PDA

View Full Version : Малки хулигани.



Derry
22-03-2008, 21:39
Днес следобед в Свищов както си пазарувам от магазин за строителни материали гледам едно хлапе ми излопа каляската с два камъка. Направо не повярвах на очите си, хлапето има няма метър високо ми направи вдлъбнатина отляво отзад малко над стопа и отдясно драскотина. Добре, че не уцели стопа или задното стъкло. Докато изляза то вече изчезваше в някакви шубраци. Това съвременната младеж се развива крайно неправилно и откога е тая мода 7-8 годишни да се забавляват като целят на хората колите с камъни :cry: .

Blade
22-03-2008, 21:52
:shock: :shock: :shock: Такива да ги биеш малко им е...всичко е до възпитанието, което получават от родителите си, явно нулево...

75TwinSpark
22-03-2008, 22:04
мда крайно невъзпитана е днешната младеж според мен,то не е пиене псуване и.т.н
споко колега на мене 2 девойки с колела ми спреха в левия заден калник незнам защо така решиха ,аз бех спрял па те решиха да спрат у мене,e какво да ги правиш деца :D

ital_fen
22-03-2008, 22:24
Има оправия, хващаш го, набиваш го, то вика баща си и него набиваш!
И му казваш да си възпита детето. Аз лично бих му начупил носа. Ако нямам каско. Ако имам само може да го ритна за начална скорост!

Derry
22-03-2008, 23:21
Не успях да го хвана, много бързо изчезна. Размина се само с пожелания по маичина линия.

code
23-03-2008, 08:02
Чух за Иван от Мюзик Айдъл, че преди няколко месеца замервал коли в Айтос с камъни и го гонили из някакви храсталаци :lol: а като бил малък си мерел учителките с камъни не е добре това момче :lol: това го разправя негов съученик

fred
23-03-2008, 10:33
Ама трябва за ухото и при баща му да плати щетите и да го :smackbum:

reptli
23-03-2008, 10:51
стига бе тия деца са адски зли,арогантни,невъзпитани,нямат никакво уважение ииии....само с бой можеш да ги накараш да се кротнат :laser: или по скоро да хванеш родителите му и да ги направиш мата хари :evil: :lol: .Аз нали всеки ден ги гледам в училището к'во прават,как се опитват да прават учителите на луди :? :shock: в нашето училище има "клуб за ненасилие"аз бях в него но се махнах защото освен да ги набия друго нищо не мога да направа :bash: Класната ми какво ни е разправяла,как се държат с нея и колейките й :chair: като си спомня на тяхните години като видехме някои голям ученик и стояхме мирно :lol: :lol: били сме луди...като всички деца но на тия дребни гадинки...не им пука от нищо и се мислят за недосегаеми :shock: :screwy: :?

nhg
23-03-2008, 12:54
децата не са виновни
почти всичко зависи от възпитанието, т.е. от родителите
тях е трябвало да 'благославя' колегата...

ChinaLord
24-03-2008, 22:54
децата не са виновни
почти всичко зависи от възпитанието, т.е. от родителите
тях е трябвало да 'благославя' колегата...

...не е точно така, силно влияние има и средата (приятелите).

Absente_
24-03-2008, 23:02
децата не са виновни
почти всичко зависи от възпитанието, т.е. от родителите
тях е трябвало да 'благославя' колегата...

...не е точно така, силно влияние има и средата (приятелите).

да и пак всичко иде от родителите , на мен 2 малки говненца , се питаха да ми свалат тазовете добре че пушех на балкона та ги видех и креснах

nhg
24-03-2008, 23:41
децата не са виновни
почти всичко зависи от възпитанието, т.е. от родителите
тях е трябвало да 'благославя' колегата...

...не е точно така, силно влияние има и средата (приятелите).

прав си, колега (затова написах 'ПОЧТИ всичко..')
но нали средата/приятелите и те се определят от други деца, също възпитавани от собствените си родители...
съвсем не искам да кажа, че всички трябва да са еднакви (както искаха 'през комунизЪма'), но един простак си е простак и в непросташка среда;казано по друг начин - насила не може да те накарат да направиш простотия (освен ако не ти идва отвътре...)
може и да не съм прав, но това е личното ми убеждение

EMo0o
25-03-2008, 01:02
По темата за малките хулигани и аз да се оплача - вчера тръгвам аз да излизам с едни приятелчета се бяхме разбрали да поритаме малко ... слизам аз и какво да видя - предното ми стъкло спукано :!: :!: От една съседка разбрах , че някакви хлапета са се биели с пръчки около колата и едното ударило колата ... :crybaby: Нямам коментар за децата на възраст между 7-10 години , не знам с такова възпитание и контрол какви хора ще станат ... накъде отива обществото :?