PDA

View Full Version : За сервизите и техните последствия



Orm
16-03-2008, 12:04
НЕ ХОДЕТЕ В ДУНЕВ .... ХЕМ ВЗИМАТ ДВОЙНО , ХЕМ ВСЕКИ ДЕН ХОДИШ ДА ИМ ОБЯСНЯВАШ КАКВО ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВИ - ЗА НИЩО НЕ СТАВАТ.. КАКТО И ПОВЕЧЕТО ДРУГИ СЕРВИЗИ.... ВЕЧЕ СЪМ СЕ ОТКАЗАЛ ДА ТЪРСЯ МАСТЪОРИ.
ВСЕКИ ДОШЪЛ ОТ НЯКОЕ СЕЛО СТАВА МАЙСТОР. "ОПРАВЯ" ТИ ТАКА BOXERA , ЧЕ НАКРАЯ СЛЕД ХОДЕНЕ ПО МЪКИТЕ ТРЯБВА САМ ДА СИ Я ОПРАВЯШ.

АЗ ПРИМЕРНО КАТО СИ ПРЕЕБАХ КАРТЕРА И МИ ИЗТРОПА ДВИГАТЕЛЯ .... СЛЕД КАТО ЧУХ МНЕНИЯ ОТ "МАЙСТОРИ" ОТ СОРТА ТИ ИТАЛЯНСКИ БУКЛУЦИ СА ТАКА , БОКСЕРА Е КОФТИ МОТОР И СМЕНИ СИ КОЛАТА ПО ДОБРЕ .......И ЦЕНИ ОТ 1500 - 2500 ЗА РЕМОНТ , СИ Я РАЗГЛОБИХ В ДВОРА , КАЧИХ СИ ГО НА БАЛКОНА (НА 10 ЕТАЖ :lol: ) И ТЪЙ КАТО НЕ СЪМ МАЙСТОР ПО ДВИГАТЕЛИ (ОСОБЕНО BOXER РАЗГЛОБЕН ВИЖДАХ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ) МИ ОТНЕ 1 МЕСЕЦ ДА СИ ГО НАПРАВЯ КАК СИ ТРЯБВА ( ЩО ТЪРКАНЕ НА КЛАПАНИ ПАДНА САМО АЗ СИ ЗНАМ ) ДАЖЕ АНГРЕНАЖА СИ ГО НАГЛАСИХ САМ. ИЗЛЕЗЕ МИ 700 ЛЕВА РЕМОНТА С ИНСТРУМЕНТИТЕ КОИТО КУПУВАХ.. е МАЛКО ЗОР ИМАШЕ ПОСЛЕ ПРИ МОНТИРАНЕТО НА ДВИГАТЕЛЯ ДЕ АМА ЗА ТАКАВА РАЗЛИКА СИ ЗАСЛУЖАВА.

ТА ИДЕЯТА Е ТУКА ДА ПИШЕМ В КОЙ СЕРВИЗ КАКВО ПРАВЯТ НАЙ ДОБРЕ- ПРИМЕРНО СПИРАЧКИ В ТОЗИ СЕРВИЗ ИЛИ СЪЕДИНИТЕЛИ В ТОЗИ... ИТД. ЩОТО СЕ УБЕДИХ ЧЕ НЕ МОЖЕ В ЕДИН СЕРВИЗ ВСИЧКИ МАЙСТОРИ ДА СА ДОБРИ ПРОСТО Е АБСУРД В БЪЛГАРИА ДА ИМА ТАКЪВ СЕРВИЗ. ЕТО ЗА ДУНЕВ ИМА РАЗЛИЧНИ МНЕНИЯ НЯКОИ ГО ХВАЛЯТ ДРУГИ НЕ - ЩОТО СА ИМ ПРАВИЛИ РАЗЛИЧНИ НЕЩА.

ОМРЪЗНА МИ ОТ МАЙСТОРИ ДЕТО ЗА ПЪРВИ ПЪТ ВИЖДАТ BOXER ДА МИ ПИПАТ КОЛАТА ЧЕ И НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ ПОЧВА ДА ТЕ УБЕЖДАВА КОЛКО СИ СБЪРКАЛ С ИТАЛИАНСКИЯ СИ БОКЛУК И КОЛКО Е УМЕН ТОЙ ЧЕ Е ВЗЕЛ ЧИСТО НОВ ГОЛФ 93 ГОДИН.

АЙДЕ ПИЧОВЕ ТОЛКОВА ОТ МЕН ЗА СЕГА

Mind_Control
16-03-2008, 12:21
Ами то е ясно според мен- има двама майстори всепризнати- Лисан и Бобо...

trouble
16-03-2008, 12:32
Ходих един ден на майстор тук в Сливен. И майстора ми вика.."...Разкарай си глупавата италианска машина от двора ми. Да си мислил като си си купувал кола..." Ебати олигофрена...

Mury
16-03-2008, 13:14
Ами то е ясно според мен- има двама майстори всепризнати- Лисан и Бобо...

И Румен :wink: :wink: :wink:

Orm
16-03-2008, 15:04
Ходих един ден на майстор тук в Сливен. И майстора ми вика.."...Разкарай си глупавата италианска машина от двора ми. Да си мислил като си си купувал кола..." Ебати олигофрена...

Тоя майстор като измисли някъкъв негов по добър двигател от Boxer-a или twinsparka , та дори и двигателя на трабантче - чак тогава има право да си дава мнението.

В момента карам една corolla 2003 година 110 коня (служебна :lol: ) - много добра кола , динамика , возия държане на пътя ,абе няма за какво да се захванеш но тука идва голямото НО. Когато изфорсираш двигателя той е толкова безличен се едно си изфорсирал миксер ..... а моето лудо BOXER-че , като каже едно диво РРРРРРРРРРРРРРРРРРРР...
и веднага праща тойотата на втори план .... Имам чувството че ако алфа направят кола с 45 коня пак ще има повече спортно държане от Toyota-та. Катро запаля Аlfata си представям 103 диви черни италянски коне , като запаля тойотата 110 миксера .... Чесно казано предпочитам конете :D

ALFA155Ts
16-03-2008, 18:29
италянските коне са наи хубавите коне големи силни и Бели-кат се оСерат да си личи :D :screwy:

lyuli
16-03-2008, 19:52
това с майсторите е болна тема. Причината да мразят и плюят италианките е, че са много трудни за правене. НАли са наблъскати големи мотори в малки кошове и на майсторите им е трудно. При смяната на дисковете на съединителя на старата ми алфа (145, боксер) що оплаквания чух, все едно са някакви глезли, направо ужас. Друго си е някакво опелче да отвори - място под капака бол. Те за това разпрестряняват и тия тъпотии, че били здрави опелите и тем подобни машини, а италианскиъе били чупливи ;) щото им е по-лесно да ги правят ;)

bouncer
16-03-2008, 22:23
[quote]Mind_Control написа:
Ами то е ясно според мен- има двама майстори всепризнати- Лисан и Бобо...


И Румен [/quote

Всеки майстор понякога се осира! Аз повече например при Румен няма да стъпя защото най-откровенно ме излъга, че на ГТВ-то не се сменят външните карета щото било с полуоски от некъв Фиат. аз обаче ги смених и то без проблем. при него съм сменял всички карета по предницата ( тези дето не можели да се сменят ги рециклира....уж) и точно след 5 месеца всичко наново! да не говорим че 2 пъти му връщах колата да дообравя. Всички останали обаче са супер доволни от него. явно не му е било ден...но въпреки това мен ме загуби!

Venci
16-03-2008, 23:14
това с майсторите е болна тема. Причината да мразят и плюят италианките е, че са много трудни за правене. НАли са наблъскати големи мотори в малки кошове и на майсторите им е трудно. При смяната на дисковете на съединителя на старата ми алфа (145, боксер) що оплаквания чух, все едно са някакви глезли, направо ужас. Друго си е някакво опелче да отвори - място под капака бол. Те за това разпрестряняват и тия тъпотии, че били здрави опелите и тем подобни машини, а италианскиъе били чупливи ;) щото им е по-лесно да ги правят ;)

Мани, че на някои опели съединител може да се смени и без даже кутията да се сваля... Ееех колко сме заблудени ние... Ха ха ха ха Лошото е, че понякога и магазините с частите са проблем. :lol: :lol: :lol:

stenli
17-03-2008, 07:10
Мани, че на някои опели съединител може да се смени и без даже кутията да се сваля... Ееех колко сме заблудени ние... Ха ха ха ха Лошото е, че понякога и магазините с частите са проблем. :lol: :lol: :lol:

Тоя номер с съединителя на Опелите умря в моделите след 94 г. и на Вектра Б вече се сваля комплект двигател с кутия за да го смениш, а аксиалния лагер с помпа е само 350 лв. евтина е поддръжката на Опела ей. :twisted:

Orm
17-03-2008, 12:18
Абе най голямата глупост е че за да си сигурен че са ти сменили примерно маслото в скоростната кутия , трябва да им висиш на главите и да гледаш щото иначе лъжат.... А и мани другото като им кажеш нещо се обиждат.
Сменя ми един датчика на водата , ама бърка там долу се мъчи , викам му свали тая ламаринка между фаровете - ще ти е по лесно . Естествено той се обиди и ми каза че щом е стигнал до тоя сервиз значи знаел по добре от мене какво да прави.....да ама как се обърнах да си тръгна веднага извади ключето и почна да разглабя ламаринката.....

fred
17-03-2008, 13:34
Ходих един ден на майстор тук в Сливен. И майстора ми вика.."...Разкарай си глупавата италианска машина от двора ми. Да си мислил като си си купувал кола..." Ебати олигофрена...

"И разбрали по словата, колко струвала главата" имаше един такъв стих от Ран Босилек, та тоя "майстор" си е просто момче явно.

SFINKS
17-03-2008, 13:50
Ходих един ден на майстор тук в Сливен. И майстора ми вика.."...Разкарай си глупавата италианска машина от двора ми. Да си мислил като си си купувал кола..." Ебати олигофрена...

Тоя майстор като измисли някъкъв негов по добър двигател от Boxer-a или twinsparka , та дори и двигателя на трабантче - чак тогава има право да си дава мнението.

В момента карам една corolla 2003 година 110 коня (служебна :lol: ) - много добра кола , динамика , возия държане на пътя ,абе няма за какво да се захванеш но тука идва голямото НО. Когато изфорсираш двигателя той е толкова безличен се едно си изфорсирал миксер ..... а моето лудо BOXER-че , като каже едно диво РРРРРРРРРРРРРРРРРРРР...
и веднага праща тойотата на втори план .... Имам чувството че ако алфа направят кола с 45 коня пак ще има повече спортно държане от Toyota-та. Катро запаля Аlfata си представям 103 диви черни италянски коне , като запаля тойотата 110 миксера .... Чесно казано предпочитам конете :D


виж покарай някоя СЕЛИКА и тогава ми говори че Тойота са миксери, в Королата няма нищо спортно и не и е тва идеята

търтей
17-03-2008, 13:56
виж покарай някоя СЕЛИКА и тогава ми говори че Тойота са миксери, в Королата няма нищо спортно и не и е тва идеята

нда имат едни два хубави модела селиките

каролс сайнц си заслужава кефа да се кара отсекъде
8)

ама има и такиви недоразумения под името селика ...

SFINKS
17-03-2008, 14:04
недоразумения няма , всяка модификация си има цена
имаш пари купуваш мощна Селика , нямаш пари купуваш орязаните версии . Ма като нямаш пари и вземеш тази с най-слабия мотор да казваш че била недоразумение ..... всяко нещо си има цена

vladu
17-03-2008, 14:13
SFINKS - ти бат си написал гледам повечето учебници по икономика и мизерология. най-накрая някой да затапи търтея.

тоо търтея е много досаден.

vladu
17-03-2008, 14:17
отделно търтея е виновен за всички базови версии...

ако не беше беден кат цървул нямаше да има пунто 3 врати с 1.2 матор ...

отделно търтея е виновен и за всички неуспехи на тойота. те тойота нямат недоразумения.

vladu
17-03-2008, 14:19
но търтея не е виновен за недоразумението "майстор".

bouncer
17-03-2008, 15:33
Търтея е пирамида! аз отдавна ви говоря ма вие не ме слушате!

Orm
17-03-2008, 15:40
недоразумения няма , всяка модификация си има цена
имаш пари купуваш мощна Селика , нямаш пари купуваш орязаните версии . Ма като нямаш пари и вземеш тази с най-слабия мотор да казваш че била недоразумение ..... всяко нещо си има цена

Пич просто сравних две коли с еднаква кубатура(алфа 145 boxer също не е спортна кола :wink: ) ..... А ако избора стои между мощна селика и алфа 147 GTA .... Повярвай ми селиката пак отива на втори план. Не съм казал че тойотата е лоша кола , дори напротив....... ( прочети по внимателно ) :D. Просто има добри и лоши коли и има Алфа която колкото и минуси да има пак те кара да я обичаш.

SFINKS
17-03-2008, 15:51
пич аз съм имал боксер така че не ми го рекламирай колко вървял
ако искаш ела да те пробвам с кола с даже по-малък мотор и конски сили от твоята - Тойота Ярис с 1.3 бензин или 1.4 дизел мотор да видиш какъв ще е резултата.... загиваш

mim
17-03-2008, 16:25
айде пак почнахте с тия тойоти
а темата беше за майсторите

Orm
17-03-2008, 16:37
пич аз съм имал боксер така че не ми го рекламирай колко вървял
ако искаш ела да те пробвам с кола с даже по-малък мотор и конски сили от твоята - Тойота Ярис с 1.3 бензин или 1.4 дизел мотор да видиш какъв ще е резултата.... загиваш

Май няма смисъл да ти отговарям щото не четеш какво пише , нито съм състезател , нито съм някой пубер да се състезавам с теб или с който и да е било......... Много добре знам че има Хонда 2000 кубика със 200 конски сили , знам че има БМВ М , знам че има Скайлайн, AMG и.т.д. Има и реактивни самолети..... НО АЗ СИ ОБИЧАМ АЛФАТА...... Какво точно искаш ти от мене ????? Обясни ми!!!!!!

lyuli
17-03-2008, 17:35
Просто има добри и лоши коли и има Алфа която колкото и минуси да има пак те кара да я обичаш.

това ми хареса!!!!

vladu
17-03-2008, 18:16
Май няма смисъл да ти отговарям щото не четеш какво пише ...

г-н Орм, по нашите ширини СФИНКТ е популярен като "Радиоточката".
освен, че е популярен е и широко дразнещ, както и сам можеш се убеди.

отделно кой си ти, че да харесваш алфа, а не тойота, ми кажи? особено малолитражките им, които ще те загинат? той търтея е виновен за всичко.

bouncer
17-03-2008, 18:17
казах ви аз...пирамида....

vladu
17-03-2008, 18:28
казах ви аз...пирамида....

той е структура. пирамидална. отделно е и майстор - да се върнем на темата все пак...

trustworthy
17-03-2008, 18:29
Търтеят! Търтеят!

vladu
17-03-2008, 18:31
Търтеят! Търтеят!

предлагам той и всеки дръзнал да си каже мнението за селика да:
1. поднася извинения на сфинкт.
2. да бъде безпощадно баннат от този форум и оня на тойота.

trustworthy
17-03-2008, 18:47
Търтеят! Търтеят!

предлагам той и всеки дръзнал да си каже мнението за селика да:
1. поднася извинения на сфинкт.
2. да бъде безпощадно баннат от този форум и оня на тойота.

Предлагам те за бан за дето не можем да те накараме да харесаш тойота!

gigi
17-03-2008, 19:01
А аз предлагам да го накажеме да кара само Смехйотата :lol: :lol:

Orm
17-03-2008, 21:01
Май няма смисъл да ти отговарям щото не четеш какво пише ...

г-н Орм, по нашите ширини СФИНКТ е популярен като "Радиоточката".
освен, че е популярен е и широко дразнещ, както и сам можеш се убеди.

отделно кой си ти, че да харесваш алфа, а не тойота, ми кажи? особено малолитражките им, които ще те загинат? той търтея е виновен за всичко.

Г-н Vladu нито ме интересуват търтеи , нито сфинксове нито който и да е било . Не съм казал че сфинксовете или търтеите трябва да харесват Алфа , казах че аз я обичам .
Отделно кой си ти че да ми държиш сметка какво да харесвам???? :D

Orm
17-03-2008, 21:11
Сега по сериозно..... Забравете че съществува сервиз Дунев... това е най скапаниа сервиз... от тук на татъка сам си правя ремонтите в двора ако мога , ако не оставям си я за спомен и толкова (има много малко ремонти които не мога да направя сам ) . Не знам колеги с такива "майстори" нищо чудно че колите издържат по няколко месеца след ремонт. Днеска 2 часа 3-ма майстори мио обясняват че спирачките са ми най добрите , а той педал ми потъва до ламарина . Утре отивам да видя Румен Дунев ( състезател ) дали би излязъл с тия спирачки на състезание.... Те съвсем ни зимат за тъпанари тия изроди :x

SFINKS
18-03-2008, 11:54
orm ,
относно сервизите , всеки карал малко повече Алфа и занимавал се с ремонти ще ти каже че в софия има 3-4 читави сервиза :

внтотрейд , лисан , бобо, румен

не си прави повече експерименти с други :wink:

Orm
18-03-2008, 12:02
orm ,
относно сервизите , всеки карал малко повече Алфа и занимавал се с ремонти ще ти каже че в софия има 3-4 читави сервиза :

внтотрейд , лисан , бобо, румен

не си прави повече експерименти с други :wink:

Да ми го беше казал по рано :D Значи в Дунев ми смениха маслото- от пропката капе масло , смениха ми датчика на перката - бушона за перката вече не е там каде трябва а до акумулатора , преебаха ми още повече спирачките смениха ми бубина и свещи - както си придърпваше колата така си е останала и ЦЯЛОТО ТОВА УДОВОЛСТВИЕ САМО ЗА 475 лева + 220 лева бубина

SFINKS
18-03-2008, 12:18
е ,другият път в някой от тия които ти казах :wink:

Orm
18-03-2008, 12:34
И каде се намират тез сервизи?

JTD
18-03-2008, 13:57
Ами то е ясно според мен- има двама майстори всепризнати- Лисан и Бобо...
Всички си имат и дни или нямат. Как дойде.
Кажи тогава на Бобо и компания да си оправят тресенето на Либрата, където и смениха съединителя и сега тресе яко, пък започват с ....
Дай да сменим това... А ама не е от това пак - тресе, дай да сменим онова, ама може и да не се оправи...
Това познато ли ви е?
Сервиз - влизаш и се НАДЯВАШ да ти оправят колата.

Orm
18-03-2008, 14:22
Ами то е ясно според мен- има двама майстори всепризнати- Лисан и Бобо...
Всички си имат и дни или нямат. Как дойде.
Кажи тогава на Бобо и компания да си оправят тресенето на Либрата, където и смениха съединителя и сега тресе яко, пък започват с ....
Дай да сменим това... А ама не е от това пак - тресе, дай да сменим онова, ама може и да не се оправи...
Това познато ли ви е?
Сервиз - влизаш и се НАДЯВАШ да ти оправят колата.

Познато ми е до болка , само че майстора с това би трябвало да се отличава от обикновен любител , че само по приказките ти вече трябва да е наясно с проблема на колата ..... Иначе всеки тъпанар може да извади стара част и да сложи нова , особено с тия удобства които имат по сервизите

lyuli
18-03-2008, 17:00
orm ,
относно сервизите , всеки карал малко повече Алфа и занимавал се с ремонти ще ти каже че в софия има 3-4 читави сервиза :

внтотрейд , лисан , бобо, румен

не си прави повече експерименти с други :wink:

вантотрейд ????? :?: не бих казала, че влиза в този списък!!!!

миналата година за една абсолютно НЕТОЧНА и НЕВЯРНА и даже безумна диагностика ми взеха 40 лева, като ми казаха, че да се оправи колата ми трябват около 4000 лева!!!! Проблема се разреши за 30 лева............

миро
18-03-2008, 17:16
Вантотрейд и Дунев твърдо Не

Orm
18-03-2008, 20:39
А някой може ли нещо да каже за италсервиз на кръговото на 4-ти километър???

pa4ito
18-03-2008, 22:36
А някой може ли нещо да каже за италсервиз на кръговото на 4-ти километър???
Аз прочетох доста лоши отзиви за този сервиз в нашия и във форума на фиат...
А относно Лисан и Бобо виж тука:
Лисан - http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=17461
Бобо - http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=10814
Хората им благодарят, сигурно има защо... :wink:

lyuli
19-03-2008, 09:23
А някой може ли нещо да каже за италсервиз на кръговото на 4-ти километър???

еми един братовчед работи там 2 седмици и напусна, защото не беше възхитен от начина на работа...

bouncer
19-03-2008, 10:23
в Италсервиз не бих казал че са много добри. От друга страна както вече казах и Румен се показа като долен търгаш а не като добър майстор така че.....

Orm
19-03-2008, 10:37
Ако lisan е същиа Сашо на който ми дадоха телефона и се обадих то мерси..... Как ми каза че освен него няма кой да ми направи колата веднага се отказах от неговите услуги.

Orm
19-03-2008, 10:39
Знам че срещу дунев от другата страна на релсите има един много добър майстор , казва се Сашо та при него грешки няма , ама е трудно да го накараш да ти направи двигател и се чака няколко дена на опашка. В петък отивам при него за спирачки които ми ги преебаха в Дунев .

Lisan
19-03-2008, 12:27
Ако lisan е същиа Сашо на който ми дадоха телефона и се обадих то мерси..... Как ми каза че освен него няма кой да ми направи колата веднага се отказах от неговите услуги. :wink: Ти си много капризен бре :wink: Ти мерси че си ме освободил от твойто присъствие :!: За такива като теб угодия няма :wink:

SFINKS
19-03-2008, 12:37
Ако lisan е същиа Сашо на който ми дадоха телефона и се обадих то мерси..... Как ми каза че освен него няма кой да ми направи колата веднага се отказах от неговите услуги.

ти не си много у ред :screwy:
щом толкова хора ти казват че тва е твоя човек и на всичкото отгоре и той ти е казал че ще ти оправи колата , ти си правиш някви безумни изводи ....

Само ще ти кажа че тва което са ти правили и недонаправили в Дунев , Сашо щеше да ти го направи както трябва на поне 2 пъти по ниска цена .

А сега щот си хитър ще ти излезе петорно без да знаеш какъв ще е резултата .

За критерий къде да си правиш колата трябва да имаш предвид 2 главни неща :

1/ възможно най-много хора да ти препоръчат даден сервиз
2/ отиваш на място и преценяваш дали ако нещо не ти хареса след ремомнта ( щото грешки навсякъде стават ) въпросният сервиз/майстор ще коригира нащата за негова сметка

Orm
19-03-2008, 14:54
Ако lisan е същиа Сашо на който ми дадоха телефона и се обадих то мерси..... Как ми каза че освен него няма кой да ми направи колата веднага се отказах от неговите услуги.

ти не си много у ред :screwy:
щом толкова хора ти казват че тва е твоя човек и на всичкото отгоре и той ти е казал че ще ти оправи колата , ти си правиш някви безумни изводи ....

Само ще ти кажа че тва което са ти правили и недонаправили в Дунев , Сашо щеше да ти го направи както трябва на поне 2 пъти по ниска цена .

А сега щот си хитър ще ти излезе петорно без да знаеш какъв ще е резултата .

За критерий къде да си правиш колата трябва да имаш предвид 2 главни неща :

1/ възможно най-много хора да ти препоръчат даден сервиз
2/ отиваш на място и преценяваш дали ако нещо не ти хареса след ремомнта ( щото грешки навсякъде стават ) въпросният сервиз/майстор ще коригира нащата за негова сметка


Все пак не се знае дали е същия или не..... :D Ако е същия да каже той и ще му обясня защо съм направил "безумня си извод". Ако тогава някой ми беше направил такава реклама на неговия сервиз естествено че щях да отида там .
Тогава ми дават телефон , казват ми този май прави алфи аз звъня и почват да ми обясняват по телефона , аз съм най великия ( ако не сте забелязали всеки новоизпечен "майстор" се мисли за най добрия ) - великия майстор няма нужда от самореклама .

И все пак , пак повтарям не знам дали става дума за същия Сашо или не!!!

Lisan
19-03-2008, 15:29
За тебе въобще не се сещам кой си и за какво си ме питал :!: Никога не говоря такива неща по телефон :!: Провери на кой номер си званял,мойте номера са :0899832271,0887732271,0878832271 :wink: Но какъвто и да е случая аз твойта кола няма да я правя :!: Не е нормално да се говори и плюе без никаква причина,независимо какви изводи си си направил.Относно сервиза срещу Дунев и собственика Сашо(Геро) мога да кажа само хубави неща,но той не прави италянки :!: Прави изключение само за много близки хора,а останалите ги праща при мен. Това го знам защото сме приятели от деца и се срещаме постоянно :!: Кажи му че аз те пращам,може да помогне :idea: Успех :!: :!:

Orm
19-03-2008, 17:27
За тебе въобще не се сещам кой си и за какво си ме питал :!: Никога не говоря такива неща по телефон :!: Провери на кой номер си званял,мойте номера са :0899832271,0887732271,0878832271 :wink: Но какъвто и да е случая аз твойта кола няма да я правя :!: Не е нормално да се говори и плюе без никаква причина,независимо какви изводи си си направил.Относно сервиза срещу Дунев и собственика Сашо(Геро) мога да кажа само хубави неща,но той не прави италянки :!: Прави изключение само за много близки хора,а останалите ги праща при мен. Това го знам защото сме приятели от деца и се срещаме постоянно :!: Кажи му че аз те пращам,може да помогне :idea: Успех :!: :!:

Приятелю просто съм толкова разочарован от майсторите че направо вече не вярвам дали има поне един читав майстор . Не е имало един път да влезна в сервиз и да ми направят колата както си трябва.
Не помня номера на телефона , помня че сервиза ( не знам дали е сервиз или гаражче ) се намира в Елин-пелин.

Lisan
19-03-2008, 17:51
За тебе въобще не се сещам кой си и за какво си ме питал :!: Никога не говоря такива неща по телефон :!: Провери на кой номер си званял,мойте номера са :0899832271,0887732271,0878832271 :wink: Но какъвто и да е случая аз твойта кола няма да я правя :!: Не е нормално да се говори и плюе без никаква причина,независимо какви изводи си си направил.Относно сервиза срещу Дунев и собственика Сашо(Геро) мога да кажа само хубави неща,но той не прави италянки :!: Прави изключение само за много близки хора,а останалите ги праща при мен. Това го знам защото сме приятели от деца и се срещаме постоянно :!: Кажи му че аз те пращам,може да помогне :idea: Успех :!: :!:

Приятелю просто съм толкова разочарован от майсторите че направо вече не вярвам дали има поне един читав майстор . Не е имало един път да влезна в сервиз и да ми направят колата както си трябва.
Не помня номера на телефона , помня че сервиза ( не знам дали е сервиз или гаражче ) се намира в Елин-пелин. :lol: През Елин Пелин дори не минавам :!: Имам клиенти от там :wink:

Orm
19-03-2008, 17:56
Аз дори и клиенти нямам от там :D

Orm
19-03-2008, 18:01
Нали казвам - човек който си разбира от работата нямаше да ми говори така , а и щом след телефонен разговор човека не ми харесва предпочитам да си нямаме взимане даване с него

odisey
21-03-2008, 13:49
Брато ОРМ мн си зле първо питай преди да говориш! Не мое така!

Orm
21-03-2008, 17:27
Брато ОРМ мн си зле първо питай преди да говориш! Не мое така!

Мислех че думата "АКО" ( в добрия смисл на тази дума ) означава че не съм знаел дали е той или не.

odisey
21-03-2008, 17:38
Извини се сега и да ходиме да пиеме по бира там :)

Orm
21-03-2008, 17:41
Извини се сега и да ходиме да пиеме по бира там :)

Ок сори Сашо ако съм те обидил . Но пак казвам ако прочетете внимателно какво съм писал ще разберете че не съм обиждал никой освин този велик майстор от Елин-пелин :D

odisey
21-03-2008, 17:52
А така и мир да има :) къде е бирата сега ?

Orm
21-03-2008, 17:55
А така и мир да има :) къде е бирата сега ?

Бирата сега е в магазина :D

odisey
21-03-2008, 21:43
Баси не мога да разбера понякога 1л бензин е 2лв , а също толкова струва и 2л бира!!!!! А Алфа с 1л бензин е се едно да пиеш малка бира :)

Orm
21-03-2008, 23:16
Баси не мога да разбера понякога 1л бензин е 2лв , а също толкова струва и 2л бира!!!!! А Алфа с 1л бензин е се едно да пиеш малка бира :)

Особенно след като тия от Дунев ми смениха бобината - сега ми харчи 20/100 - утре отивам да ми я оправят или поне да ги напсувам как си трябва да се успокоя