PDA

View Full Version : сервиз за 164 във Варна ?



MaVrUt
09-02-2008, 16:54
та някои знае ли добър сервиз кадето мога да я закарам да я погледнат щото съм си набелязал една пък нищо не разбирам от двигатели, на външен вид е добра пък и цената и също, мотора е дизелов и ми трябва някои които наистина разбира от дизели и то от алфови :)

pininfarina
09-02-2008, 17:04
Много труден за обслужване мотор колега.
Налко хора се хващат да го правят ако стане нещо :-(

MaVrUt
09-02-2008, 17:09
така е наистина, знам че ще си блъскам главата след това ама просто съм се влюбил в този модел и тва си е, се някой пък ще трябва да се намери които да се занимава с нея не варвам да има само некомпетентни...

simone
12-02-2008, 00:22
Здрасти,виж тая тема-http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=17882 колегите ми посочиха каде да отида може и да звъннеш на въпросния човек и да говориш с него за по сигурно,а ако искаш за диагностика може да пробваш и в http://www.baxcar.com/services.php едва ли ще те натоварят много вапреки че казват че са едни от най-скъпите доколкото разбрах ти няма да правиш ремонти и мисля че те ше ти свършат работа.
Успех.Мен лично 164 много ме радва но моята е 2.0ТС

MaVrUt
12-02-2008, 16:21
мерси за инфото колега, знам каде се намира тоя севдо и мисля там да отида, не ми се пръскат много пари, има само четири тампона и 2 задни амортисьора за смяна, но и преди да я взема там ще отида да я погледне дали и има нещо , мерси още един път !

x-ekutor
17-02-2008, 16:12
та някои знае ли добър сервиз кадето мога да я закарам да я погледнат щото съм си набелязал една пък нищо не разбирам от двигатели, на външен вид е добра пък и цената и също, мотора е дизелов и ми трябва някои които наистина разбира от дизели и то от алфови :)

колега,най-добрия сервиз за дизели във Варна е на проф. Узунтонев от Техническия Университет,намира се в Западна Промишлена Зона,ама няма как да ти обясня къде точно

MaVrUt
17-02-2008, 16:19
колега,най-добрия сервиз за дизели във Варна е на проф. Узунтонев от Техническия Университет,намира се в Западна Промишлена Зона,ама няма как да ти обясня къде точно[/quote]

много съм слушал за тоя професор, даже едно аверче е студент при него и тои ми каза ама мисля че тои лично не са занимава да ги оправа, може и да се бъркам , ще му намеря координатите аз ! мерси все пак !!!

x-ekutor
17-02-2008, 18:54
Професора ми е клиент.Взима частите от мен.Може утре да му взема телефона и адреса и като се върна от работа ще ти пиша :)

pininfarina
17-02-2008, 19:05
Професора ми е клиент.Взима частите от мен.Може утре да му взема телефона и адреса и като се върна от работа ще ти пиша :)


Аз доколкото знам е доцент колега а не професор. Познавам го лично ;-)

x-ekutor
17-02-2008, 20:02
може,не споря.За мен е Мотор Консулт ЕООД.Иначе предполагах че е професор,но щом не са му дали да се издигне...и ние имаме един университет