PDA

View Full Version : К`о стана с тва време бе ?!?



Venci
05-08-2005, 09:38
Ебати тропиците, ебати дъждовния сезон. Днеска няма да изкарвам баничарката. Имам в офиса една простотия как се казваше, дето я надуваш и става като голяма автомобилна гума и с нея се пързаляш по снега :biker: . Ама това е за четиричленно семейство :meeting: . Товарим върху нея кашоните отгоре къртим една дъска от някой палет и газз :super: , а то няма да е газ амии ... греби. И без тва няма да ходя на море,а и бензина е скъп. :drive:

valjo
05-08-2005, 09:41
Ебати тропиците, ебати дъждовния сезон. Днеска няма да изкарвам баничарката. Имам в офиса една простотия как се казваше, дето я надуваш и става като голяма автомобилна гума и с нея се пързаляш по снега :biker: . Ама това е за четиричленно семейство :meeting: . Товарим върху нея кашоните отгоре къртим една дъска от някой палет и газз :super: , а то няма да е газ амии ... греби. И без тва няма да ходя на море,а и бензина е скъп. :drive:

дааабе бах тва време аз. .. ужас :cussing:

koolio
05-08-2005, 09:44
И аз туй викам- аман! Никакви клиенти няма да дойдат фнес- кой е луд да ходи по огледи в тва време! Ще си кисна в офиса и най-много да напиша някоя глупост във форума :wink: .

MrX
05-08-2005, 09:47
а какво да кажа аз като тук не е спирало от вчера преди обяд,всички коли са като лодки и най-интересното е че всички "подмокрили се" са от великото немско автомобилостроене :twisted: колко ми е кеф че на боксера деклото е наи високата част под капака :twisted: :twisted: :twisted:

BatVas
05-08-2005, 09:50
Ебаси гадното, тази нощ отпътувам към морето и баш сега такова време :cry: :cry: а и на всичкото отгоре вчера спуках гума и докато я правих в гумаджииницата , тъкмо да тръгвам и ме запра една градушка - скрих се под едно дърво ама малко късно-за сега не виждам следи, ама то е и мокро не се виждат :cry: :( :(

valjo
05-08-2005, 10:06
Ебаси гадното, тази нощ отпътувам към морето и баш сега такова време :cry: :cry: а и на всичкото отгоре вчера спуках гума и докато я правих в гумаджииницата , тъкмо да тръгвам и ме запра една градушка - скрих се под едно дърво ама малко късно-за сега не виждам следи, ама то е и мокро не се виждат :cry: :( :(

е къде я намери тася градушка беееее
баси късмета :torch:

BatVas
05-08-2005, 10:35
...

е къде я намери тася градушка беееее
баси късмета :torch:

Ами на новия булевард бях, да правя гумата и някъда към 18.30 -19.00 и като запра яко дъжд, все едно се изля и след това мина в градушка за няколко минути- спрях до едно дърво, на една пресечка- ама малко стърчах защото до другото по-голямо дърво беше спяло едно БМВ :frown:

Max
05-08-2005, 11:51
http://vremeto.dir.bg/putna.php

Мисля, че ще е полезно на тези, които смятат да пътуват днес.

Venci
05-08-2005, 12:39
Ебати тропиците, ебати дъждовния сезон. Днеска няма да изкарвам баничарката. Имам в офиса една простотия как се казваше, дето я надуваш и става като голяма автомобилна гума и с нея се пързаляш по снега :biker: . Ама това е за четиричленно семейство :meeting: . Товарим върху нея кашоните отгоре къртим една дъска от някой палет и газз :super: , а то няма да е газ амии ... греби. И без тва няма да ходя на море,а и бензина е скъп. :drive:


Взимам си думите назад за надуваемата шейна и т.н. Да**а :cussing: и кошницата не щя да пали един час я сецаме и влачим напред назад. Ей сега ще я накажа :super: . После на диагностик. И после само наказания. Явно много бавно съм я карал напоследък :twisted: . Скапан френски :mf_Flush:

Lucky
05-08-2005, 12:49
:) Що бе кво караш :?:

bass
05-08-2005, 12:50
Много мразя да карам нощем (всеки четвъртък се прибирам от работа след 10).
Особено пък ако вали (като снощи).
Още по-особено ако забравя да си пусна духалките и ми се изпотят стъклата докато се усетя (щот' влизам в колата целия мокър. А съм мокър щот' съм хитър да спра на 200 метра от офиса и да не си нося чядър...)

Lucky
05-08-2005, 12:53
Е туй го правя всеки ден и аз ама ще се :bash:

Venci
05-08-2005, 13:38
:) Що бе кво караш :?:

:offtopic:
Ситроен баничарка. Вече е Ситроен летящата баница. Още малко като повали и прекия път около зоологическата градина ще бъде затворен за провеждане на градско първенство по кану-каяк.

Abarth
05-08-2005, 13:47
къв е тоя ситроен баничарка?

koolio
05-08-2005, 14:04
къв е тоя ситроен баничарка? Предполагам, че се има предвид Берлинго.

Max
05-08-2005, 14:27
Предполагам, че се има предвид Берлинго.

Или C15 :roll:

Dodo 155
05-08-2005, 14:33
къв е тоя ситроен баничарка? Предполагам, че се има предвид Берлинго.
НЕ :wink: С15 :lol: :lol: :lol:
Макар, че аз викам БАНИЧАРКА на всички пикапи, независимо каква марка е :wink: :lol: :lol: :lol:

Abarth
05-08-2005, 21:55
Лелелеле ше ни потапя ли този дъжд бе.Не спира от 2 дена в надежда

Dodo 155
06-08-2005, 16:00
Снощи се прибирах от командировка (от Троян) и положението бе много :wc: На 3км от Богров имаше задръстване, което продължи от 19:00 до 24:00h :Suicide:
Явно реката бе излязла при Богров и е прецакала моста, та отклониха движението по 1 селски път, който излиза в Ботунец. Пътя бе широк, колкото една лента на Цариградско шосе, но и двупосочен :Suicide: :puke:
Е такова задръстване не съм виждал никога :tooth: :tooth: Ако на някой му се налага да пътува от или за северна България, по-добре да изчака 2-3 дни, защото не си заслужава чакането. Доколкото чух имало и свличане на 1 от тунелите на Хемус, та се сещате какво мазало се е получило :confused:

Gogata
06-08-2005, 16:45
наистина положението е много лошо!След наводненията в Ихтиманско,от вчера започна и в Пазарджишко.Няколко села вече са заляти,а марица е почти преляла

Max
06-08-2005, 17:29
В момента и по магистрала Тракия не може да се минава. :roll: http://www.dir.bg/LISTS/DNESNEW_DIR_MID ... 729863.php (http://www.dir.bg/LISTS/DNESNEW_DIR_MIDDLE_TOP/news_729863.php)
http://www.uab.org/roads/index.html

Dodo 155
06-08-2005, 17:32
наистина положението е много лошо!След наводненията в Ихтиманско,от вчера започна и в Пазарджишко.Няколко села вече са заляти,а марица е почти преляла
Малееее :confused: Тази река си я спомням като дере на някои места, а сега прелива :hmm:
Това е резултат от безхаберието на управляващите :whip: :newsm66: :death: NO COMMENT !!!!

Gogata
06-08-2005, 23:29
наистина положението е много лошо!След наводненията в Ихтиманско,от вчера започна и в Пазарджишко.Няколко села вече са заляти,а марица е почти преляла
Малееее :confused: Тази река си я спомням като дере на някои места, а сега прелива :hmm:
Това е резултат от безхаберието на управляващите :whip: :newsm66: :death: NO COMMENT !!!!

:yes: абосолютно!Къде дремаха :sleep: :confused: та се стигна до тук,а и на всичкото отгоре и днес ги гледам куките стоят и си гледат реката,никой за нищо не го :hump: пак после вдигат ръце и се чудят какво да правят :bangin:

ShoxXx
08-08-2005, 05:46
Най-чкото е като питаха днес някакъв капут от София Окръг туй онуй незнам си кво, та го питат дали коритата на реките са били почиствани и той вместо да каже да или не, каза, че като минали последиците от тези стихии и ще се види дали са почиствани, сиреч той в момента няма никаква представа, ама има идеална представа как му купувам кюфтенца с данъка си... :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: им селска!!!

Venci
08-08-2005, 09:36
В петък мой приятел се прибира по магистралата от пазарджик с неговата си кола, зад него негов колега с някакво Ивеко от най малките камиони. Такъв дъж е валяло че не е видял тинята и водата, която е изтекла от язовирната стена. Гъл-гъл-гъл кюф и до там. Вода и тиня до прозореца. Камиона зад него и той затънал и се окопал ама съвсем. Приключения.... Ама като отидеш да си купиш винетка ти взимат парите :cussing: После иди рий копай и се мъчи да изкараш колата си от лайната на безхаберието на управляващите.Тва не е нищо все пак на фона на хората, които останаха без къщи :cry:.

Bladerunner
08-08-2005, 14:25
Мани, мани! Цялата ни работа такава - българска! :cussing: Демек - пост фактум. Трябва първо да стане нещо и тогава се мисли за оправяне...

Аз в четвъртък се прибрах по полвдивската магистрала и точно почваше дъжда като минавах в райноа покрай Ихтиман... Малее какво се изляяяя... :horror:

Такъв дъжд не ме беше прал.. а и аз с едни не много нви гуми... навсякаде локви през цялото платно, няма заобикаляне. Като ме поднесе на една такава... ужас.. до Софя - с 70км/ч....

А точно същата сутрин като тръгвах от морето - пек, слънце, жега... :shocking:

Kostadin
08-08-2005, 15:53
хаха кво да кажа аз в събота Марица беше станала колко Амазонка :shock:

Aksi
23-08-2005, 21:34
мога да кажа едно..добре 4е към Бс не е валяло 4ак толкова и няма опастност морето да прелее..ина4е..ло6о :)

KGB
23-08-2005, 23:17
не знам дали сте гледали новите от Германия и Швейцария тази вечер да видите там за какво става на въпрос...така, че пред природната стихия всички сме равни.

НО нашето население си е наше...пускат ги в училище да спят...те разграбват и разбиват всичко... :evil:

EvgeniiM
23-08-2005, 23:23
Не че оправдавам някой управляващ, щото в момента няма реално такива, ама тази история с тежките последици си е плод на нашия мързел и чакане наготово.Най-лесно е да търсим виновни , а и само това се прави в България. Защо не искат оставки в Германия , като при тях е по-тежко. Лошо се научихме просто, а времето си е еднакво навсякъде-непредвидимо.

Aksi
23-08-2005, 23:39
ууу къде ми бе6е да казвам за дъждовете..сега тука заваля...:(