PDA

View Full Version : Още една красавица в клуба :):):)



alfamaniac
05-04-2008, 12:02
Здравеите колеги , онзи ден си купих 156-ца бензинка , за сега съм много доволен , направих и обслужване и някои дреболии по ходовата част , но има още някои проблеми . Има едно досадно скърцане в предницата , дали е от тампоните на амортисиорите ? Също така има някакъв проблем с оборотите , от 2000 до 1000 падат мноооого бавно , някои да знае това откаде е ? Както и обратно , ускорението е доста неравномерно , в ниските обороти никва я няма хаивана :) Дайте някои друг съвет , благодаря ;)

wwweb
05-04-2008, 12:51
Здравеите колеги , онзи ден си купих 156-ца бензинка , за сега съм много доволен , направих и обслужване и някои дреболии по ходовата част , но има още някои проблеми . Има едно досадно скърцане в предницата , дали е от тампоните на амортисиорите ? Също така има някакъв проблем с оборотите , от 2000 до 1000 падат мноооого бавно , някои да знае това откаде е ? Както и обратно , ускорението е доста неравномерно , в ниските обороти никва я няма хаивана :) Дайте някои друг съвет , благодаря ;)

Честито и добре дошъл!

Относно скърцането - то е от носачите. При мен специално се оправи след смяната им.

Относно оборотите - ползвай търсачката. Има достатъчно писано по проблемите с оборотите.

RoMeO_156_GTA
05-04-2008, 13:10
Честито и много безаварийни . Може да дадеш някоя снимка да я видим :D
И напиши от кой град си , някой колега евентуално да те насочи къде да и къде да не ходиш :roll:

marian
05-04-2008, 13:12
Честито и от мен

niki-25
05-04-2008, 14:12
Честито и добре дошъл в клуба.

didiod
05-04-2008, 19:04
Честито и безавариино каране :wink:

alfamaniac
07-04-2008, 12:03
Здравеите колеги , онзи ден си купих 156-ца бензинка , за сега съм много доволен , направих и обслужване и някои дреболии по ходовата част , но има още някои проблеми . Има едно досадно скърцане в предницата , дали е от тампоните на амортисиорите ? Също така има някакъв проблем с оборотите , от 2000 до 1000 падат мноооого бавно , някои да знае това откаде е ? Както и обратно , ускорението е доста неравномерно , в ниските обороти никва я няма хаивана :) Дайте някои друг съвет , благодаря ;)

Честито и добре дошъл!

Относно скърцането - то е от носачите. При мен специално се оправи след смяната им.

Относно оборотите - ползвай търсачката. Има достатъчно писано по проблемите с оборотите.

От Пловдив съм , Колега за кои носачи говориш ? долните ги смених а пък в сервиза ми казаха че горните са ОК . От някаде другаде скърца мамицата и , хаха тая седмица ще я разковача пак и ще видим , Иначе ще гледам утре другиден да кача някоя друга снимка да я видите ;))

wwweb
07-04-2008, 12:11
Здравеите колеги , онзи ден си купих 156-ца бензинка , за сега съм много доволен , направих и обслужване и някои дреболии по ходовата част , но има още някои проблеми . Има едно досадно скърцане в предницата , дали е от тампоните на амортисиорите ? Също така има някакъв проблем с оборотите , от 2000 до 1000 падат мноооого бавно , някои да знае това откаде е ? Както и обратно , ускорението е доста неравномерно , в ниските обороти никва я няма хаивана :) Дайте някои друг съвет , благодаря ;)

Честито и добре дошъл!

Относно скърцането - то е от носачите. При мен специално се оправи след смяната им.

Относно оборотите - ползвай търсачката. Има достатъчно писано по проблемите с оборотите.

От Пловдив съм , Колега за кои носачи говориш ? долните ги смених а пък в сервиза ми казаха че горните са ОК . От някаде другаде скърца мамицата и , хаха тая седмица ще я разковача пак и ще видим , Иначе ще гледам утре другиден да кача някоя друга снимка да я видите ;))При мен имаше скърцане, което се оправи след смяна на долните носачи, а преди това намаля чувствително след смяна на тампони на стабилизиращата щанга, но окончателно си се оправи след смяната на долните, както казах и по-горе. На други пък им скърца от горните носачи ... има писано доста по темата.