PDA

View Full Version : проблем с бушоните ПОМОГНЕТЕ



136
26-01-2008, 22:13
До като си карах днес, се чу един пукот през колните на касетофона.Помислих че е дало на късо нещо по музиката. Бушон номер 12 беше изгорял . Смених го но още при слагането на новия даде на късо и той изгоря . Колата не работише и всичко беше изключено . И сега в момента в които тръгна да слагам бушон той гори и издава искра . В момента не работи : Касетофона, вентилатора на парното , включването на климатика , плафоните, копчето за междинния километраж неще да превключва на вънщна температура. Ще съм благодарен да дадете съвет какъв е този бъг.

pinko
26-01-2008, 22:23
Е сега ако кажеш и ква е колата цена няма да имаш. Фърлях боб, ама нищо не показа.

136
26-01-2008, 22:32
Mmmm да 2.4 jtd ,2000г 10 месец сътворена. :)

jorko
27-01-2008, 14:51
Mmmm да 2.4 jtd ,2000г 10 месец сътворена. :) 156ца е 8) црвена


Днес поровихме малко с младежа 136 и има напредък :) ... при поставянето на бушона , плафона светна , касетофона тръгна , но странното е че в първата минута от пробите , при включване на духалото на парното , то реагираше с няколко секунди закъснение :shock: :? ..после махаме контакта , пускаме пак и парното си реагира нормално бързо :roll: .. Това забавяне в реакциите нещо не ми се вижда много нормално :frown: :roll:

136
27-01-2008, 22:10
След като по изгоряхме 5-6 бушона за сега всичко е OK . Но не се знае до кога . Мисля че има нещто общто с ОГРОМНИТЕ ДУПКИ ПО УЛИЦИТЕ.

mi6onski
27-01-2008, 22:46
Аз незнам дали е свързано с бушони, но да не отварям нова тема реших да питам тук.
Значи нали уж на всички като им е изгоряла някоя лампа им свети някъде. Аз имах изгорели лампи на багажник, жабка и на пепелника(която още не съм сменил), но никаде не ми светеше.
Другото какви са тея то на тая кола де има лампи всички са изгорели освен горепосочените трябва да сменя и тая за нивото на горивото и платката за изминати километри неми работи.
Само при мен ли има толкова много фалшиви лампи или е при всички :? .
П.С. В багажника си сложих една 5 Вата, защото нямаха 10 нали няма да е проблем. Един приятел с Лагуна ми разправя как нещо все му мигало, защото ватовете били по-малко :shock: .

alfon4o
28-01-2008, 11:20
.
П.С. В багажника си сложих една 5 Вата, защото нямаха 10 нали няма да е проблем. Един приятел с Лагуна ми разправя как нещо все му мигало, защото ватовете били по-малко :shock: .
Доколкото съм чувал на Лагуните не им мига,а направо им говори коя крушка не им е в ред/имат речеви синтезатор/,когато е изгоряла или има несъответствие между предписаните ватове и тези,които си сложил.....