PDA

View Full Version : Протекция зад волана - смяна



wwweb
20-03-2008, 16:40
Ако искам да сменя горната част от пластмасовата протекция зад волана, трябва ли да махам волана и въобще как стоят нещата с раглобяването точно на тази част?

Във Ванто, докато са сменяли крушки за осветлението на оборотомера, са я надраскали така коварно, че ми лази по нервите и мисля да я сменя ...

mim
20-03-2008, 16:54
ужас, а шамари?
как може да ти го надерат за смяна на някакви си фасулски крушки

wwweb
20-03-2008, 17:07
ужас, а шамари?
как може да ти го надерат за смяна на някакви си фасулски крушкиАми какво да се прави :( Видях го, като се прибрах в Благоевград, а да ходя да се разправям и да набутам сумати пари за бензин, като цената на протекцията е само 28 лв., няма файда. Ще я сменям и това е, дано не е сложно само ...

mll
20-03-2008, 17:20
...те явно са се учели как се сваля....чакай да видя кви картинки мога да ти изкарам...

Крум
21-03-2008, 01:06
Смяната хич не е сложна. Просто отвърташ двете винтчета от долната страна(показани на първата снимка) и разделяш двете части ( едната нагоре , а другата надолу) като внимаваш че са закрепени с щивчета.

Galeano
21-03-2008, 02:06
Смяната хич не е сложна. Просто отвърташ двете винтчета от долната страна(показани на първата снимка) и разделяш двете части ( едната нагоре , а другата надолу) като внимаваш че са закрепени с щивчета.

Тц ,не е толкова просто :)
тези винтчета на снимката се развиват след като се свали долната част :wink:

wwweb
21-03-2008, 03:47
Смяната хич не е сложна. Просто отвърташ двете винтчета от долната страна(показани на първата снимка) и разделяш двете части ( едната нагоре , а другата надолу) като внимаваш че са закрепени с щивчета.Какви са точно тези щифчета? Да не са пак някои щипки и да трябва да се издърпват, че направо имам фобия от тях вече :(

Дано да се сваля, както на снимката ...