, 10:00
за кво се напрягате....
нали знаете онази приказка...

кучето си лае кервана си върви...

само си трошите нервите ... абсолютно нищо не можете да промените.

Naso
23-01-2008, 12:26
Може и то лесно ! Около 200лв на калпак (ако примерно желаете да го промените цялото семейство) и после колко там се падат за такси до Враждебна. Чакаш спокойно около 3 часа (това с цел да нямаш проблеми с имиграционни власти) и после всичко си идва на мястото, както е в хубавите снимки от сайтчето. Ах, да и забравяш тънкия факт, че центъра на балканския полуостров е такава клоака! Гледаш на България, като на минало - все едно гледаш филма на тия лекета от БТВ... просто прибавяш един собствен епизод "Края на България, ама наистина края" и пей сърце :)

Бобби
23-01-2008, 14:33
Мисля, че сайтът е създаден с конкретна цел и касае предимно (да не казвам изцяло) живеещите в София и района :roll:

Аз от Варна мога само да стискам палци :) Затова ли на входа на Варна има табела -"наи добрия град за жиеене в България"...?....Саздателите на саита, сигурно са си изпатили...от всички тия проблеми...който наште управници не могат да оправят...