PDA

View Full Version : Демонтаж на ....



krasy k
24-02-2008, 14:33
Колеги , имам почти нов мокет за пода.Въпросът ми е как се демонтира пластмасовата конзола на скоростния лост и ръчната спирачка . Търсих във форума ,но неоткрих такава тема. Благодаря предварително !

mi6onski
24-02-2008, 23:32
моята като я бутна по-силно и сама излиза(това за ръчната) :wink:
иначе виж още някой да ти отговори,защото може само при мен да е така(да не стане някой гаф) :shock:
:P

Tinoto
25-02-2008, 00:22
Няма нужда да демонтираш конзолата, има си щипки по мокета.

krasy k
25-02-2008, 15:21
Е да ,ама мокета минава и под конзолата доколкото виждам.Щипките са по крайщате и в краката

milen
25-02-2008, 18:49
Колега това си е един ден работа.
1. Сваляш седалките( деактивирай възглавниците -откачи акумулатора и почакай 10 минути, после разкачай)
2. Демонтирай централната конзола на таблото http://www.alfa156.net/tech/bulbs/consolebulbs.html
3. Махни маншона на лоста на ръчната спирачка. Там ще видиш една дълга гайка, която трябва да развиеш докато лоста може да се вдигне до вертикална позиция.
4. Извади конзолата за контрол на фаровете за мъгла и огледалата.
5. Развий винтовете които държат конзолата към пода на купето.
6. Козолата е на шейна към таблото + два болта под контролните врътки на климатика.
7. Пипай внимателно защото има много кабели (за въздушните възглавници), въздуховоди и други.

Успех :Yoda: и нека силата е с теб!

krasy k
25-02-2008, 21:03
Е milen ти ме уплаши!!! Мислех,че за няколко часа ще се справя,но .... Нямам възд.възглавници по седалките/това е + за демонтажа/,но тия конзоли като гледам ще ми скъсат нервите.Мале-е-е-е какъв у. ме чака ! Много благодаря все пак!

mll
26-02-2008, 16:52
Е milen ти ме уплаши!!! Мислех,че за няколко часа ще се справя,но .... Нямам възд.възглавници по седалките/това е + за демонтажа/,но тия конзоли като гледам ще ми скъсат нервите.Мале-е-е-е какъв у. ме чака ! Много благодаря все пак!

...че да се позанимаеш и с уйове малко...то само п...-п.... :metal:

krasy k
27-02-2008, 14:38
Е това е доста свежо,успя да ме разсмееш ! С тях си изкарвам хляба , а колата ми е хоби ! :super: