PDA

View Full Version : Отностно Селеспийда



svenzbg
31-03-2008, 17:18
Да попитам , може ли от селеспийд кутия да се направи на обикновенна скоростна кутия , тоест да сложат съединител ,сам да си ги ръчкаш а не робота и ако може колко ще струва и в кой сервиз могат да го направят. Благодаря предварително. :roll: :?:

pininfarina
31-03-2008, 17:58
Колега, по добре си изтрии темата докао не са я прочели повечко хора.

svenzbg
31-03-2008, 18:16
Не смисъл , робота ми започна да дава проблеми малки , но след време и големи явно , та въпроса ми е дали има тава опция , от колко да взимам нов , ама явно се е видяло че ще е нов робот. А от каде мога да го взема ? и на каква цена ще ми излезне всичко ?

bouncer
31-03-2008, 18:29
ма писано доста по темата. ползвай търсачката!!!
Няма невъзможни неща!

botsos
01-04-2008, 09:24
Нов робот = няколко хилади лева.
Скоростната ти кутия си е механична, така че, поставянето на педала и всичко покарай него ще ти излезе неколко стотин.
Решавай си сам!

fiore
01-04-2008, 10:19
що си си взел селеспийд като ще го сменяш. аз моя не го сменям за нищ о на света (сега се очаква да завали дъжд като ме оплюят:)) нов робот е скъп 800 паунда е в e-bay , а в бг е над 3500 лв. втора употреба е по евтин и нелош вариант, ако намериш след 2001 год робот. какви проблеми ти дава?

ФЕРАРИСТ
01-04-2008, 17:18
Къде точно се намира тоя робота.....предполагам че е някъде на ск кутия - в смисъл различава ли се - за да знам къде да търся датата му на производство.....

fiore
01-04-2008, 18:35
Върху скоростната кутия. Част от него се вижда под акумулатора. Фижда се по скоро една зелена сфера. Отзад на робота на по новите има вертикален надпис Selespeed"

svenzbg
01-04-2008, 19:30
Значи проблем ми прави като карам известно време и явно загрява и като отбиа скорост няма включване на скорост седи на Н-та (свободна). Гася двигателя седи 10-15 мин изгасен и после паля и няма проблем карам си както трябва !

fiore
02-04-2008, 10:11
маслото става по рядко и не може да избута лостовете. кофти е че идва лято и ще ти трябва повече време да изстине маслото ако изключи. можеш засега да не изключваш. Проблем ще ти стане като престане да включва задна на загряло масло. ако идваш към софия бих ти препоръчал сервиз "Мазерати". Там са в час за роботите.