PDA

View Full Version : Не ходете в БОШ сервиза ПОД КАТ!!!!!



ital_fen
05-03-2008, 17:59
Не ходете в бош сервиза ПОД КАТ. Заведох си Фиата там да ми видят таблото
защото парното спря. Отидох със РАБОТЕЩА аларма и централно заключване. След като си вземам колата, се пробвам да я отключа с дистанционното, и нищо не става. Влизам в колата и като вкарвам ключа колата започва да пищи. Съответно викам майстора да му кажа че алармата си беше наред и никога не е правила така! А той ми вика така дойде колата, така си беше. След което питам какво става и дали е нужно за да се оправи едно нещо да се развали друго? И те викат ами не сме сигурни че е в нас проблема. Абе общо взето загубена кауза. Но за да няма други пострадали имайте едно на ум!!!!

ЕДИТ: ЗА СЕРВИЗА НА БОШ СРЕЩУ МЕТРО ТОВА НЕ СЕ ОТНАСЯ. НЯМАТ НИЩО ОБЩО!!!

Kamen666
05-03-2008, 19:27
Ако си ходил при Галин това което описваш е НЕВЪЗМОЖНО да се случи !

ital_fen
05-03-2008, 21:17
Не го знам кой е, но въпроса е че ми осра нещо алармата, не ме е яд че се е повредила, случва се! Ама тея идиоти се опитаха да ми обяснят че така е била колата, вместо да се опитат да разберат како и има!

koolio
05-03-2008, 22:44
Затова който не разбира не трябва да пипа по колата, особено по електрическата система. На моята кола алармата сложена от "едно момче от квартала", както ми обясни продавача, та момчето е успяло да ми изгори централното заключване :evil: .

ital_fen
06-03-2008, 08:39
Ами и аз това казвам! Особено ФИАТ са с много странна електроника, то момчете може да не е искало да я предсака, ама поне можеха да се опитат да оправят нещо! А не да се опитват да изкарат че колата е била така! Мислех че щом е БОШ ако стане нещо може да поемат няква отговорност, но явно не е така!

virusalfa
06-03-2008, 08:55
За специалисти от сервизи БОШ електрониката на ФИАТ съм сигурен,че е странна.Ако беше Ауди или Фолксваген,си е песен направо,така е измислена,че само те могат да я чепкат :idea:

mikoasp
06-03-2008, 14:20
Ако си ходил при Галин това което описваш е НЕВЪЗМОЖНО да се случи !

Не мога да повярвам в това което се е случило с алармата ти!Аз и много други от нас Варненските фенове,които сме ползвали не веднъж услугите на магазина на Бош,чрез нашият колега spe4elist
-Ивайло и услугите в сервиза на Бош в лицето на Галин :shock:


Не се включвам в ролята на адвокат,всеки си има право на мнение и виждане по въпроса,още повече ти като потърпевщ :!:


Там ходим отдавна:http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=632&postdays=0&postorder=asc&start=15
...и за сега,поне аз мога да кажа,че съм изключително доволен :D

ital_fen
06-03-2008, 14:55
Аз и преди съм водил там мой коли и камиони.Нямало е проблеми но сега изглежда нещо са я дали на късо ли незнам како, ама е факт че не бачка. Не е проблема алармата, а отношението им. Едва ли не ме изкараха някъв дето от спортна злоба си е счупил алармата, и е отишъл при тях! Не мисля че подобно отношение е подходящо за асервиз от този ранг.

Ma7e4k0
12-03-2008, 22:51
от там ми е дебитомера за 146...НЕ СЪМ ДОВОЛЕН!!!То как иначе на троино по ниска цена.. :D

spe4elist
25-03-2008, 11:31
Не ходете в бош сервиз Варна. Заведох си Фиата там да ми видят таблото
защото парното спря. Отидох със РАБОТЕЩА аларма и централно заключване. След като си вземам колата, се пробвам да я отключа с дистанционното, и нищо не става. Влизам в колата и като вкарвам ключа колата започва да пищи. Съответно викам майстора да му кажа че алармата си беше наред и никога не е правила така! А той ми вика така дойде колата, така си беше. След което питам какво става и дали е нужно за да се оправи едно нещо да се развали друго? И те викат ами не сме сигурни че е в нас проблема. Абе общо взето загубена кауза. Но за да няма други пострадали имайте едно на ум!!!!
Колега, съжалявам за случката, но е добре да уточниш в Кой Сервиз БОШ ти се е случило това, щото Бош сервизи във Варна бол. И покрай некоректните колеги ще бъдат набедени и коректните такива... Издънки могат да се случат навсякъде, въпроса е да се реши проблема в крайна сметка. :|

spe4elist
25-03-2008, 11:34
Ако си ходил при Галин това което описваш е НЕВЪЗМОЖНО да се случи !

Не мога да повярвам в това което се е случило с алармата ти!Аз и много други от нас Варненските фенове,които сме ползвали не веднъж услугите на магазина на Бош,чрез нашият колега spe4elist
-Ивайло и услугите в сервиза на Бош в лицето на Галин :shock:


Не се включвам в ролята на адвокат,всеки си има право на мнение и виждане по въпроса,още повече ти като потърпевщ :!:


Там ходим отдавна:http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=632&postdays=0&postorder=asc&start=15
...и за сега,поне аз мога да кажа,че съм изключително доволен :D

Благодаря за топлите думи, за нас е винаги удоволствие да бъдем полезни с каквото можем :D

ital_fen
25-03-2008, 12:59
Не ходете в бош сервиз Варна. Заведох си Фиата там да ми видят таблото
защото парното спря. Отидох със РАБОТЕЩА аларма и централно заключване. След като си вземам колата, се пробвам да я отключа с дистанционното, и нищо не става. Влизам в колата и като вкарвам ключа колата започва да пищи. Съответно викам майстора да му кажа че алармата си беше наред и никога не е правила така! А той ми вика така дойде колата, така си беше. След което питам какво става и дали е нужно за да се оправи едно нещо да се развали друго? И те викат ами не сме сигурни че е в нас проблема. Абе общо взето загубена кауза. Но за да няма други пострадали имайте едно на ум!!!!
Колега, съжалявам за случката, но е добре да уточниш в Кой Сервиз БОШ ти се е случило това, щото Бош сервизи във Варна бол. И покрай некоректните колеги ще бъдат набедени и коректните такива... Издънки могат да се случат навсякъде, въпроса е да се реши проблема в крайна сметка. :|


Колега, сервиза е под КАТ.
Незнам защо стана така но повярвай ми повече няма да стъпя там. Крайно некоректно отношение, все пак отивам да си давам парите а те ме третират сякаш те ми дават пари. А освен това като ми "направиха колата" ги питах какво и беше? какво сменихте? И приемчика ми вика ами незнам майстора нещо смени, чакай каза:
Майстора дойде и вика ами отворих таблото и смених едно нещо там, и две крушки! Много беше обобщителен! Надявах се да попадна на някой като тебе но........ :roll:
Важното е че после си оправих алармата :D

Поздрави!

crazy_dude_
25-03-2008, 14:16
Много е гадно, да.
И на мен ми се случи същото преди време и то в сервиза на близък приятел.
Както казва колегата, не е важно, че са прецакали нещо...въпросът е отношението и това, че започват да те изкарват теб виновен, при положение, че колата е твоя и знаеш кое, как и дали е работело.

Вкрайна сметка не знам дали нормален човек ще си счупи нещо по колата, и ще отиде да се кара с хората.

Tinoto
25-03-2008, 14:32
БоШ под КАТ. Благодаря :)
И преди 3 години беше същото.

KirilSol
27-03-2008, 17:39
е сега някой ще се извини ли на Галин и Ивайло за "топлите" думи...щото се оказа, че не става въпрос за този BOSCH сервиз където ние ходим !:repuke:

trustworthy
27-03-2008, 20:06
Ще коригирам заглавието

ital_fen
28-03-2008, 09:20
[quote="trustworthy"]Ще коригирам заглавието[/quote

Извинявам се за заглавието, просто съм непросветен по въпроса колко
боша са във Варна. . Грешката е моя:wallbash: На засегнатите имате по една бира от мене :roll:

spe4elist
28-03-2008, 13:22
... На засегнатите имате по една бира от мене :roll:

Чак да съм се засегнал - не, но една бира мога да изпия! :D
Голяма! :D
С кеф! :D
В компания на Алфисти!!! :cheers:

ital_fen
28-03-2008, 17:49
... На засегнатите имате по една бира от мене :roll:

Чак да съм се засегнал - не, но една бира мога да изпия! :D
Голяма! :D
С кеф! :D
В компания на Алфисти!!! :cheers:

А на Алфисти дошли с Фиат?? Или задължително с алфата :?:
Да знам да не се изложа :mrgreen:
За бирата няма проблем!

trustworthy
28-03-2008, 18:06
А за всеотдайния и трудолюбив модератор една туба нафта няма ли да има бе :lol:

spe4elist
28-03-2008, 18:30
А на Алфисти дошли с Фиат?? Или задължително с алфата :?: Да знам да не се изложа :mrgreen:
За бирата няма проблем!

Фиат не беше ли собственост на Алфа? :wink:
Значи - няма проблем :D


А за всеотдайния и трудолюбив модератор една туба нафта няма ли да има бе :lol:

Нафта заведението не сервира. Не за друго, ами щото не му знаят мезето! :D :D :D
По метода на изключването - остава бира!!! :cheers:

valentino
28-03-2008, 20:41
ей да не чувам критика срещу Галин тоя човек два пъти ми е регулирал карбураторите на алфата ми като работеше в Кичево и с колата сам нямал грижи много добър майстор

ital_fen
29-03-2008, 08:57
А на Алфисти дошли с Фиат?? Или задължително с алфата :?: Да знам да не се изложа :mrgreen:
За бирата няма проблем!

Фиат не беше ли собственост на Алфа? :wink:
Значи - няма проблем :D


А за всеотдайния и трудолюбив модератор една туба нафта няма ли да има бе :lol:

Нафта заведението не сервира. Не за друго, ами щото не му знаят мезето! :D :D :D
По метода на изключването - остава бира!!! :cheers:

Aми аз мисля че беше СОБСТВЕНИК на Алфа ама няма значение :mrgreen:
Важното е да има повод да пием бира!

ital_fen
29-03-2008, 08:59
А за всеотдайния и трудолюбив модератор една туба нафта няма ли да има бе :lol:

И нафта бих ти качил ама нямам място къде да е сложа. По пътя към заведението дето пием бира, ако видим някой тираджия обещавам да му озточа нафтата :mrgreen:
Само си вземи фуния щото нямам!