PDA

View Full Version : Покупка на Алфа 147



kkkrisss
28-03-2008, 22:41
Здравейте,

От малък съм неспасяем фен на Алфа Ромео. Притежавах невероятна 33 QV, но се наложи да се разделя с нея.

Така или иначе искам пак да притежавам кола, която да гали сетивата ми.
Насочил съм се към 147, но изчетох няколко теми тук, в които се споменава, че в България (предполагам мобиле.бг) всички са удряни строшени и т.н. и малко се притесних.
Така ли е наистина? Нищо ли читаво няма и има ли изгледи да има?
Има ли италиански страници, в които мога да търся коли за продажба?

Благодаря Ви преварително.

TaNo
28-03-2008, 22:45
диди още един неспасяем фен в кюпа :lol: що да няма нищо добро в България има ама си иска доста гледане да се намери :D

A40
29-03-2008, 00:14
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=18273
според мненията че в бг има само кенефи ми е любопитно откъде всички съфорумници са се снабдили с колици.иначе да си похваля мойта стока-техническото състояние е шест

Dodo 155
29-03-2008, 08:45
Здравейте,

От малък съм неспасяем фен на Алфа Ромео. Притежавах невероятна 33 QV, но се наложи да се разделя с нея.

Така или иначе искам пак да притежавам кола, която да гали сетивата ми.
Насочил съм се към 147, но изчетох няколко теми тук, в които се споменава, че в България (предполагам мобиле.бг) всички са удряни строшени и т.н. и малко се притесних.
Така ли е наистина? Нищо ли читаво няма и има ли изгледи да има?
Има ли италиански страници, в които мога да търся коли за продажба?

Благодаря Ви преварително.
Не знам защо си мислиш, че всички 147 вкарани в БГ са кенефи :roll:
Представям си какво ще е положението с една моя много "любима" марка и модел кола :lol:
Не се притеснявай и си търси кола спокойно. Когато си намериш такава, която да ти грабне окото, я закарай в специализиран сервиз, за да я диагностицират. Ако всичко е наред ... газ до дупка и това е 8)

50 cent
29-03-2008, 10:41
Това за кенефите заприличва на мит. Скоро се разхождах по горубляне (от където си взех мойта) и забелязах, че в сравнение от преди няколко години колите са далеч по-запазени. Кенефи, че има има, но има и читави. Иначе ходих до Дупница и Драгичево, но там читавите коли ми се стори, че се броят на пръсти. Е точно там е като гробница за автомобили.

homejoker
30-03-2008, 14:17
Поздравления за избора!!!
Колега скоро минах по този път - има си читави 147-ци. Иска се повече четене, обикаляне и известна доза късмет разбира се.
Има доста оферти и то не от Горубляне. За кола от Дупница :roll:
Харесай си кола - диагностика задължително (компютър и ходова част). Има писано доста къде.

Успех с покупката !!

Speeder
30-03-2008, 17:57
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=18273
според мненията че в бг има само кенефи ми е любопитно откъде всички съфорумници са се снабдили с колици.иначе да си похваля мойта стока-техническото състояние е шест
Моята я взех от Горубляне и не е кенеф. 147ци има запазени!!! Обаче колкото повече остаряват като модел, толкова повече боклуци идват в България. Преди месец бях на Горубляне и не харесах нито една Алфа !!!

kkkrisss
31-03-2008, 18:59
Поздравления за избора!!!
Колега скоро минах по този път - има си читави 147-ци. Иска се повече четене, обикаляне и известна доза късмет разбира се.
Има доста оферти и то не от Горубляне. За кола от Дупница :roll:
Харесай си кола - диагностика задължително (компютър и ходова част). Има писано доста къде.

Успех с покупката !!

Ще мина надявам се този уикенд през Горубляне да разгледам. За сега съм си харесал само няколко в мобиле.бг. На снимки изглеждат чудесно но ще видим на живо. Дано случа!

lyuli
31-03-2008, 19:01
Поздравления за избора!!!
Колега скоро минах по този път - има си читави 147-ци. Иска се повече четене, обикаляне и известна доза късмет разбира се.
Има доста оферти и то не от Горубляне. За кола от Дупница :roll:
Харесай си кола - диагностика задължително (компютър и ходова част). Има писано доста къде.

Успех с покупката !!

Ще мина надявам се този уикенд през Горубляне да разгледам. За сега съм си харесал само няколко в мобиле.бг. На снимки изглеждат чудесно но ще видим на живо. Дано случа!

успех!

kkkrisss
31-03-2008, 19:03
Здравейте,

От малък съм неспасяем фен на Алфа Ромео. Притежавах невероятна 33 QV, но се наложи да се разделя с нея.

Така или иначе искам пак да притежавам кола, която да гали сетивата ми.
Насочил съм се към 147, но изчетох няколко теми тук, в които се споменава, че в България (предполагам мобиле.бг) всички са удряни строшени и т.н. и малко се притесних.
Така ли е наистина? Нищо ли читаво няма и има ли изгледи да има?
Има ли италиански страници, в които мога да търся коли за продажба?

Благодаря Ви преварително.
Не знам защо си мислиш, че всички 147 вкарани в БГ са кенефи :roll:
Представям си какво ще е положението с една моя много "любима" марка и модел кола :lol:
Не се притеснявай и си търси кола спокойно. Когато си намериш такава, която да ти грабне окото, я закарай в специализиран сервиз, за да я диагностицират. Ако всичко е наред ... газ до дупка и това е 8)

Аз нямам мнение за 147 вкарани в БГ. Просто споделих това, което изчетох по форума във връзка с покупката на Алфа 147.
А иначе искрено се надявам да не е така.
До Горубляне, ако се не лъжа, най-удобен е Ванто Трейд за диагностика, нали?

Asho
02-04-2008, 10:26
Да ти кажа мн зависи и за какви пари търсиш кола, защото от 12000 нагоре има перфектните колици конкретно 147-ци! Аз се бях спрял до някакви пари и доста трудно намерих количка даже се бях отказал, но имах късмет и като гледах в mobilen.bg видях една частна обява пусната в същият ден веднага отидох, видях я, и я взех(е верно, че додох още отгоре не малко, но пък да чукам на дърво е перфектна и мн добре гледана)! А търсех от доста време и вече се отказвах и се спрях на една либра(мн грозна кола ама мн ми я хвалеха :D ). Относно Горубляне съм малко предубеден като си търсих и като гледах там как ги "ремонтират" само дето с дъвки не ги лепиха е има и хубави м/у тях, но аз лично съм предубеден! Общо взето не се поддавай на желанието за нова колица и да прибързаш, гледай, търси коли в момента се предлагат! Не трябва времето да те притиска! Успех! :)

kolega_bg2002
02-04-2008, 12:50
Напълно споделям мнението на Asho. Аз доста изчетох преди да взема 147 и наистина има и читави.Налага се естествено някой друг ремонт но все пак няма пълен кеф освен от магазина.Колицата я взех за жената и тя също е много доволна.Един съвет: ако не е спешно взимането на кола не бързай, но ако нещо ти грабне окото (и след диагностика) не чакай нещо по добро че и това ще изтървеш.

fred
02-04-2008, 15:00
Всякакви коли има в България и нов внос и карани тук, ходиш, избираш, палиш свещ за късмет и това е :wink: От Горубляне наистина е най близо Ванто а са и добри, въпроса е че не бачкат в събота /и в неделя естествено/.

kkkrisss
02-04-2008, 22:41
Да ти кажа мн зависи и за какви пари търсиш кола, защото от 12000 нагоре има перфектните колици конкретно 147-ци! Аз се бях спрял до някакви пари и доста трудно намерих количка даже се бях отказал, но имах късмет и като гледах в mobilen.bg видях една частна обява пусната в същият ден веднага отидох, видях я, и я взех(е верно, че додох още отгоре не малко, но пък да чукам на дърво е перфектна и мн добре гледана)! А търсех от доста време и вече се отказвах и се спрях на една либра(мн грозна кола ама мн ми я хвалеха :D ). Относно Горубляне съм малко предубеден като си търсих и като гледах там как ги "ремонтират" само дето с дъвки не ги лепиха е има и хубави м/у тях, но аз лично съм предубеден! Общо взето не се поддавай на желанието за нова колица и да прибързаш, гледай, търси коли в момента се предлагат! Не трябва времето да те притиска! Успех! :)

За щастие не съм притиснат от времето за купуване, но от друга страна нямам почти никакво време за обикаляне и разглеждане. Та при мен е малко сложно в момента, но живот и здраве се надявам да си купя. Така или иначе решението съм го взел пък да видим какво ще излезе :)

Asho
02-04-2008, 23:18
Аз казах моето мнение, от тук нататък Ти си знаеш, пожелавам мн успех и като я вземеш да я снимаш и покажеш ;)
Наслука!