PDA

View Full Version : как се пише Джуджаро ? дискусия



Kostadin
25-08-2005, 11:30
Еми да им е честито. А, защо последно?

шото вече е спряно от производство, Брера-та го наследява ....

Това значи ли че вече нема Алфа в призводство с дизайн Пинифарина??
има, Брерата даже по официялни данни GTV-то още не слезнало от производство :wink: в последния брой на Автожурнал имаше карта на кой , къде какви коли произвежда та ми направи впечатление че в студията на Пининфарина се разработва Брерата и GTV-то :book:

:book: АААА колега Брера е изцяло на Джуджаро......
мда току що проверих и се оказа прав колега с изключение на една малка подрабност не Джуджаро а Джурджаро :wink:

търтей
25-08-2005, 11:37
малка подрабност не Джуджаро а Джурджаро :wink:

:screwy:
Giorgetto Giugiaro се казва човека

Kostadin
25-08-2005, 11:47
малка подрабност не Джуджаро а Джурджаро :wink:

:screwy:
Giorgetto Giugiaro се казва човека
ми тия "http://www.carexpert.ru/publ.php3?from=alfab&publid=alfaba01" що пишат тогава така: "Новый шедевр Джурджаро" а после пък това:"Времена, когда на автомобильном дизайнерском Олимпе безраздельно господствовали Бертоне и Пининфарина, ушли безвозвратно. Теперь бал правит триумвират, причем с ярко выраженным лидером, потеснившим "старых мастеров". Речь - о Джорджетто Джуджаро (Giorgetto Giugiaro)"
ебаси и тия ако знаят как се пише пак ще е добре...ама се едно ако ще и джор джар да е :lol:

BatVas
25-08-2005, 12:05
[quote="LuckyMan":itjy8fdp]Еми да им е честито. А, защо последно?

шото вече е спряно от производство, Брера-та го наследява ....

Това значи ли че вече нема Алфа в призводство с дизайн Пинифарина??
има, Брерата даже по официялни данни GTV-то още не слезнало от производство :wink: в последния брой на Автожурнал имаше карта на кой , къде какви коли произвежда та ми направи впечатление че в студията на Пининфарина се разработва Брерата и GTV-то :book:

:book: АААА колега Брера е изцяло на Джуджаро......
мда току що проверих и се оказа прав колега с изключение на една малка подрабност не Джуджаро а Джурджаро :wink:[/quote:itjy8fdp]
"Випреки че концептуалният Брера бе разработен от Джуджаро в Италдизайн, говори се че серийния модел ще се произвежда от Пинифарина...." -цитирам Ник Харис-които и да е той

valjo
25-08-2005, 12:09
"Випреки че концептуалният Брера бе разработен от Джуджаро в Италдизайн, говори се че серийния модел ще се произвежда от Пинифарина...." -цитирам Ник Харис-които и да е той

е това не е прецедент, Фиат Купе също е дизайн на Чентро Стиле, а е произвеждан от Пининфарина, заради малките бройки

Dodo 155
25-08-2005, 12:15
Джорджето Джуджаро мисля най-правилно да го кръстиме ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ и да приключиме със спора :Tease: :clapping: :tooth: :tooth:
Някой да има затруднение с изсписването и произнасянето на ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ :roll: :lol: :lol: :lol:

търтей
25-08-2005, 12:35
Някой да има затруднение с изсписването и произнасянето на ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ :roll: :lol: :lol: :lol:

ти па - джар джар бинкс е къде по лесно за произнасяне :pfbbt: :devil:

MONI
25-08-2005, 14:53
за да приключи спора................. :wink:

http://moni.alfaromeo-bg.com/alfaBrera-inter-01.jpg

EvgeniiM
25-08-2005, 17:52
Еее, Мони що така грубо, не мислиш за спокойния ни сън

Lucky
26-08-2005, 10:05
:party: Хлъц :!:

MONI
26-08-2005, 10:41
Еее, Мони що така грубо, не мислиш за спокойния ни сън

Не бе споко тва е мойта от вътре....... :dance: :dance: :dance: :afro: :rotfl:

EvgeniiM
26-08-2005, 19:57
Пък аз днес видях гума Vredestein еди къв си не помня модел с гордия надпис Giugiaro design :idea:

Mury
26-08-2005, 20:30
Пък аз днес видях гума Vredestein еди къв си не помня модел с гордия надпис Giugiaro design :idea:Ами бате тя е модел отпреди 4-5 години и е мнооо яка :biker: :biker: :biker: :hehe: