Log in

View Full Version : Как да скрием рег. номер



vovata
07-03-2008, 06:26
Колеги,имаше една стара тема но не можах да я намеря за една пластмаса която се слага на рег. номер и камерите не могат да я снимат.
Та мисълта ми е от къде може да се намери такава плака ?

П.П. От лятото сега ми доиде един акт със снимка,щракнали са ме на сарафово. А там къде има камери :roll:

Furious 155
07-03-2008, 08:00
Колеги,имаше една стара тема но не можах да я намеря за една пластмаса която се слага на рег. номер и камерите не могат да я снимат.
Та мисълта ми е от къде може да се намери такава плака ?

П.П. От лятото сега ми доиде един акт със снимка,щракнали са ме на сарафово. А там къде има камери :roll:

Лошо е ако те хванат, че е подсъдно мисля туй с тия плексигласи!

pent
07-03-2008, 08:13
по спомени май пишеха че мажат с некви пасти... и изглеждало нормално но като снима камерата нищо не излиза....

баси технологията колко е напреднала :roll:

MainaCore
07-03-2008, 08:37
по спомени май пишеха че мажат с некви пасти... и изглеждало нормално но като снима камерата нищо не излиза....

баси технологията колко е напреднала :roll:

и аз знам за някакъв спрей със същото действие :)

lyuli
07-03-2008, 08:49
лак за коса, но поне 3 пласта

SFINKS
07-03-2008, 09:09
да не се накъдри номера с тоя лак :gayfight:

Бобби
07-03-2008, 09:23
Интересна темичка!...някой, ако каже с какво точно става....може да се възползвам някой път :roll:

TRENDi
07-03-2008, 09:37
Ето една от темите:
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... highlight= (http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=14715&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=)

А търсачката за нищо не става...

EvgeniiM
07-03-2008, 09:49
Интересна темичка!...някой, ако каже с какво точно става....може да се възползвам някой път :roll:

един спрей - 70 лв струва в магазина за оптичен тунинг срещу центъра по хигиена . Стига за 4 номера - демек две коли

Sev
07-03-2008, 09:56
Ловци на Митове тестваха всякакви методи
нито един не подейства и на снимката номера се виждаше :D

piqnica
07-03-2008, 10:16
Ловци на Митове тестваха всякакви методи
нито един не подейства и на снимката номера се виждаше :D

Да не мислиш, че точно по тази телевизия ще покажат как се прави този номер? Точно там казват, че не става !!!
Номера става. Остава въпроса - "Как ?"

SFINKS
07-03-2008, 10:36
много лесно става , не си миеш колата 2 месеца и никой посмъртно не може да ти види номера ......

slav40
07-03-2008, 10:48
и полицая като те види ще си счупи караката да те спре

alra
07-03-2008, 11:02
извинявям се за спама по темата, но може ли да ми кажете каква може да е причината да си смениш номера на колата? В какви случаи се прави? Имам някои предположения, но може ли вие като по-опитни да кажете. Благодаря ви предварително

mim
07-03-2008, 11:05
може да го смениш и само защото този в момента не те кефи, но си плащаш за номер "по желание" + новите документи

Бобби
07-03-2008, 11:29
Интересна темичка!...някой, ако каже с какво точно става....може да се възползвам някой път :roll:

един спрей - 70 лв струва в магазина за оптичен тунинг срещу центъра по хигиена . Стига за 4 номера - демек две коли...мерси за инфото ...пробвал ли си го?

MrX
07-03-2008, 11:38
А не е ли по добре да не се правите на "тарикатчета" и отворковци и да си спазвате ЗДПП и да няма нужда от тия спрейове, пасти, кал и тем подобни простотии

bouncer
07-03-2008, 11:50
пък и тези спрейове и простотии работят само за камери със светкавица, защото действието им е да отразяват светлината на светкавицата за да не се вижда номера. в България се заснема по дръг метод. тук е видео наблюдение и снимките се свалят от видеокамери. това при нас не работи!

100letov
07-03-2008, 19:06
пък и тези спрейове и простотии работят само за камери със светкавица, защото действието им е да отразяват светлината на светкавицата за да не се вижда номера. в България се заснема по дръг метод. тук е видео наблюдение и снимките се свалят от видеокамери. това при нас не работи!

мдааа... В квартала има една Хонда Прелюд, Англииска супер тунингована със пластмаси на номерата (щото в англия камерите са повече от полицайте и са на технологията със светкавиците). Та там всеки уважаващ себе си рацер има такава за да си спести малко грижи. В БГ е друго, попадали са ми кадри от камери на близкото голямо кръстовище, през което забелязах да минава и хондата и номера и се виждаше перфектно... :roll:

Та както каза колегата MrX, спазвайте закона, не мислете как да го преебете :lol:

Derry
07-03-2008, 19:55
Чувал съм, че има GPS карти с отбелязани камерите. Ама колко е вярно незнам.

acko88
07-03-2008, 20:01
Незнам аз мисля да пробвам да изхабя един флакон лак за коса по номерата дано има някав ефект че от честитки трябва да си правя втора поща :(

lyuli
07-03-2008, 20:37
Незнам аз мисля да пробвам да изхабя един флакон лак за коса по номерата дано има някав ефект че от честитки трябва да си правя втора поща :(

еми ако камерите са със светкавици - ще има ефект.

EMo0o
07-03-2008, 22:53
Незнам аз мисля да пробвам да изхабя един флакон лак за коса по номерата дано има някав ефект че от честитки трябва да си правя втора поща :(

еми ако камерите са със светкавици - ще има ефект.

Не са ... камерите са като наблюдателните за музей , училища , магазини и тн ... :)

lyuli
07-03-2008, 23:08
Незнам аз мисля да пробвам да изхабя един флакон лак за коса по номерата дано има някав ефект че от честитки трябва да си правя втора поща :(

еми ако камерите са със светкавици - ще има ефект.

Не са ... камерите са като наблюдателните за музей , училища , магазини и тн ... :)

той човека е в Италия, там такива ли са?

Kris
07-03-2008, 23:26
П.П. От лятото сега ми доиде един акт със снимка,щракнали са ме на сарафово. А там къде има камери :roll:

Пич, въпроса ми не е по темата, но имаш ли представа колко време след снимката ти носят акта?? И как ти дойде акта, по пощата ли ??

EMo0o
07-03-2008, 23:46
Незнам аз мисля да пробвам да изхабя един флакон лак за коса по номерата дано има някав ефект че от честитки трябва да си правя втора поща :(

еми ако камерите са със светкавици - ще има ефект.

Не са ... камерите са като наблюдателните за музей , училища , магазини и тн ... :)

той човека е в Италия, там такива ли са?

Предполагам , при нас са нови .. следователно по нови стандарти (надявам се) ;)

Furious 155
08-03-2008, 00:43
Чувал съм, че има GPS карти с отбелязани камерите. Ама колко е вярно незнам.

Дам има и такива карти. Иначе да камерите в София специално снимат в непрекъснат режим и това с мазилото няма да свърши работа.

vovata
08-03-2008, 07:22
Пич, въпроса ми не е по темата, но имаш ли представа колко време след снимката ти носят акта?? И как ти дойде акта, по пощата ли ??
Лично ти го връчват !
Катаджий са идвали до вкъщи три пъти,докато ме намерят.
На снимката която ми показаха не се виждаше кои шофира,така било позакона за защита на личноста,стъклата бяха затъмнени.
Акта отива по месторегистрация на колата и търсят собственика !
Снимали са ме август,намериха ме януари !

Mind_Control
08-03-2008, 14:27
Лепиш един лист хартия на номера и пишеш на него FUCK THE POLICE и се скрива перфектно. От там като те спрат куките и почнат да се правят на интересни им плескаш закона в лицето, даваш им 10 лв. махаш надписа и палиш.. след 500 м. спираш и пак лепиш листа на номера.

Законовото основание да им плеснеш 10 лв в челата и да си тръгнеш е това:

Чл. 183. (1) (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) Наказва се с глоба 10 лв. водач, който:

4. (отм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г., предишна т. 3 - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) управлява превозно средство с нечетлив или закрит по какъвто и да е начин регистрационен номер.

botsos
09-03-2008, 02:47
Лепиш един лист хартия на номера и пишеш на него FUCK THE POLICE и се скрива перфектно. От там като те спрат куките и почнат да се правят на интересни им плескаш закона в лицето, даваш им 10 лв. махаш надписа и палиш.. след 500 м. спираш и пак лепиш листа на номера.

Законовото основание да им плеснеш 10 лв в челата и да си тръгнеш е това:

Чл. 183. (1) (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) Наказва се с глоба 10 лв. водач, който:

4. (отм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г., предишна т. 3 - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) управлява превозно средство с нечетлив или закрит по какъвто и да е начин регистрационен номер.

извинявай, но какво става като си махнеш листчето?! хоп - номера на колата и пак акт. :)

Mind_Control
09-03-2008, 11:06
Лепиш един лист хартия на номера и пишеш на него FUCK THE POLICE и се скрива перфектно. От там като те спрат куките и почнат да се правят на интересни им плескаш закона в лицето, даваш им 10 лв. махаш надписа и палиш.. след 500 м. спираш и пак лепиш листа на номера.

Законовото основание да им плеснеш 10 лв в челата и да си тръгнеш е това:

Чл. 183. (1) (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) Наказва се с глоба 10 лв. водач, който:

4. (отм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г., предишна т. 3 - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) управлява превозно средство с нечетлив или закрит по какъвто и да е начин регистрационен номер.

извинявай, но какво става като си махнеш листчето?! хоп - номера на колата и пак акт. :)

Да, но ти листа ще го махаш само ако те спрат и ти направят проблем... Както казах след 100 метра нагоре по улицата слизаш и лепиш нов. Нали въпросът е да не те ловят камерите...

botsos
09-03-2008, 12:21
[quote="Mind_Control":8xlm026i]Лепиш един лист хартия на номера и пишеш на него FUCK THE POLICE и се скрива перфектно. От там като те спрат куките и почнат да се правят на интересни им плескаш закона в лицето, даваш им 10 лв. махаш надписа и палиш.. след 500 м. спираш и пак лепиш листа на номера.

Законовото основание да им плеснеш 10 лв в челата и да си тръгнеш е това:

Чл. 183. (1) (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) Наказва се с глоба 10 лв. водач, който:

4. (отм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г., предишна т. 3 - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) управлява превозно средство с нечетлив или закрит по какъвто и да е начин регистрационен номер.

извинявай, но какво става като си махнеш листчето?! хоп - номера на колата и пак акт. :)

Да, но ти листа ще го махаш само ако те спрат и ти направят проблем... Както казах след 100 метра нагоре по улицата слизаш и лепиш нов. Нали въпросът е да не те ловят камерите...[/quote:8xlm026i]

:th_up:

Blade
11-03-2008, 14:48
Да, но ти листа ще го махаш само ако те спрат и ти направят проблем... Както казах след 100 метра нагоре по улицата слизаш и лепиш нов. Нали въпросът е да не те ловят камерите...
Хитро, но много рисковано според мен...[/quote]

angelovi69
20-05-2012, 20:28
Да повдигна темата, че напоследък, след снимките, които получих, се чувствам като филмова звезда и не знам кога пак ще съм участник в бързи и яростни.
Малко инфо по темата-не знам колко е истина
НАПРАВО КОПИРАМ СТРАНИЦАТА ОТ ЛИНКА ПО-ДОЛУ
http://www.maslaigresi.com/index.php?productID=2219

Защита от заснемане на регистрационния номер от камерите по пътищата PhotoBlocker 200мл. спрей

http://www.maslaigresi.com/images/cart_big_navy.gif (http://www.maslaigresi.com/index.php?shopping_cart=yes&add2cart=2219) Цена: 30.00лв

Наличност: ДА По-голямата част от камерите използват червена светлина или силна светкавица за снимка на регистрационните номера на автомобилите. След като напръскате вашия регистрационен номер, със специалната формула на PhotoBlocker той произвежда мощни отблясъци, който се отразяват обратно към камерата. Това скрива образа на вашия регистрационен номер, което го прави невидим. С PhotoBlocker спрей, правите регистрационния си номер невидимо за трафик камери но видим с просто око. Начин на употреба: Почистете регистрационния номер. Преди да започнете да пръскате вашия регистрационен номер си осигурете подходящо място без вятър. Нанесете лек слой от PhotoBlocker™ спрей върху своя номера и го оставете да изсъхне. След това повторете процедурата още 3-4 пъти докато се получи хубав гланц с блясък върху вашия регистрационен номер. Вече сте защитени. Сега имате един отличен шанс да избегнете даването на излишни пари за фиш или акт ако сте карали с превишена скорост и сте засечени от камерите. Доставка до офис на Еконт Експрес 4.20лв.

stelt
20-05-2012, 20:53
Трябва някой да си напръска табелите и да се прежали да мине бързо покрай някоя камера.
Аз лично се съмнявам в ефекта на този лак.

Jivko7777
20-05-2012, 21:50
това ще подейства само вечер когато като минаваш си пуска светкавица ;) през деня те не използват светкавица следователно никакъв ефект ;)

The_Game
21-05-2012, 02:55
Aз имам друга идея, за предния номер.

http://www.youtube.com/watch?v=zCypnzSZk9s
Имам същия плеър и може да модифицираш механизма и си изваждаш другия номер от пред и си караш с 200 по магистралата, пък нека те снимат камерите.

Orm
21-05-2012, 11:07
Когато караш по магистралта с 200, с това ти искаш да покажеш колко си велик , и как не ти дреме за законите ( за града това важи 2 пъти повече ), като си толкова велик и имаш топки да нарушаваш трябва да имаш топки и да си носиш последствията ........а не да се криеш като мишка

slik4eto
21-05-2012, 11:34
Когато караш по магистралта с 200, с това ти искаш да покажеш колко си велик , и как не ти дреме за законите ( за града това важи 2 пъти повече ), като си толкова велик и имаш топки да нарушаваш трябва да имаш топки и да си носиш последствията ........а не да се криеш като мишка
стига комплекси бе хора

Orm
21-05-2012, 13:02
стига комплекси бе хора

И аз това казвам..... стига с комплекси... безсмислени наршения .... карал съм до бургас с 120-130 на магистрала и съм карал 160-180 .... разликата максимум да е 20-25 минути..... Напълно безмислено занимание имайки предвид рисковете (желязото си желязо)... А ако толкова обичате високите скорости , това се прави извън движението , далеч от возещите се в другите коли деца ......

Susscrofa
21-05-2012, 13:28
Не разбирам съществуването на тема, в която се дават описания и съвети, как грубо и нагло да погазим закона!:rockon:

BLUE1
21-05-2012, 13:43
Това не са съвети за погазване на закона! Това са глупости за наивници желаещи да нарушават закона без да си платят. Единственият спрей който ще скрие номера ви от камерите е черен емайл лак.

The_Game
21-05-2012, 16:28
Aбе всички съвети тука ако се ползват най-малки проблем ще е ако е с цел показване на ЗДвП, ако се сещате какво имам в предвид ;)

Susscrofa
21-05-2012, 16:34
Aбе всички съвети тука ако се ползват най-малки проблем ще е ако е с цел показване на ЗДвП, ако се сещате какво имам в предвид ;)

Я опитай пак:)

The_Game
21-05-2012, 17:50
Я опитай пак:)


Oх цяла нощ не съм спал минутка даже.


Исках да кажа, че ако целта на цялата тая работа е да се прекрачи закона за движение по пътищата ще е супер.

Проблем ще е ако целта е нещо по-сериозно.


Отново се извинявам (дано до вечерта успея да заспя :gives[1]:)

митака-пловдив
21-05-2012, 18:45
Темата е екстра,стига сте се вживявали.

Ще погазвам каквото си искам,аз тия закони не съм ги искал.Глобите от тях да не би да ходят за пътищата или за инфраструктура?А,м?
Нее,някой огрухан депутат си бръкне в някое отверстие,после исмуквайки субстанцията от ноктите си решават какви нови глоби да налагат или увеличават.Ае сиктир.Мен ме снимаха веднъж на околовръстното шосе и дето някой тъпак е решил че заради некъв строеж е трябвало да тури знака в храсталака,и не стига това ами и 50 километра ограничение даже.И естествено лешоядите се боднали зад храста и снимат,снимат,снимат.....
Платих си в срок,ползвах отстъпката и с най-голям кеф им пожелах само свещи за умряло да си купят с тия пари.Па ако щът и свещи за отзад да си купят.

Купих си един готин АНТИрадар - абсолютно забранен.
В навигацията сложихме карта със всички стационарни камери и такива на които обикновенно седят фекалийте.
На номера му лепя изолирбанд и в един определена вечер през седмицата минавам по веднъж със 160-70 през камерите на АМ Тракия посока София и после наобратно.

А те снимат ли снимат горките :)

Съжалявам че нямам нещо по-бързо подвижно да чупя всяка седмица рекорда за превишена скорост.:pirate:

lordliness
21-05-2012, 19:01
Онзи, транспортера го беше направил най- добре, върти си номера, когато си поиска :), неговото беше с два номера, но спокойно може да се направи и повече.

Orm
21-05-2012, 19:16
Темата е екстра,стига сте се вживявали.

Ще погазвам каквото си искам,аз тия закони не съм ги искал.Глобите от тях да не би да ходят за пътищата или за инфраструктура?А,м?
Нее,някой огрухан депутат си бръкне в някое отверстие,после исмуквайки субстанцията от ноктите си решават какви нови глоби да налагат или увеличават.Ае сиктир.Мен ме снимаха веднъж на околовръстното шосе и дето някой тъпак е решил че заради некъв строеж е трябвало да тури знака в храсталака,и не стига това ами и 50 километра ограничение даже.И естествено лешоядите се боднали зад храста и снимат,снимат,снимат.....
Платих си в срок,ползвах отстъпката и с най-голям кеф им пожелах само свещи за умряло да си купят с тия пари.Па ако щът и свещи за отзад да си купят.

Купих си един готин АНТИрадар - абсолютно забранен.
В навигацията сложихме карта със всички стационарни камери и такива на които обикновенно седят фекалийте.
На номера му лепя изолирбанд и в един определена вечер през седмицата минавам по веднъж със 160-70 през камерите на АМ Тракия посока София и после наобратно.

А те снимат ли снимат горките :)

Съжалявам че нямам нещо по-бързо подвижно да чупя всяка седмица рекорда за превишена скорост.:pirate:

Само заради този коментар трябва да ти вземат книжката и да не ти я връщат докат не ти дойде мозък в главата. Слава богу че има полицаи поне някак да ни пазят от такива малоумщини - излизам на магистралата да мина пред камерата с 170 ?!?!?!? WTF Каква е целта на занятието ????? Друга работа нямаш ли си??? Иначе всички някога стигат до това че трябва да се кара разумно и да се спазват правилата.....някои когато го осъзнаят вече е късно за тях ( и за някой невинен на пътя ) - пожелавам ти да не си от тези!!!!

митака-пловдив
21-05-2012, 20:06
Само заради този коментар трябва да ти вземат книжката и да не ти я връщат докат не ти дойде мозък в главата. Слава богу че има полицаи поне някак да ни пазят от такива малоумщини - излизам на магистралата да мина пред камерата с 170 ?!?!?!? WTF Каква е целта на занятието ????? Друга работа нямаш ли си??? Иначе всички някога стигат до това че трябва да се кара разумно и да се спазват правилата.....някои когато го осъзнаят вече е късно за тях ( и за някой невинен на пътя ) - пожелавам ти да не си от тези!!!!



Цъ,не съм.
Ама аз и книжка нямам,така че няма какво да ми вземат :)
Най-много да вземат "нещото" за камшик :flowers:

Orm
21-05-2012, 20:24
Цъ,не съм.
:flowers:

Засега!

Drag0
21-05-2012, 20:38
[B]Да повдигна темата, че напоследък, след снимките, които получих, се чувствам като филмова звезда и не знам кога пак ще съм участник в бързи и яростни.

Mythbusters нарочно не тестваха всички ситуации а някакви смешни колкото да си направят шоуто.
Такива спрейове имат ефект ако:
-не вали
-тъмно е
-камерите са със светкавици (У нас камерите не са такива доколкото знам)
Има ефективен АНТИрадар, който обърква лазерни радари. Обаче в България лазерните радари не са масови.
Един познат ми се хвалеше че има работещ АНТИрадар за нелазерните радари , не не му повярвах а и сумата , която е платил беше колосална.
За камери без инфрачервен филър снимащи задният номер на колата също има решение .

митака-пловдив
21-05-2012, 21:06
Mythbusters нарочно не тестваха всички ситуации а някакви смешни колкото да си направят шоуто.
Такива спрейове имат ефект ако:
-не вали
-тъмно е
-камерите са със светкавици (У нас камерите не са такива доколкото знам)
Има ефективен АНТИрадар, който обърква лазерни радари. Обаче в България лазерните радари не са масови.
Един познат ми се хвалеше че има работещ АНТИрадар за нелазерните радари , не не му повярвах а и сумата , която е платил беше колосална.
За камери без инфрачервен филър снимащи задният номер на колата също има решение .

Село Подслон,посока Сливен,със светкавица.АМ Тракия,на изхода на Пловдив,посока София със светкавица.
От тая в Подслон съм виждал снимка на колега,вижда си се идеално.А тия на магистралата както казах,редовно им пробвам светкавиците :)

Антирадар - да,ама ако го скриеш добре,иначе проблем.
Освен че съм го скрил,съм го направил да се изключва от копчето за подгрев на огледалата и задния джан (зимата ще видя къде ще му мисля място) щото ще е тъпо да ме спрат а той да продължи да цирика :)

BLUE1
21-05-2012, 21:12
Гориш Митак, вече всички катаджии в Пловдив знаят за теб и колата ти.:guillotine:

ФЕРАРИСТ
21-05-2012, 21:27
Село Подслон,посока Сливен,със светкавица.
Подслонската не бачка от доста време вече....
Най - ефективно е смяната на номера чрез въртене или нещо от сорта, но е безмислено, а и най - вече тва действие се води престъпление.......а все пак законодателя допуска нарушаването на закона с нарушения, но престъпленията все пак са друго нещо.......


Антирадар - да,ама ако го скриеш добре,иначе проблем.

Никакъв проблем няма, даже помага пред куките, веднъж преди време искаха да ми вменят скорост, а радара им даже не беше пуснат.......

Drag0
21-05-2012, 21:39
Никакъв проблем няма, даже помага пред куките, веднъж преди време искаха да ми вменят скорост, а радара им даже не беше пуснат.......

Радар детекторите са легални в България , антирадара е друго и е забранен.

vovata
21-05-2012, 21:46
Горта се разлисти !!!
Двоино лепящо тиксо на една от цифрите, едно листо отгоре и гас !

ФЕРАРИСТ
21-05-2012, 21:53
Радар детекторите са легални в България , антирадара е друго и е забранен.
E тва да, ползвах израза само щото те често радар детекторите така ги наричат.......

митака-пловдив
21-05-2012, 21:57
Гориш Митак, вече всички катаджии в Пловдив знаят за теб и колата ти.:guillotine:


Колите ми се водят на офшорки на Кайманите :)

Куките могат да ме хванат за ауспуха :rosso_spider:


Абе да не ви е подгонила параноята за голямата конспирация?Я по-смело,кви са тия недомлъвки?Органите дебнат с месеци някой виртуален "пират" за два качени филма и свален албум на лейди Гарга . Вие сте се подертили че някой щял нещо да прочете,да не би да ви чака утре пред колата със стоп палката? :)

ФЕРАРИСТ
21-05-2012, 22:05
подертили че някой щял нещо да прочете,да не би да ви чака утре пред колата със стоп палката? :)
Пред нея добре, да не земе вътре в нея да ни чака.....:dance::dance:

BLUE1
21-05-2012, 22:08
Колите ми се водят на офшорки на Кайманите :)

Куките могат да ме хванат за ауспуха :rosso_spider:


Абе да не ви е подгонила параноята за голямата конспирация?Я по-смело,кви са тия недомлъвки?Органите дебнат с месеци някой виртуален "пират" за два качени филма и свален албум на лейди Гарга . Вие сте се подертили че някой щял нещо да прочете,да не би да ви чака утре пред колата със стоп палката? :)


Не утре Митак, сега сега. Погледни през прозореца патрулката е долу и едната кука даже нещо бара ауспуха на осмака- сигурно е топъл още. Ако след малко някой звънне на врата- не отваряй! :sister3:

митака-пловдив
21-05-2012, 22:08
Пред нея добре, да не земе вътре в нея да ни чака.....:dance::dance:


Да,да и да е минал преди това през всички камери и снимачки с превишена скорост с нея :bounce8:

Orm
21-05-2012, 22:37
Всичките сте за :smackbum::smackbum::smackbum:

митака-пловдив
21-05-2012, 22:40
Всичките сте за :smackbum::smackbum::smackbum:


Човек малко майтап да не си направи :)