PDA

View Full Version : Смяна на вариатор или ремонтен комплект ?



Доко
12-03-2008, 23:01
Здравейте,чудя се дали има в Бургас сервиз в който могат да ми сменят вариатора читаво,или да мина ефтино с ремонтен комлект,което всъщност трябваше да свърша още октомври миналата година когато смених ремъците,но за жалост в сервиза в който правих ремонта ми казаха ,че съм бил с новия модел ДВГ(тогава не се зачитах във форума) и нямало ремонтен комплект ,а се сменял целия вариатор,което сега ми се струва малко безпочвено (инфото м/у другото са го получили от официалния сервиз на Алфа в бургас),та ,ако има някой колега в нашия мил град с повече опит с вариатор проблема и е доволен от отстраняването му в родния ни град,моля да сподели,ако не ,ще се ходи в София.Благоря предварително

Доко
12-03-2008, 23:15
Става въпрос за 156 2.0 декември 98г

Novachev
13-03-2008, 07:35
Има фирмени сервизи кедето могат и да го сменят ама за много пари става вупрос за Кафеджиев и Ауто+ в комлука.Но аз имам пети за зацепване за ангренаж така че ако искаш пиши ми на Л.С. да ти дам тел на едн познат да го питаш той е запознат с тази процедура.

dyni
14-03-2008, 16:00
Колеги и аз се интересувам за същото нещо само че за Варна.Искам да си оправя вариатора ама не знам къде да ходя.Ходих при сервиза на италианеца долу до краезерния ама нещо мошеници ми се струват...
Ако можете да ми кажете читав сервиз по нашите проблеми.

toreto
20-01-2011, 14:12
колеги някой знаели в русе каде мога да намеря ремонтен комплек за вариатора на алфа 147 1,6 16v ts

oem
20-01-2011, 14:47
В ТИН. http://www.tincar.bg/index.php?option=com_contact&view=contact&id=11:2008-12-19-18-05-51&catid=12:contacts&Itemid=15

shotokanarai
21-01-2011, 11:14
Колега за Варна отиди в сервиза на Алфа Ромео,който се намира на мгастрилата на изхода на Варна.Веднага след камерите на магистралата има шоу рум на Хюндай и веднага след него е сервиза на Алфа.Цялата сграда е червена и е представителство и сервиз на Алфа Ромео.Не можеш я пропуснеш.Отиваш там и търсиш Вихрен.Момчетата са доста опитни и свестни.Успех.