PDA

View Full Version : ел.огледало



chikago
29-02-2008, 20:51
здр.колеги
имам един интересен проблем:(
колицата е с пълен ел пакет,огледалата също-проблема е само в това ,че същите(и двете) в момента се движат само на дясно и на долу с бутона за управление а на горе и и ляво се усеща,че има товар за генератора а не се движат.проверих по схемите и милсля,че са ОК.незная дали проблема не е в самия бутон.Някой има ли идея какво може да е преди да тръгна да търся бутон(евентуално).Ще бъда благодарен на някой от Пловдив ако има същата и да проверим дали ще работят след смяна на бутона поне да изключа него от подозрение.

vaklinator
29-02-2008, 22:35
колега провери си буксата на копчето дали не се изхлузила даже малко. Успех.

mimo_
01-03-2008, 09:06
здр.колеги
имам един интересен проблем:(
колицата е с пълен ел пакет,огледалата също-проблема е само в това ,че същите(и двете) в момента се движат само на дясно и на долу с бутона за управление а на горе и и ляво се усеща,че има товар за генератора а не се движат.проверих по схемите и милсля,че са ОК.незная дали проблема не е в самия бутон.Някой има ли идея какво може да е преди да тръгна да търся бутон(евентуално).Ще бъда благодарен на някой от Пловдив ако има същата и да проверим дали ще работят след смяна на бутона поне да изключа него от подозрение.
Отваряш си джама и му помага6 с ръка няколко пъти. Хубаво е след пароструйка просто се зацапва одзат. :wink:

chikago
01-03-2008, 09:36
то така си го и оправям:)
пробвах с почистването и не става:(
дори копчето почистих цялото,наместваз замервах и т.н. уж всичко е ОК а уви.В моргите искат за едно копче 25лв. :frown: а аз не съм сигурен дали в него е проблема,може да е по исталацията ако мога да го проверя с някое което със сигурност работи и да зная дали е от него и дали да купувам друго.

ALFA CORSE
02-03-2008, 21:01
Провери ли дали стига ток до куплунга на огледалото?