PDA

View Full Version : Проблем с уплътненията на вратите



qnio_gta
29-02-2008, 20:40
Уплътненията на вратите на моята красавица са "нагризани" целите. Кажете от каде мога да си намеря уплътнения, конкретни за модела ли се продават, или има на линеен метър щот бях чул нещо такова и долу горе на какжа цена са. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

vaklinator
29-02-2008, 22:36
Изглежда, че вече сме двама.

Xman
01-03-2008, 10:54
Уплътненията на вратите на моята красавица са "нагризани" целите. Кажете от каде мога да си намеря уплътнения, конкретни за модела ли се продават, или има на линеен метър щот бях чул нещо такова и долу горе на какжа цена са. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Колега търси уплатнения в някоя морга от същата.
Тия на метър не можеш ги натамани

gaiska
01-03-2008, 14:07
А може ли тези уплътнения да се сменят на сектори , а не цялото, например на предна лява врата?

qnio_gta
01-03-2008, 16:52
на мен ми казаха че тея на метър за сякви бараки ставали ама незнам от каде да намер. А по моргите специално в стара загора няма нищо за алфа 155 от 2 месеца си търся ляво огледало и в нито една ама нито в една няма нищичко. ако занете каде има от тея на метър кажете

Xman
02-03-2008, 08:41
на мен ми казаха че тея на метър за сякви бараки ставали ама незнам от каде да намер. А по моргите специално в стара загора няма нищо за алфа 155 от 2 месеца си търся ляво огледало и в нито една ама нито в една няма нищичко. ако занете каде има от тея на метър кажете
И в Сливен е същото-няма нищо за 155.
И аз не мога да си намеря ляво огледало :(

Ludaka
03-03-2008, 21:36
продавам 155 на части пращам по куриер ако ви трябва нещо пишете на лс или званкаите на телефона от подписа.