PDA

View Full Version : до колко е надежна една алфа 1561.9jtd 115 коня



ivo mihalev
11-02-2008, 22:55
до колкото се запознах с това в форума маи не е много за предпо4итане все проблеми и то сериозни а пак много ми харесва като характеристики ускурение разход и наи ве4е визия страхотна жие как мислите явно сте запознати повече с това а и някои кара ли такава в момента просто да каже как е здрава ли е и какви проблеми има мноо сам се запалил ама като чета тука маи по4вам да се отказвам а не ми се изка
:)
очаквам вашите отговори

DanewRomeo
11-02-2008, 23:12
С някакъв друг форум си се запознавал явно.

ivo mihalev
11-02-2008, 23:15
не сам тука четох 4е постояно проблеми с дебитомери слбо окачване и за това де тарся информация

DanewRomeo
11-02-2008, 23:27
Дебитомерът е консуматив, а окачването е добро, но всичко зависи от конкретния екземпляр.

mll
12-02-2008, 02:17
до колкото се запознах с това в форума маи не е много за предпо4итане все проблеми и то сериозни а пак много ми харесва като характеристики ускурение разход и наи ве4е визия страхотна жие как мислите явно сте запознати повече с това а и някои кара ли такава в момента просто да каже как е здрава ли е и какви проблеми има мноо сам се запалил ама като чета тука маи по4вам да се отказвам а не ми се изка
:)
очаквам вашите отговори




....ами...здрава е, а като четеш и си почнал да се отказваш-отказвай се...

Neokill
12-02-2008, 08:51
не сам тука четох 4е постояно проблеми с дебитомери слбо окачване и за това де тарся информация

Вземи си голф 2 те не се чупят и като зареждаш и някой лев ти дават. :D :lol: :D Сега няма кола която да се кара в БГ и да не дава проблем с окачването. Това че на 156 е по слабичко има си решение ама като си я купиш тогава повече. Дебитомера както ти казаха колегите е консуматив цапа се и заминава. Сменяш и се оправя за дълго.

ПП Хората са казали кола,жена, диня и прасе на късмет.
ПП2 Колата е като жена - всеки иска да има манекенка с цици като дини и дупе като топка бразилка от 6,10 но такава има повече разходи. Алтернативата е яка балканджийка с мустаци дето носи, маже, и връзва кофраж. На нея и една кутия бонбони са и много :wink:

vladu
12-02-2008, 10:40
ама като чета тука маи по4вам да се отказвам а не ми се изка
:)
очаквам вашите отговори

ние пък пишем тук, за да може точно такива като теб да не си купуват алфа. отказвай се.

иначе аз за НЕНАДЕЖНА алфа не съм и чувал дори :!:

krasy k
12-02-2008, 16:12
Продавам на баща ми /Бог да го прости!/ ЖИГУЛА-та ! Мисля ,че точно такова търсиш,не си за друг автомобил най-малко за Алфа !

slav40
12-02-2008, 17:08
Направо му разказахте играта на човека ! Едно време допреди 2 години беше готина кола(и все още е), но вече са толкова много, че имам чувството,че карам лада .......... :cry:
А и цената пада с всяка минута ............ общо взето си е голяма набутвация!
Не ти трябва, ще си чукаш главата после ..........

156
12-02-2008, 17:23
Направо му разказахте играта на човека ! Едно време допреди 2 години беше готина кола(и все още е), но вече са толкова много, че имам чувството,че карам лада .......... :cry:
А и цената пада с всяка минута ............ общо взето си е голяма набутвация!
Не ти трябва, ще си чукаш главата после ..........
TRUE, TRUE :cry:

BO
12-02-2008, 18:15
Направо му разказахте играта на човека ! Едно време допреди 2 години беше готина кола(и все още е), но вече са толкова много, че имам чувството,че карам лада .......... :cry:
А и цената пада с всяка минута ............ общо взето си е голяма набутвация!
Не ти трябва, ще си чукаш главата после ..........
Ами купи си кола с нумизматична стойност, и тогава всяка минута ще струва по-скъпо :lol:

Neokill
12-02-2008, 19:27
Ако го влече лудоста нека си купува бе кво. Аз пък се радвам от това че се е напълнило с 156-ци и 147-ци. Все по-често чувам ,,Виж виж каква е яка ама казват че много се чупят". Тя лисицата като не може да стигне гроздето ..... Че цената им падала - аз ако си правих такава сметка щях да си взема някой дръгел за 2-3 хил лв и из града да щъкам с таксита.

trustworthy
12-02-2008, 19:27
Темата си беше обречена от самото начало. Заключвам.
Нека колегата да използва търсачката и когато има конкретни въпроси, да ги зададе!