PDA

View Full Version : Питане за амартисьори?



barash
08-04-2008, 11:51
Когато сам в движение висачината на амартисорите(между гумата и калника) е около 5 см,след като паркирам за повече от час два,растоянието намаля - подчти се занулява,като я подкарам процеса се повтаря какво ще рече това - сваршили амартисори или какво?


----proper---------------------------------------------------------
ползвай Кирилица в заглавието колега! Успех!

KirilSol
08-04-2008, 18:21
сигурно имаш активно окачване като на ситроените :lol:
_______________
майтапя се....не е нормално и аз имам спортвагон но не е така. отиди в някой читав сервиз да ти направят диагностика на амортисьорите за да разбереш със сигурност...успех!

zimin
08-04-2008, 19:25
сигурно имаш активно окачване като на ситроените :lol:
_______________
майтапя се....не е нормално и аз имам спортвагон но не е така. отиди в някой читав сервиз да ти направят диагностика на амортисьорите за да разбереш със сигурност...успех! и аз за тва си мислех :shock:

nkn66
09-04-2008, 15:03
Когато сам в движение висачината на амартисорите(между гумата и калника) е около 5 см,след като паркирам за повече от час два,растоянието намаля - подчти се занулява,като я подкарам процеса се повтаря какво ще рече това - сваршили амартисори или какво?


----proper---------------------------------------------------------
ползвай Кирилица в заглавието колега! Успех!
Колега може ли да качиш една снимка на стоповете ти и да дадеш малко инфо откъде си ги купил? Мерси

kostadin_ls
09-04-2008, 19:42
Когато сам в движение висачината на амартисорите(между гумата и калника) е около 5 см,след като паркирам за повече от час два,растоянието намаля - подчти се занулява,като я подкарам процеса се повтаря какво ще рече това - сваршили амартисори или какво?


----proper---------------------------------------------------------
ползвай Кирилица в заглавието колега! Успех!Нормално е за някои амортисьори,колко е по-неравен пътя,по-високи стават т.е. донапомпват се.......не знам как да го кажа,но е нещо такова.Имах кола с такива.

barash
10-04-2008, 15:23
Благодаря на всички? Не че ми пречи това,напротив има страшна визия,упасявам се,че като се кача на 17'ките тогава ще имам проблем - сигорно ще ми опират гумите в калниците но това ще го мисля по нататък? Още веднъж благодаря.

barash
14-05-2008, 11:28
Към колегите с SW,някой сменял ли е задни амартисори на белисимата си? И ако да на к'ви пари,марка и т.н. Благодаря предварително?

zimin
14-05-2008, 14:05
и на мен ми трябват някви цени на амортисиори (за колата от подписа) :)

zombiran
18-01-2010, 23:08
Искам да попитам за следните Амортисьори дали ще станат на Алфа Ромео 147 2001г 1,6 16в. и дали ги бива.

Амортисьорите са: Аutotechnics с 2 години гаранция Sportiviti Gas се водят за 400лв от Италия. Били по-къси от оригинален амортисьор.

Ето и линк към тях: Тук (http://cgi.ebay.it/Auto-Ricambi-e-Accessori___kit-4-ammortizzatori-sportivi-gas-Alfa-Romeo-147_W0QQitemZ260537430063QQddiZ7429QQddnZAutoQ3aQ2 0RicambiQ20eQ20AccessoriQQcmdZViewItemQQptZRicambi _automobili?hash=item3ca93db02f)