PDA

View Full Version : Свети ми лампата на инжектора, колата не върви.



mjstudio
08-02-2008, 17:27
Свети ми лампата на инжектора, колата не върви. Като я закачаха на комп. ми казаха естествено - ламдата, но тези тука нещо не им вярвам, всмисал рядко попадат такива коли, че да правят точна диагностика. Интересувам се, може ли да е нещо друго или какво още плюс ламдата, ще трябва да сменя. Колата до 3000 оборота е като трактор (така я взех), знаех преди да я купя, но чета тука, че може и дебиатомер да е, а възможно и двете барар с ламдата, но как да разбера като живея чак в К-з.

Djalev
11-02-2008, 21:54
Провери си също така и свещите :roll: !

redkilladog
16-02-2008, 23:24
и моята свети но само като карам повече от 20тина км на 5а ... иначе няма никакъв проблем... и ми е супер интересно какво е
на диагностиката нишо не намериха ... :roll: направо се чудя какво може да е

fiore
19-02-2008, 07:22
и моята свети но само като карам повече от 20тина км на 5а ... иначе няма никакъв проблем... и ми е супер интересно какво е
на диагностиката нишо не намериха ... :roll: направо се чудя какво може да ешега си правите вие с тази лампа. ако нямаше проблем - нямаше да свети. " бий дупе да не биеш гъз" казват хората. Оправяй докато е време иначе може да ти излезе дебело. Моята като светна преди време беше дебитомер.

stivo
04-03-2008, 21:55
и на мен ми свети един път,но се оказза че сум забравил за маслото :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

stivo
04-03-2008, 21:55
и на мен ми свети един път,но се оказза че сум забравил за маслото :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: