PDA

View Full Version : Четете ли правилата на форума?!?



MrX
06-03-2008, 08:59
От доста време форума се превърна в място за депониране на душевни терзания и фекални отпадъци на куцо и кьораво. Прави ми впечатление, че всеки решил да напише нещо не се съобразява с никого и кикакви правила, уважение липсва и преобладават обидите и ругатните. Та отговорете ми на простичкият въпрос.........

Бобби
06-03-2008, 16:43
В самото начало ми се наложи....да прочета правилата...иначе нямаше да съм, май вече тук :shock: ...не съм много цвете за мирисане, но никога не сам си позволявъл да ругая или обиждам някой!...предпочитам някоя шега в добрия тон :roll: ...под достойнството ми е да се връзвам на някои с каруцарски език! въпреки възникнал спор :repuke: ...хора всякакви, шарен свят :shock: ....бих се засегнал само от добри приятели!!!...от виртуални герой...няма как :!: :comphits:...според мен трябва да има правила :busted_cop: ...не,че винаги ги спазвам...но не плача, като ме наказват :ban: ...сега се замислих :screwy: ..то в нашта държава!...има ли правила?...и ако има някакви!....кой ги спазва? :waving:

tokata_pz_flex
06-03-2008, 17:10
то е пълно с хора които немогат да четат , ама иначе са много компетенти и отворени !

pent
06-03-2008, 17:29
че те правилата по форумите са едни и същи... съгласяваш се набързо с тях и продължаваш напред :)

EMo0o
06-03-2008, 18:21
че те правилата по форумите са едни и същи... съгласяваш се набързо с тях и продължаваш напред :)

Pent , ти ли беше вчера на Екото на България ?? Ние бяхме със колегата nvladev за малко ремонт на неговата 166-ца :P :)

По темата , чета , ако видя по заглавията нещо различно от другите форуми :) Мисля ,че на никого нищо не пречи да ги прочете :!: ;)

Nasko_77
06-03-2008, 20:07
Те правилата не бяха ли нещо за ред и дисциплина, ако мога така да се изразя :roll:
Тааа... не е ли малко късничко за човек със шофьорска книжка да се превъзпитава :screwy: Не че ми пречат правилата, но мисля че... Драган, Иван или Шишман, ако нямат елементарна култура... правилата са безпомощни. :?

Едно е да ги прочетеш... друго е да ги спазваш. Иначе почти съм сигурен, че всеки ги е чел.

търтей
06-03-2008, 20:10
трева да има опция
е за чий да ги чета като аз съм ги писал :wink:

Blade
06-03-2008, 20:14
трева да има опция
е за чий да ги чета като аз съм ги писал :wink:
Хахаха еее нищо, повторението е майка на знанието ;)

fred
06-03-2008, 23:06
Има форум, има проблеми, няма форум - няма проблем /вариация на Сталинови премУдрУусти/
Натиснах средната дупка от анкетата.

MrX
07-03-2008, 13:16
че те правилата по форумите са едни и същи... съгласяваш се набързо с тях и продължаваш напред :)

Pent , ти ли беше вчера на Екото на България ?? Ние бяхме със колегата nvladev за малко ремонт на неговата 166-ца :P :)

По темата , чета , ако видя по заглавията нещо различно от другите форуми :) Мисля ,че на никого нищо не пречи да ги прочете :!: ;)

А мога ли да попитам ти как отговори на въпросчетата в анкетата или да предположа, че си един от тези 7 "свободни електрона" даващи мило и дараго да дадът лептата си за деня

EMo0o
07-03-2008, 15:42
че те правилата по форумите са едни и същи... съгласяваш се набързо с тях и продължаваш напред :)

Pent , ти ли беше вчера на Екото на България ?? Ние бяхме със колегата nvladev за малко ремонт на неговата 166-ца :P :)

По темата , чета , ако видя по заглавията нещо различно от другите форуми :) Мисля ,че на никого нищо не пречи да ги прочете :!: ;)

А мога ли да попитам ти как отговори на въпросчетата в анкетата или да предположа, че си един от тези 7 "свободни електрона" даващи мило и дараго да дадът лептата си за деня

Грешиш , не съм от така наречените "електрони" ;) Мисля , че трябва да се четат , но самия аз (признавам си) не съм ги прочел всичките :!:

MUROMAN
07-03-2008, 19:04
аз съм ги чел.и се опитвам да ги спазвам.

Pinky
09-03-2008, 09:04
'се тая дали ги четем или не, след като не важат за всички и се интерпретират свободно

Blade
12-03-2008, 07:26
Да, чел съм ги, спазвам ги доколкото мога, старая се да съм почтен юзър.