PDA

View Full Version : НЯКОИ ЗНАЕ ЛИ СНОСЕН БОЯДЖИЯ В СОФИЯ !!!!



bankeraclub
15-03-2008, 20:52
Здравейте колеги, преди няколко месеца си взех една много добра Алфичка, но както всякак кола имаше малко забележки и сега кат се пооправи времето искам да си ги оправя. Някой знае ли сносен бояджия в София, който да работи добре и все пка да не е кожодер :) Мерси много

cassillas
15-03-2008, 21:17
Онзи ден случаино попитах един бояджия които боядисва коли в един гараж.И само информативно го попитах колко струва да се пребоядиса цяла кола и колко на отделен елемент.И тои каза между 1200 и 1500лв за цяла кола и към 120лв на елемент в зависимост от вида боя.Питах и колко ще бъде със собствени материали и ми каза че материалите са 1/3 от цената, а труда е по-скъп.Ако те интересува ще питам за телефон, в Гео Милев се намира.
*Не знам точно как боядисва , ама го гледах че доста усърдно китосваше, грундираше и боядисваше.Не разбирам от такива работи но изглеждаше че се старае!

alex052
16-03-2008, 14:14
Наскоро си правих колата/брони,преден капак и задна дясна врата/
дразнеха ме разни драскотини а и двете брони бяха поожулени.
Адски съм доволен от сервиза хората найстина се постараха много.
Цвета на колата ми е перла и то май най-трудна за работа-azuro nuvola 615b или нещо такова се казваше.

И подготовката и боята станаха много добре.Ако искаш ще ти пратя координатите.

fred
18-03-2008, 21:06
Наскоро си правих колата/брони,преден капак и задна дясна врата/
дразнеха ме разни драскотини а и двете брони бяха поожулени.
Адски съм доволен от сервиза хората найстина се постараха много.
Цвета на колата ми е перла и то май най-трудна за работа-azuro nuvola 615b или нещо такова се казваше.

И подготовката и боята станаха много добре.Ако искаш ще ти пратя координатите.

Ами според мен ги посочи тук координатите, за да може и други да ги видят и да ползват услугата или евентуално да дадат мнение.

alex052
19-03-2008, 12:30
Стария път за овча купел,сервиз Фина след газостанцията.Имат си камера и носят отговорност Найстина съм много доволен от тях,Боиядисаха още 3 елемента за своя сметка за да няма никаква рзлика в цвета,а хамелеона ми е найстина сложен

fred
19-03-2008, 15:40
Да, твоят цвят наистина е сложен, явно са добри, мерси за отговора.

Leblebia
23-03-2008, 12:11
Колега мое мнение е да не се доверяващ на ФИНА бояджията може да е додър но като цяло са мърлячи даже в форума на ФОРД пише доста интересни неща за тях в графата места които не трябва да посещаваме но там е описано за стария им адрес на ул. Любляна мои съвет е да се обърнеш към ИТОМИКС пак се намира в този район но е на 300 метра от моргата на Италянеца