PDA

View Full Version : сервиэ в района на Велико Търново



stenlis
08-02-2008, 23:40
имам проблем с инжекциона каде могат да ми я эакачат на компютър в Търново или в региона :frown:

Колега, прочети правилата подробно. Озагалавявайте темите си смислено

AlfaRomeo
09-02-2008, 02:17
Виж Stenli драсни му лично нещо...или ако не телефон мога да ти дам.

Derry
10-02-2008, 09:34
Във Търново аз така и не намерих читав сервиз за алфа, ходя в Русе ако те интересува мога да ти пратя номера на сервиза.

lord_chuldarkar
10-02-2008, 11:12
имам проблем с инжекциона каде могат да ми я эакачат на компютър в Търново или в региона :frown:

Колега, прочети правилата подробно. Озагалавявайте темите си смислено

в търново има ФИАТ - аз лично не съм доволен от обслужването там (по нагоре от КАТ е) точно до ФИАТ има един дето праи диагностики двама колеги ходехе там и са много доволни

иначе има и БОШ за бензинов ижекцион намира се на краков - там си смених ламдата

не знам кои сервиз е добър обаче

SwappeR
10-02-2008, 12:30
Във Търново аз така и не намерих читав сервиз за алфа, ходя в Русе ако те интересува мога да ти пратя номера на сервиза.
Я кажи къде ходиш да видим за едно и също място ли си мислим :?:

Derry
10-02-2008, 13:25
Авто итал трейд пише на каледндарчето им :) близо до дунав мост е. До него е фермер 2000.

fade
10-02-2008, 13:40
Във Търново аз така и не намерих читав сервиз за алфа, ходя в Русе ако те интересува мога да ти пратя номера на сервиза.
Я кажи къде ходиш да видим за едно и също място ли си мислим :?:
Я кажи и ти къде ходиш, че да видим дали пък аз си мисля за същото място?

SwappeR
10-02-2008, 19:06
В "Итал кар" съм ходил, това е след "Топливо" - отдясно се пада. Мисля пак да ида за диагностика на окачването.

fade
11-02-2008, 00:35
И аз ходих вече два пъти в него :)... доволен съм от обслужването и може би ще ходя за трети път да сменя долен десен носач и центровка на предницата, но още малко да позапълнят дупките, че ... направо е някакъв ужас по пътищата след тази зима и тези ледове.

Derry
11-02-2008, 00:59
Итал кар и Итал трейд едно и също място ли е?

SwappeR
11-02-2008, 18:20
Не е едно и също място. А може ли да дадеш малко по-подробна информация - гледам на адреса в нета пише "бул. България 133А", това на самия булевард ли е и къде е спрямо "Фермер 2000"?

Violator
11-02-2008, 18:43
имам проблем с инжекциона каде могат да ми я эакачат на компютър в Търново или в региона :frown:

Колега, прочети правилата подробно. Озагалавявайте темите си смислено

иначе има и БОШ за бензинов ижекцион намира се на краков - там си смених ламдата

не знам кои сервиз е добър обаче
Само в тоя на краков недей ходи, там ходих с едно ауди 80 карбуратор, след центровка го направи на разход 20 и да смърди на неизгорял бензин през аспуха.................

lord_chuldarkar
11-02-2008, 18:45
брей, тоя ми смени ламдата - да се надяваме че няма какво да е объркал

Derry
11-02-2008, 23:28
Не е едно и също място. А може ли да дадеш малко по-подробна информация - гледам на адреса в нета пише "бул. България 133А", това на самия булевард ли е и къде е спрямо "Фермер 2000"?

Tочно до фермер 2000 има една уличка влизаш в нея минаваш 50 метра и готово. Има табелки ще се ориентираш.

Yon
13-02-2008, 15:10
брей, тоя ми смени ламдата - да се надяваме че няма какво да е объркал

То на всеки минал от там му е сменена ламбдата :wink:

lord_chuldarkar
13-02-2008, 17:39
брей, тоя ми смени ламдата - да се надяваме че няма какво да е объркал

То на всеки минал от там му е сменена ламбдата :wink:

ъ

това не го разбрах - в смисъл тоз поставя диагноза - смяна на ламда или след неговата намеса се стига до нужда за смяна на ламда


или най - лошото - не може да смени ламдата както трябва :hmm:

Колега Yon - ти къде ходиш на сервиз?